Novembris

H.Smilgas jubilejas fotoizstāde "Zilā vasara"

2016-11-23

Pirmdien, 28.novembrī plkst.15:00 jelgavnieks foto entuziasts Haralds Smilga, atzīmējot savu dubulto jubileju, aicina visus fotomākslas cienītājus uz savas izstādes „Zilā vasara” atklāšanu, kas notiks Sabiedrības integrācijas pārvaldē, Sarmas ielā 4.

Lasīt vairāk


Starptautiskajai Invalīdu dienai veltīts pasākums „Ar sauli sirdī”

2016-11-21

Šī gada 2.decembrī, atzīmējot Starptautisko Invalīdu dienu, uz jauku koncertu “Ar sauli sirdī” aicina JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde un JPPI „Jelgavas sociālo lietu pārvalde”. Koncerts notiks pulksten 14:00 Jelgavas 4.vidusskolas Aktu zālē, Akmeņu ielā 1. Koncertā mīļi gaidīti visi Jelgavas pilsētas iedzīvotāji ar īpašām vajadzībām – gan tie, kuri apvienojušies nevalstiskajās organizācijās, gan individuāli.

Lasīt vairāk


Aizvadīts IV Latvijas Mazākumtautību forums Jelgavā

2016-11-16

11. un 12. novembrī Jelgavā aizvadīts IV Latvijas Mazākumtautību forums, ko organizēja biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” pēc LR Kultūras ministrijas pasūtījuma. Forumā piedalījās mazākumtautību organizāciju pārstāvji no visiem Latvijas reģioniem, kā arī šīs nozares politikas veidotāji no Kultūras ministrijas un pašvaldībām.

Lasīt vairāk


Seminārs – meistarklase “Burvju roka: izmantojam roku kā šablonu zīmēšanai”

2016-11-15

2016.gada 25.novembrī JPDA Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē (Sarmas ielā 4, Jelgavā) notiks seminārs – meistarklase “Burvju roka: izmantojam roku kā šablonu zīmēšanai”, kuru vadīs Pleskavas Bērnu mākslas skolas (Krievija) pedagogs Nataļja Jabločkina un mākslas skolas audzēknes

Lasīt vairāk


Gunāra Igauņa meistarklase “Saliedējošas skaņas” dažādu tautas instrumentu spēlē (ar paraugdemonstrējumiem)

2016-11-07

Ar mūzikas starpniecību, tās izteiksmes līdzekļiem un dažādu tautu muzikālajām tradīcijām, tiek mazināti vispārējie stereotipi un veicināta savstarpējā sapratne. Šī meistarklase tieši vērsta uz saliedētības un starpkultūru dialoga veicināšanu. Meistarklase domāta ikvienam interesentam, t.sk. dažādu tautību pārstāvjiem – visiem, kuri vēlas tuvāk iepazīt dažādu veidu sitamos, pūšamos un strinkšķināmos tautas instrumentus, to skanējumu un spēli.

Lasīt vairāk


Svētku koncerts „Caur trejdeviņiem gaismas lokiem”

2016-11-04

Svētdien, 13.novembrī, pulksten 13 Jelgavas pilsētas Kultūras nama Mazajā zālē jelgavnieki un pilsētas viesi aicināti uz Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītu koncertu „Caur trejdeviņiem gaismas lokiem”.

Lasīt vairāk


Aicinājums piedalīties projekta “Ceļojošā dziesma” dziesmas ieraksta un video tapšanā!

2016-11-02

Projektu “Ceļojošā dziesma” īsteno biedrība “Bērnu un jauniešu mūzikas klubs” – nevalstiska jauniešu organizācija no Jelgavas, kas kopš 2004.gada piedāvā bērniem un jauniešiem radoši izpausties un muzikāli pavadīt brīvo laiku. Projekts “Ceļojošā dziesma” tiek īstenots “Zemgales NVO projektu programmā”, to atbalsta Kultūras Ministrija, bet konkursu organizē “Zemgales NVO centrs”.

Lasīt vairāk


Konkurss jauniešiem “Es Zinu! Es daru!”

2016-11-01

Turpinot projekta “Esi zinošs” realizāciju, biedrība “Jelgavā 21.gadsimts” aicina jauniešus (vidusskolēnus), kuri piedalījušies iepriekš organizētajos informatīvajos pasākumos/semināros “Es Zinu! Es daru!”, kas notika vairākās Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada izglītības iestādēs un Sabiedrības integrācijas pārvaldes telpās, piedalīties konkursā (sociālajā kampaņā) ar tādu pašu nosaukumu “Es Zinu! Es daru!”. Konkursa dalībnieki aicināti, izmantojot semināros iegūtās zināšanas, radīt atraktīvu, sabiedrību uzrunājošu A3 formāta plakātu.

Lasīt vairāk


„Gada brīvprātīgais Jelgavā 2016”

2016-11-01

Lai veicinātu Jelgavas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmētu Jelgavas iedzīvotāju iesaistīšanos brīvprātīgā darba veikšanā, Jelgavas pilsētas dome aicina valsts un pašvaldības iestādes, reliģiskās un nevalstiskās organizācijas, kas darbojas Jelgavas pilsētā, izvirzīt brīvprātīgā darba veicējus nominācijai „Gada brīvprātīgais Jelgavā 2016”, iesniedzot pieteikumus līdz š.g. 15.novembrim.

Lasīt vairāk


Informatīvs seminārs brīvprātīgā darba organizatoriem

2016-10-31

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ir izstrādājusi Brīvprātīgā darba veicēju informācijas sistēmu, kas visiem interesentiem ir pieejama jaunajā NVA tīmekļa vietnē www.brivpratigie.lv . Ar izveidotās informatīvās platformas starpniecību tiks nodrošināta un koordinēta informācijas apmaiņa starp cilvēkiem, kas vēlas būt brīvprātīgā darba veicēji, un brīvprātīgā darba organizētājiem – nevalstiskajām organizācijām un pašvaldībām.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019