Aprīlis

Konkurss „Jelgavas jauniešu talanti 2017” (ATCELTS)

2017-05-05

Vairāku iemeslu dēļ konkurss “Jelgavas jauniešu talanti 2017” (20.05.2017.) ir atcelts. Tas nozīmē, ka pasākums būs, bet citā laikā (nākamajā mācību gadā). Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Aicinām jauniešus neapstāties, bet turpināt attīstīt savus talantus! Esi talantīgs un gribi parādīt savu talantu citiem, tad šis konkurss ir domāts tieši Tev! Sabiedrības integrācijas pārvalde un neformālās izglītības programmas „PilnveidojiES” jaunieši piekto gadu organizē konkursu „Jelgavas jauniešu talanti”. Konkursa mērķis - Jelgavas talantīgo jauniešu apzināšana, savukārt uzdevumi - jauniešu pašapziņas celšana un jauniešu motivēšana uzdrīkstēties parādīt savu talantu plašākai auditorijai, kā arī lietderīga, patīkama brīvā laika pavadīšana, dažādu jauniešu talantu popularizēšana un attīstīšana. Konkursā aicināts piedalīties ir ikviens Jelgavā dzīvojošs, studējošs, strādājošs utt. jaunietis vecumā no 13-25 gadiem, kā individuāli, tā arī grupās.

Lasīt vairāk


Projekts “Jelgava jauniešiem” ir apstiprināts!

2017-04-26

Jelgavas pilsētas pašvaldības projekta “Jelgava jauniešiem” pieteikums ir apstiprināts un tiks īstenots, lai sasniegtu Jaunatnes likumā noteikto mērķi – uzlabot jauniešu – personu vecumā no 13 līdz 25 gadiem – dzīves kvalitāti, veicinot viņu iniciatīvas, darba tikumu un patriotismu, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, kā arī atbalstot darbu ar jaunatni.

Lasīt vairāk


Atskats uz Vācijas pieredzi darbā ar bērniem un jauniešiem

2017-04-26

Šogad laikā no 27. līdz 30.martam Vācijas pilsētā Diseldorfā norisinājās 16. Vācijas bērnu un jauniešu labklājības kongress „Europe@DJHT - Creating a social and fair Europe for all young people”. Kongress sniedza iespēju satikties vairāk kā 400 speciālistiem no visas Eiropas un gūt ieskatu dažādās jomās bērnu un jauniešu labklājībā, iepazīties ar ekspertu izstrādātām programmām, prezentācijām, projektiem, piedalīties dažādos semināros un diskusijās. Tā bija lieliska iespēja dalīties pieredzē jaunatnes organizāciju un pašvaldību pārstāvjiem, vietējā, reģionālā un starptautiskā līmeņa jaunatnes politikas īstenotājiem un programmas "Erasmus+": jaunatne darbībā" nacionālo aģentūru pārstāvjiem no tādām valstīm kā Turcija, Vācija, Austrija, Igaunija, Francija, Slovākija, Čehija, Rumānija, Portugāle, Lietuva, Latvija, Spānija, Izraēla u.c.

Lasīt vairāk


XXVIII Sporta svētki „Vienoti Sportā”

2017-04-24

Aizvadītajā nedēļā, 23.aprīlī Elektrum Olimpiskā centrā notika Latvijā dzīvojošo dažādu tautību bērnu un jauniešu Sporta svētki “Vienoti sportā”, kur piedalījās mazie jelgavnieki no Ukraiņu kultūras centra “Džerelo”, Jelgavas krievu biedrības “Istok”, Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļas un Jelgavas baltkrievu biedrības ”Ļanok”. Sporta svētku mērķis gadu gadiem paliek nemainīgs - veicināt republikā dzīvojošo dažādu tautību bērnu un jauniešu kopību sportā un draudzību vienotā Latvijā.

Lasīt vairāk


Pasākumu cikls “Atbildēsim uz Jums interesējošiem jautājumiem”

2017-04-19

Pavasaris ir laiks, kad mostas daba, saule sāk spīdēt spožāk, bet diemžēl pēc ziemas perioda cilvēkiem, kuri saskaras ar kaut nelielām problēmām, pastāv augstāks risks kļūt grūtsirdīgam un saskarties ar depresiju. “Kādēļ rodas depresija?”, “Kā laicīgi to pamanīt un kā labāk ārstēt…”, par to šajā pasākuma cikla sērijā pastāstīs Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Sociālo lietu pārvalde” psiholoģe Lilita Barševska.

Lasīt vairāk


Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieku atceres pasākums

2017-04-18

Šogad 25.aprīlī pulksten 14.00 (reģistrācija – no pulksten 13.30) Jelgavas novada domes aktu zālē Pasta ielā 37, notiks ikgadējais Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieku atceres pasākums, lai pateiktos visiem, kuri piedalījās avārijas seku likvidēšanas darbos.

Lasīt vairāk


Lieldienu labdarības koncerti

2017-04-13

Tuvojas Lieldienas, svētki, kuros tiek svinēta Jēzus Kristus augšāmcelšanās pēc krustā sišanas. Lai padarītu šo svētku gaidīšanas laiku gaišāku un dalītos savā sirds siltumā, Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Jelgavas krievu biedrības “Istok” ansambli “Slavjanočka” un Ukraiņu kultūras centra “Džerelo” ansambli, Jelgavas baltkrievu biedrības pašdarbības kolektīvu “Ļanok” un Jelgavas ebreju biedrības deju kolektīvu “Simha” 22.aprīlī sniegs Lieldienu labdarības koncertus ...

Lasīt vairāk


Lielā Talka Jelgavā

2017-04-12

Aprīlis jau izsenis ir spodrības mēnesis, kad līdz ar pavasara atnākšanu un jauna dzīvības cikla sākumu rada velēšanos atsvaidzināt un ieviest tīrību un kārtību gan savās mājās, gan savās pilsētās. Lai sekmētu pilsētas teritoriju sakopšanu pēc garās ziemas, arī šogad mazākumtautību nevalstisko organizāciju pārstāvji aicināti piedalīties Lielajā Talkā.

Lasīt vairāk


Aicinām iesaistīties imigrantus un trešo valstu valstspiederīgos

2017-04-12

“Informācijas centrs imigrantiem” Zemgales reģiona kontaktpunkts aicina Jūs uz tikšanos! 2017.gada 25.aprīlī, plkst. 17:15 Iecavas pirmsskolas izglītības iestādē "Cālītis" (Zemgales iela 9a, Iecavā), profesionāls jurists un konsultanti sniegs bezmaksas konsultācijas imigrantiem un trešo valstu valstspiederīgajiem par dažādiem sociāliem un juridiskiem jautājumiem, kas saistīti ar dzīvi Latvijā. Un aicina trešo valstu valstspiederīgos uz latviešu valodas kursiem.

Lasīt vairāk


Jelgavas Mūzikas vidusskolas akordeonistu koncerts

2017-04-05

Šā gada 12.aprīlī plkst.17:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Sarmas iela 4) notiks Jelgavas Mūzikas vidusskolas akordeonistu nodaļas koncerts, kas veltīts skolas 95 gadu jubilejai. Koncertā uzstāsies Jelgavas Mūzikas vidusskolas akordeonistu nodaļas dažādu vecumu audzēkņi - no 1.klases līdz pat vidusskolai. Audzēkņi sevi parādīs gan kā solisti, gan kā dažādu ansambļu un arī akordeonistu orķestra dalībnieki.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019