Septembris

Aizvadītas Jelgavas NVO sporta spēles 2016

2016-09-26

Šodien, 25.septembrī Jelgavas nevalstisko organizāciju pārstāvji - pieaugušie, jaunieši un bērni piedalījās pasākumā „Jelgavas NVO Sporta spēles 2016”, kas notika Jelgavas Sporta hallē. Mērķi un uzdevumi Sporta spēlēm arī šogad palika nemainīgi - noskaidrot sportiskāko, draudzīgāko un izturīgāko biedrības komandu, popularizējot aktīvu dzīvesveidu nevalstisko organizāciju biedru, viņu draugu un atbalstītāju vidū, kā arī veicināt cilvēku ar īpašām vajadzībām integrēšanos sabiedrībā.

Lasīt vairāk


Aktualitātes no Romu integrācijas politikas īstenošanas konsultatīvās padomes sēdes

2016-09-23

22.septembrī JPDA Sabiedrības integrācijas pārvades pārstāvis un Jelgavas pilsētas un rajona čigānu biedrības "Romanu čačipen" pārstāvji piedalījās Romu integrācijas politikas īstenošanas konsultatīvās padomes sēdē, kura norisinājās LR Kultūras Ministrijā, Rīgā. Darba kārtībā tika pārrunāti aktuālie jautājumi par īstenotajiem un plānotajiem valsts atbalsta pasākumiem romu izglītības veicināšanai, par aktualitātēm romu integrācijas jomā Latvijā, kā arī par projektā "Latvijas romu platforma I...

Lasīt vairāk


Jelgavas krievu biedrības “Istok” pasākums “Rudens ražas svētki”

2016-09-22

Iesākot jauno sezonu, 22.septembrī notika pasākums “Rudens ražas svētki”, kura laikā kluba “Siltā māja” dalībnieces visiem klātesošajiem prezentēja savus radošos darbus no dabas materiāliem, ko dāvājis šis burvīgais rudens. Pasākumā skanēja dažādu tautu ticējumi par dabas parādībām, klātesošie dalījās ar savām zināšanām par ārstniecības augiem un par to iedarbību uz organismu, kā arī nobaudīja garšīgu zāļu tēju.

Lasīt vairāk


Ebreju kultūras dienas Jelgavā 2016

2016-09-21

Sagaidot ebreju Jauno gadu „Rosh–ha–shana”, Jelgavas ebreju biedrība organizē Ebreju kultūras dienas Jelgavā, lai iepazīstinātu jelgavniekus ar ebreju tautas kultūru un tradīcijām. Mazākumtautību kultūras dienas ir nozīmīgas pasākumu kopums nacionālo kultūras mantojumu un identitātes saglabāšanai, kā arī tolerances un starpkultūru dialoga vecināšanai.

Lasīt vairāk


Projekts „Esam atvērti” (2016.gads)

2016-09-21

Biedrība „Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” uzsāk īstenot projektu “Esam atvērti” (līguma Nr.03/KMS). Projektu finansiāli atbalsta LR Kultūras ministrija un „Zemgales NVO atbalsta centrs” konkursa starpkultūru dialoga jomā. Projekta galvenais mērķis ir veicināt sapratni un sadarbību starp dažādu tautību pārstāvjiem (mazākumtautībām un latviešiem), sekmēt kultūras mantojuma saglabāšanu, kā arī veicināt saliedētas sabiedrības attīstību Zemgalē un Latvijā kopumā.

Lasīt vairāk


Pasta salā atklās vides objektu

2016-09-19

22. septembrī Pasta salā pulksten 17.30 tiks atklāts vides objekts “Jelgava- pirmā Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2016”.

Lasīt vairāk


Sezonu atsāk pasākumu cikls „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”

2016-09-19

Sabiedrības integrācijas pārvalde turpina īstenot pasākumus cikla „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem” ietvaros. Šoreiz visiem interesentiem piedāvājam apmeklēt lekciju-meistarklasi par veselīgu uzturu. Veselīgs uzturs ir vairāku noteikumu kopums, kurus ievērojot, cilvēks var uzturēt sevi gan labā fiziskā formā, gan arī vest veselīgu dzīvesveidu.

Lasīt vairāk


Multikulturālās teātra studija „Pasaka” aicina pievienoties jaunos māksliniekus

2016-09-16

Arī šajā jaunajā mācību gadā (2016./2017.m.g.) Sabiedrības integrācijas pārvalde atsāk multikulturālās teātra studijas „Pasaka” darbību. Gaidām gan tos, kuri studijā darbojušies jau iepriekš, gan arī jaunos māksliniekus, kuri vēlas iepazīties ar interesanto un aizraujošo aktiermākslu.

Lasīt vairāk


Projekts „Esi Zinošs” (2016.gads)

2016-09-16

Biedrība „Jelgavā 21.gadsimts” uzsāk īstenot projektu “Esi zinošs” (līguma Nr.07/KMP). Projektu finansiāli atbalsta LR Kultūras ministrija un „Zemgales NVO atbalsta centrs” konkursa pilsoniskās sabiedrības (valsts simtgades) iniciatīvu projektu jomā.

Lasīt vairāk


Uzsākts projekts “Iepazīsti mūs tuvāk!”

2016-09-16

Biedrība “Jelgavas pilsētas un rajona čigānu biedrība “Romanu čačipen”” uzsāk projektu “Iepazīsti mūs tuvāk!” (līguma Nr.04/KMM). Projektu finansiāli atbalsta LR Kultūras ministrija un „Zemgales NVO atbalsta centrs” konkursa mazākumtautību iniciatīvu projektu jomā.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019