Janvāris

Metodisko tikšanos ar jaunatnes lietu speciālistiem

2016-02-01

LR Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Jelgavas pilsētas domi un JPDA Sabiedrības integrācijas pārvaldi šī gada 29.janvārī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā organizēja Metodisko tikšanos ar jaunatnes lietu speciālistiem. Tikšanās mērķis bija sniegt informāciju par aktualitātēm jaunatnes politikas nozarē 2016.gadā.

Lasīt vairāk


Sākusies pieteikšanās daiļlasītāju konkursam „Riti raiti, valodiņa”

2016-01-25

21.februārī pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā dzimtās valodas diena. Ņemot vērā to, ka jau vairākus gadus JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde saistībā ar šo dienu organizē daiļlasītāju konkursu “Riti raiti valodiņa” un to, ka Jelgavas ir daudznacionāla pilsēta, kurā ir daudz talantīgu bērnu, kuri spēj lieliski deklamēt dzeju gan latviešu, gan kādā no mazākumtautību valodām, arī šogad jaunajiem censoņiem būs iespēja sevi parādīt un gūt novērtējumu un kādu piemiņas balvu daiļlasītāju konkursā “Riti raiti, valodiņa”.

Lasīt vairāk


Pasākums bērniem „Brīnumi turpinās”

2016-01-25

Turpinot iesākto tradīciju, arī šogad, lai paildzinātu Ziemassvētku laikā gūtās sirsnīgās un mīlestības pilnās emocijas, Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centra, biedrības „Centrs Elizabete" un Jelgavas 2.internātpamatskolas bērni 25.janvārī Sabiedrības integrācijas pārvaldē apmeklēja koncertu „Brīnumi turpinās”.

Lasīt vairāk


Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus “Starts biznesā”

2016-01-22

Pirmdien, 8.februārī no pl.14:00 - 17:00 visi interesenti tiek gaidīti Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgū “Starts biznesā”, kas notiks Tirdzniecības centrā „Pilsētas pasāža” (2.stāvā). Šogad tirdziņam pieteikušies sešdesmit astoņi skolēnu mācību uzņēmumi no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas, Jelgavas 5.vidusskolas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas, Jelgavas 6.vidusskolas, kā arī vēlmi piedalīties gadatirgū izteikuši Skolēnu mācību uzņēmumi no Tarvastu ģimnāzijas, Mustlas pilsētas Igaunijā.

Lasīt vairāk


„Ēnas” Jelgavas pilsētas pašvaldībā

2016-01-22

„Ēnu diena”* ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni reizi gadā apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro, uzdod jautājumus un reizēm praktiski iemēģina savu roku interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienā.

Lasīt vairāk


Pieredzes apmaiņas brauciens uz Rīgas NVO namu

2016-01-21

Ir sācies jaunais gads ar jauniem izaicinājumiem un iecerēm. Lai janvārī dotu savu pienesumu nākotnes izaugsmei, Jelgavas nevalstisko organizāciju pārstāvji kopā ar Sabiedrības integrācijas pārvaldes darbiniekiem, devās pieredzes apmaiņas vizītē uz Rīgas NVO namu, kura dibinātājs ir Rīgas pilsētas dome

Lasīt vairāk


Ziemassvētki - brīnumu laiks

2016-01-11

Pagājušajā nedēļā visi pareizticīgie kristieši atzīmēja Ziemassvētkus. Ziemassvētki ir vieni no gada skaistākajiem svētkiem, tas ir piedošanas laiks, kad ikviens cer un notic brīnumiem. Tradicionāli, Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde kopā ar biedrību “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” priecēja jelgavniekus un pilsētas viesus ar koncertu “Pareizticīgo Ziemassvētki”, kas norisinājās š.g. 9.janvārī Jelgavas pilsētas Kultūras namā un kuru šogad apmeklēja vairāk nekā pustūkstotis cilvēku.

Lasīt vairāk


Multikulturālās teātra studija „Pasaka” aicina pievienoties jaunos māksliniekus

2016-01-11

Iesākot jauno 2016.gadu, Sabiedrības integrācijas pārvalde pilnā sparā turpina multikulturālās teātra studijas „Pasaka” darbību un aicina pievienoties jaunus māksliniekus, kuri vēlas iepazīties ar interesanto un aizraujošo aktiermākslu. Studijā uzņem 1.- 4.klašu skolēnus no Jelgavas izglītības iestādēm gan ar latviešu, gan krievu valodas apmācību.

Lasīt vairāk


Pareizticīgo Ziemassvētku koncerts

2015-12-08

Ziemassvētki – brīnuma gaidīšanas laiks, kad krītoša sniegpārsla ienes mieru dvēselē un daba izdzīvo vistumšāko nakti, lai atkal dotu ceļu gaismai. Ziemassvētki ir vieni no gada skaistākajiem svētkiem, šis ir piedošanas laiks, kad visi mēs ceram un noticam brīnumiem. Pareizticīgo pasaule šos svētkus atzīmē 7.janvārī. Un kā jau tradicionāli, JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde kopā ar biedrību “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” aicina visus uz koncertu “Pareizticīgo Ziemassvētki”, kas norisināsies 2016.gada 9.janvārī plkst.13:00 Jelgavas pilsētas Kultūras nama Lielajā zālē.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019