Marts

Brīvprātīgais darbs kļūst populārāks

2016-03-31

Jelgavas brīvprātīgie jaunieši no apvienības “Brīvprātīgie Jelgavai” turpina aktīvi strādāt, piedaloties un atbalstot dažādus pasākumus Jelgavā. Š.g. 10.martā Jelgavas kultūras namā notika ikgadējais reģionālais integratīvais mākslas festivāls «Nāc līdzās Zemgalē!», kas ir fonda «Nāc līdzās!» integratīvā mākslas festivāla divdesmitās sezonas sarīkojums. Festivāla otrajā daļā apvienības “Brīvprātīgie Jelgavai” sniedza krāšņu priekšnesumu festivāla dalībniekiem laikā, kamēr tika gaidīts žūrijas lēmumu un festivāla apbalvošanas ceremonija.

Lasīt vairāk


Seminārs – diskusija „Bēgļi – Latvijā un pasaulē”

2016-03-30

Šodien, 30.martā Jelgavas Tehnikumā notika seminārs – diskusija “Bēgļi – Latvijā un pasaulē”. Šī semināra mērķi bija paplašināt Jelgavas un citu pašvaldības institūciju speciālistu un uzņēmēju zināšanas par aktualitātēm migrācijas procesos, tai skaitā, par patvēruma meklētājiem pieejamo sistēmu, bēgļu un personu ar alternatīvo statusu uzņemšanas un integrācijas jautājumiem Latvijā.

Lasīt vairāk


Izstāde "Nomoda sapņi"

2016-03-16

No 21.marta līdz 15.aprīlim Sabiedrības integrācijas pārvaldē būs apskatāma Silvijas Pētersones personālizstāde “Nomoda sapņi". Eksponētajos darbos ikviens interesents varēs “doties ceļojumā pa Eiropas skaistākajām vietām”.

Lasīt vairāk


Radošās Lieldienas

2016-03-16

Turpinot iesākto tradīciju, arī šogad Sabiedrības integrācijas pārvaldē notiks radošā darbnīca "Gatavojamies Lieldienām!". Visi rokdarbu cienītāji darbojoties kopā ar kluba “Zelta rokas” meistari Leokādiju Rinkūnu un brīvprātīgajiem jauniešiem no apvienības “Brīvprātīgie Jelgavai” varēs izveidot interesantas, tieši Lieldienām piederīgas lietas, kas liks pasmaidīt ikvienam šajos svētkos!

Lasīt vairāk


Jelgavas nacionālo kultūras biedrību pašdarbības kolektīvu labdarības koncerti

2016-03-14

Nesot prieku saulainajās pavasara dienās un dāvinot sirds siltumu pirms gaišajām Lieldienām, Sabiedrības integrācijas pārvalde organizē divus labdarības koncertus. 19.martā plkst.10:00 Valsts sociālās aprūpes centra „Zemgale” filiālē „Jelgava” un Ozolnieku novada pašvaldības sociālās aprūpes centrā „Zemgale” koncertus sniegs Jelgavas mazākumtautību biedrību pašdarbības kolektīvi.

Lasīt vairāk


Ziemas aizvadīšana Līvbērzē

2016-03-12

Iet gadi, mainās dzīve, veidojas jauni svētki, bet Masļeņica turpina pastāvēt! Masļeņica ir vieni no skanīgākajiem, jautrākajiem un «garšīgākajiem» slāvu tautas svētkiem, kuri mūsdienu kalendārā ir ienākuši no seniem laikiem. Šie svētki nes sev līdzi jaukas tradīcijas - skanīgi, jautri, ar dziesmām un dejām pavadīt ziemu un sagaidīt pavasari.

Lasīt vairāk


Pavasarīgas noskanas sieviešu sirdīs

2016-03-11

Šodien, 11.martā Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē norisinājās literāri-muzikāla pēcpusdiena, kas veltīta Starptautiskajai Sieviešu dienai. Pasākuma laikā izskanēja daudz dažādi sirsnīgi apsveikumi visām klātesošajām daiļā dzimuma pārstāvēm.

Lasīt vairāk


Eiropas Brīvprātīgais darbs

2016-03-11

Eiropas Brīvprātīgais darbs (EBD) ir lieliska iespēja jauniešiem vecumā no 17-30 gadiem doties uz kādu no programmas "Erasmus+” dalībvalstīm! Tā ir iespēja laika periodā no 2 nedēļām līdz pat 12 mēnešiem ar savām idejām un darbu palīdzēt uzņēmējorganizācijai realizēt tās mērķus, veicot brīvprātīgo darbu!

Lasīt vairāk


Rokdarbnieku kluba „Zelta rokas” 5.gadu jubilejai veltīta izstāde

2016-03-10

Nepamanāmi paskrējuši pieci gadi un šogad, 14.martā rokdarbnieku klubs „Zelta rokas” aicina visus interesentus pievienoties viņiem 5 gadu jubilejas pasākumā. Apmeklējot svinīgo pasākumu, visi klātesošie varēs piedalīties radošo darbu izstādes atklāšanā, ko sagatavojuši kluba rokdarbnieki un kopīgi draugu lokā atzīmēt biedrības jubileju. Izstādē būs apskatāmas dažādas rokām darinātas lietas.

Lasīt vairāk


Slāvu svētki „Masļeņica”

2016-03-09

Atvadīsimies no ziemas un sagaidīsim pavasara atnākšanu, svinot slāvu svētkus „Masļeņica”! „Masļeņica” ir seni slāvu svētki ar daudzveidīgām paražām un tradīcijām, kas saglabājušās cauri gadsimtiem, nododot svētku svinēšanas tradīcijas no paaudzes paaudzei. Jautrības pilnie un atraktīvie svētki „Masļeņica” norisināsies 2016.gada 13.martā plkst.12:00 Jelgavas Sporta hallē.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019