Maijs

Atzīmējām Jelgavas pilsētas svētkus kopā

2016-05-28

Ir pagājis gads un arī šogad mēs visi kopā ieskandināsim Jelgavas pilsētas svētkus. Kā katru gadu Jelgavas mazākumtautību nacionālās kultūras biedrības nepalika maliņā un aktīvi piedalījās Jelgavas pilsētas svētku ietvaros organizētājos pasākumos. Pagājušajā piektdienā mazākumtautību biedrību pārstāvji kopā ar ģimenes locekļiem un draugiem kuplā pulkā devās kopā ar citiem Jelgavas pilsētas aktīviem iedzīvotājiem krāšņajā svētku gājienā

Lasīt vairāk


Ukraiņu izšūtie tautiskie raksti Jelgavā

2016-05-27

19.maijā pasaulē tiek atzīmēta “Starptautiskā izšūto tautisko rakstu diena”. Par godu šim notikumam 27.maijā Jelgavas ukraiņu kultūras centrs “Džerelo” organizēja pasākumu “Ukraiņu tautiskie raksti izšuvumos”. Pasākums norisinājās Sabiedrības integrācijas pārvaldes telpās, kur notika ukraiņu tautiskā stilā izšūto kreklu izstādes atklāšana un neliels slāvu koncerts.

Lasīt vairāk


Multikulturālās teātra studijas “Pasaka” pirmizrāde

2016-05-23

Tuvojas noslēgumam kārtējais mācību gads ne tikai skolās, bet arī Multikulturālajā bērnu teātra studijā “Pasaka”. Gada garumā studijā darbojušies gan iesācēji, gan jau pieredzējušie jaunie mākslinieki, kuri nodarbību procesā iepazinās ar interesanto un aizraujošo aktiermākslu, tostarp izzinot latviešu un cittautu teātra kultūru īpatnības, veicināja bērnu vidū saliedētību caur kopīgu teātra spēli.

Lasīt vairāk


Jelgavas Jauniešu talanti 2016 - FINĀLS

2016-05-21

Pagājušā sestdienā, 21.maijā noritēja konkursa „Jelgavas Jauniešu talanti 2016” fināls, kur talantīgie pilsētas jaunieši prezentēja savus talantus četrās dažādās kategorijās. Finālā savu talantu ar dažādiem priekšnesumiem rādīja trīsdesmit jaunieši, kuri tika vērtēti šādās kategorijās: vokāls, instrumentālie priekšnesumi, runas māksla un roku darbi.

Lasīt vairāk


Noslēdzies konkurss „Mani mīļie - vecmāmiņa un vectētiņš”

2016-05-20

Lai popularizētu ģimenes vērtības, arī šogad Sabiedrības integrācijas pārvalde izsludināja konkursu „ Mani mīļie - vecmāmiņa un vectētiņš” un šodien, 20.maijā notika noslēguma pasākums. Konkursa mērķis palika nemainīgs, popularizēt vecmāmiņu un vectētiņu mūžā iegūto pieredzi, iemaņas, prasmes vai sasniegumus darbā, sportā, mūzikā, mākslā, mājsaimniecībā, ko viņi ar prieku nodod jaunajām paaudzēm, kā arī ģimenes tradicionālās vērtības – tradīciju saglabāšanu gan kādas konkrētas ģimenes lokā, gan Jelgavas pilsētas un Latvijas mērogā.

Lasīt vairāk


Ir klāt 11.Jelgavas velobrauciens

2016-05-19

Ikvienu veloentuziastu aicinām piedalīties ikgadējā Jelgavas velobraucienā! Ir klāt ilgi gaidītā vasara un, lai aizrautīgi un ar prieku ieskandinātu vasaras pirmās dieniņas, aicinām lielus un mazus, jaunus un pieredzējušus, individuāli vai kopā ar ģimeni, draugiem, kolektīvu, bet galvenais ar velosipēdu piedalīties 11.Jelgavas velobraucienā, kas notiks š.g. 4.jūnijā plkst.11:00 (reģistrācija no plkst.10:00).

Lasīt vairāk


Projekts – bērnu nometne „Multikulturālā nedēļa Jelgavā”

2016-05-18

Biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” sākusi realizēt projektu „Multikulturālā nedēļa Jelgavā”. Šī projekta ietvaros plānota izglītojoši attīstoša bērnu nometne bērniem no 6 līdz 12 gadiem. Septiņu dienu laikā paredzēts noorganizēt pasākumu kopumu, kur katrā nometnes dienā tiks veltīta kādas tautas kultūras – latviešu, baltkrievu, ebreju, poļu, krievu, ukraiņu, čigānu un lietuviešu- iepazīšanai.

Lasīt vairāk


Noslēgušās orientēšanās un piedzīvojumu sacensības „Mana, tava Mītava”

2016-05-14

Turpinot iesākto tradīciju un ieskandinot Starptautisko Muzeju nakti, 14.maijā norisinājās orientēšanās un piedzīvojumu sacensības „Mana, tava Mītava”. Tajās piedalījās 4., 5., un 6. klašu skolēni kopā ar skolotājiem un vecākiem. Šogad kopumā piedalījās trīspadsmit komandas.

Lasīt vairāk


Pasākumu cikls “Atbildēsim uz Jums interesējošiem jautājumiem”

2016-05-13

Ir klāt nākamais informatīvais pasākums “Atbildēsim uz Jums interesējošiem jautājumiem”. Šī pasākumā laikā Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Jelgavas atbalsta punkta koordinatore Ina Bauermeistere iepazīstinās interesentus ar iespēju saņemt profesionālās rehabilitācijas pakalpojumu par valsts budžeta līdzekļiem, kas paredzēts, lai veicinātu sociālo integrāciju cilvēkiem ar invaliditāti un prognozējamo invaliditāti, kā arī palīdzētu viņiem veiksmīgi iekļauties darba tirgū.

Lasīt vairāk


Ar mīlestību no Lietuvas

2016-05-02

Jelgavas lietuviešu biedrība “Vītis” aicina visus interesentus šo svētdien, 8.maijā, svinīgā un garīgi piepildītā gaisotnē, atzīmēt Debesbraukšanas svētkus un Mātes dienu.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019