Februāris

Jelgavā norisinājās Starptautiskajai NVO dienai veltīts pasākums

2016-03-01

Pirmdien, 29.februārī Sabiedrības integrācijas pārvaldē aizvadīts Starptautiskajai NVO dienai veltīts pasākums, kura uzdevums bija atspoguļot NVO sektora aktualitātes. Aizvien intensīvāka kļūst nevalstisko organizāciju ikdienas darbība un vienlaikus pieaug arī valsts iestāžu prasības par biedrību un nodibinājumu darbības izpratni un iesaistīto cilvēku paveiktā daba kvalitāti.

Lasīt vairāk


Jaunatnes politikas prioritātes Latvijā

2016-02-26

Šodien, 26.februārī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā norisinājās konference “Jaunatnes politikas prioritātes Latvijā”, kuru atklāja Izglītības un zinātnes ministrijas Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta direktore, Valsts sekretāra vietniece - Gunta Arajā

Lasīt vairāk


Esi zinošs par klimata pārmainām

2016-02-22

Pagājušā gada decembrī ar Sabiedrības integrācijas pārvaldes atbalstu apvienības "Brīvprātīgie Jelgavai" jaunieši izgāja apmācības projekta ''Klimata pārmaiņas Latvijā - izaicinājums un iespējas?" ietvaros, kuru realizēja biedrība ''Homoecos''. Šī projekta mērķis bija veicināt informācijas pieejamību sabiedrībā par klimata pārmaiņu ietekmi uz piecām visvairāk pakļautajām nozarēm Latvijā un mudināt iedzīvotājus līdzdarboties klimata pārmaiņu samazināšanā.

Lasīt vairāk


Noslēgusies konkursa „Riti raiti, valodiņa” otrā diena

2016-02-22

Šodien, 22.februārī Sabiedrības integrācijas pārvaldē norisinājās konkursa „Riti raiti, valodiņa” otrā diena, kur savas lasīt prasmes prezentēja skolēni divās vecuma grupās: 7. - 9.klašu un 10. – 12.klašu skolēni. Katrs konkursants, saskaņā ar konkursa nolikumu, deklamēja divus dzejoļus vai prozas sacerējumus, no kuriem viens bija latviešu valodā, otrs - mazākumtautību valodā. Pārsvarā dalībnieku dzimtā valoda bija krievu valoda, bet dzeja skanēja arī ukraiņu valodā.

Lasīt vairāk


Pasākumu cikls “Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”

2016-02-19

Sācies 2016.gads un tas nozīmē arī virkni jaunu izmaiņu sociālajā sfērā. JPDA Sabiedrības integrācijas pārvaldē š.g. 26.februārī plkst.14:00 notiks informatīvs seminārs “Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”, kurā JPPI “Jelgavas sociālo lietu pārvalde” un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Jelgavas reģionālās nodaļas pārstāvji informēs par būtiskām izmaiņām

Lasīt vairāk


Noslēdzas konkursa „Riti raiti, valodiņa” pirmā diena

2016-02-19

Šodien, 19.februārī norisinājās konkursa „Riti raiti, valodiņa” pirmā diena, kur savas prasmes prezentēja bērni četrās vecuma grupās (pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņi, 1. - 2.klašu, 3. - 4.klašu un 5. - 6.klašu skolēni). Pirmajā dienā piedalījās vairāk kā 60 bērnu

Lasīt vairāk


Gleznu izstāde “Ziemas motīvi”

2016-02-18

Šogad ziema ar savu sniegoto daili mūs priecēja tikai mazliet. Tuvojas ziemas beigas un, lai saglabātu atmiņā to, cik skaita ir ziema, Sabiedrības integrācijas pārvalde piedāvā apmeklētājiem apskatīt Jelgavas kultūras nama Tautas gleznošanas studijas mākslinieku gleznu izstādi “Ziemas motīvi”.

Lasīt vairāk


Pasākums veltīts Starptautiskajai NVO dienai

2016-02-11

Lai atspoguļotu NVO sektora aktualitātes, aicinām Jelgavas NVO sektora pārstāvjus un citus interesentus piedalīties pasākumā, kas veltīts Starptautiskajai NVO dienai, pasaule šos svētkus atzīmē 27.februārī. Pēdējos gados NVO sektorā bieži notiek izmaiņas biedrību un nodibinājumu skaitā un darbībā. Izmaiņas notiek, pateicoties cilvēku vēlmei uzlabot apkārtējo cilvēku dzīves kvalitāti, pilnveidot dzīves, darba un atpūtas vidi.

Lasīt vairāk


"Ēnu" diena Jelgavā (fotogrāfijas)

2016-02-10

Šodien, 10.februārī Jelgavā notiek Ēnu diena. Lai gūtu kaut nelielu ieskatu, iespējams, savā nākotnes profesijā, šodien skolēni kļuvuši par «ēnām» dažādu profesiju pārstāvjiem, lai izzinātu viņu darbu.146 skolēni šodien «ēnoja» Jelgavas domes vadību un pašvaldības iestāžu speciālistus. Jaunieši kļuvuši par policistu, juristu, ekonomistu, žurnālistu, arhitekta, būvinspektora un vairāku ārstu, medicīnas māsu «ēnām».

Lasīt vairāk


Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus “Starts biznesā”

2016-02-09

Šodien, 8.februārī visi interesenti varēja apmeklēt Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgu “Starts biznesā”, kas notika Tirdzniecības centrā „Pilsētas pasāža” no plkst.14:00. Gadatirgū skolēni prezentēja un pārdeva sava uzņēmuma preces (koka, papīra un keramikas izstrādājumus, magnētiņus, somu piekariņus, suvenīrus un citas noderīgas lietas). Šogad tirdziņā piedalījās sešdesmit astoņi skolēnu mācību uzņēmumi no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas, Jelgavas 5.vidusskolas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas, Jelgavas 4.sākumskolas, Jelgavas 6.vidusskolas, kā arī šogad gadatirgū piedalījās Skolēnu mācību uzņēmumi no Tarvastu ģimnāzijas, Mustlas pilsētas, Igaunijā.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019