Decembris

Ebreju tradicionālie svētki “Hanuka”

2016-12-21

Jelgavas ebreju biedrība kopā ar Rīgas Ebreju kopienu organizē ebreju tradicionālo tautas dziesmu koncertu “Hanuka 2016” jeb “Hanaukālā karavāna”. Pasākums norisināsies Sabiedrības integrācijas pārvaldē 26.decembrī. Koncertā piedalīsies dziedātāja Olga Barišmane (vokāls), koncertmeistars Jurijs Kaspers, kā arī mūziķis un dziedātājs no Vācijas - Aleksandrs Kirss. Pasākumu vadīs Sergejs Rozencveigs.

Lasīt vairāk


Labdarības akcija „Siltums tev no manis”

2016-12-20

Ziemassvētki ir tas laiks, kad gribas sniegt otram nedalītu uzmanību, jo tas ir ļoti svarīgi ikvienam no mums. Turpinot iesākto tradīciju, arī šogad, 20.decembrī, Sabiedrības integrācijas pārvalde kopā ar apvienību „Brīvprātīgie Jelgavai” un rokdarbnieci Leokādiju Rinkūnu apmeklēs Jelgavas pilsētas slimnīcas Bērnu nodaļas pacientus labdarības akcijas „Siltums tev no manis” ietvaros. Akcijas iecere ir sniegt sirds siltumu un uzmanību, lai slimnīcā nonākušie bērni kaut uz neilgu brīdi novērstu domas no slimības un izjustu prieku.

Lasīt vairāk


Ziemassvētku pasākums Jelgavas romu kopienas bērniem

2016-12-19

Ar vēja spārniem atlido Adventa laiks, sākas ceļš uz Ziemassvētkiem. Kaut aiz loga ir tumšs un drēgns laiks, vienlaikus tas sevī nes arī gaišumu. Mājās tiek aizdegtas svecītes un spoži mirdz rotātās egles, cilvēki, it īpaši bērni, gaida Ziemassvētku brīnumu.

Lasīt vairāk


Ziemassvētku sarīkojums “Senlatviešu Ziemassvētki ienāk Vecpilsētā”

2016-12-14

Nākamo trešdien, 21.decembrī plkst.18:00 aicinām visus jelgavniekus un pilsētas viesus uz Ziemassvētku sarīkojumu “Senlatviešu Ziemassvētki ienāk Vecpilsētā”, kas norisināsies Jelgavā, Vecpilsētas ielā. Pasākuma mērķis ir sekmēt latviešu kultūras mantojuma saglabāšanu, popularizēt un iepazīstināt ar senajām tradīcijām, kā arī veicināt mijiedarbību un sadarbību starp dažādu tautību pārstāvjiem, veidojot labvēlīgu kultūras un informācijas vidi Jelgavas pilsētas iedzīvotājiem.

Lasīt vairāk


Informatīvi – izglītojošs klubs bērniem

2016-12-12

Vakardien, 16.decembrī Sabiedrības integrācijas pārvaldē notika biedrības “Jelgavas pilsētas un rajona čigānu biedrība “Romanu čačipen”” īstenotā projekta “Iepazīsti mūs tuvāk!” noslēguma pasākums.

Lasīt vairāk


Fotogrāfiju un gleznu izstāde “Ziemas poēzija”

2016-12-07

Gada nogalē, 12.decembrī, Sabiedrības integrācijas pārvaldē norisināsies Valērija un Olgas Sudakovu fotogrāfiju un gleznu izstādes “Ziemas poēzija” atklāšana. Visi interesenti aicināti uz izstādes atklāšanas pasākumu plkst.17:00 (Sarmas ielā 4). Eksponētos darbus būs iespējas apskatīt līdz 2017.g. 12.janārim, Sabiedrības integrācijas pārvaldes darba laikā.

Lasīt vairāk


Ceremonijā „Gada brīvprātīgais 2016” godināti 2016. gada aktīvākie brīvprātīgā darba veicēji

2016-12-05

Atzīmējot Starptautisko brīvprātīgo dienu, īpašā ceremonijā tika godināti un apbalvoti 2016. gada aktīvākie brīvprātīgie, kas veikuši ievērojamu darbu sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās nevalstiskās organizācijas un pašvaldības no visas Latvijas.

Lasīt vairāk


Godināšanas ceremonija „Gada brīvprātīgais Jelgavā 2016”

2016-12-05

“Mēs esam paraduši domāt, ka tas, ko mēs darām, ir tikai pilīte okeānā. Bet okeāns bez šīs trūkstošās pilītes taču būtu mazāks! Ar katru jūsu paveikto darbu cilvēki un pasaule kļūst labāki. Ne katrs no mums ir spējīgs darīt lielas lietas. Taču ikviens no mums var darīt mazas lietas ar lielu mīlestību.” - māte Terēze.

Lasīt vairāk


Jelgavas Ukraiņu kultūras centrs ''Džerelo'' aicina uz pasākumu

2016-12-05

Jelgavas Ukraiņu kultūras centra ''Džerelo'' bērnu teātra studija ''Veselka'' laipni aicina ikvienu interesentu, it īpaši mazos jelgavniekus uz bērnu izradi ''Sarkangalvīte'' pēc rakstnieka Šarla Pero pasakas motīviem, kas notiks 11.decembrī plkst.13:00 Jelgavas Amatu vidusskolas Aktu zālē.

Lasīt vairāk


Jelgavā aicina uz Ziemassvētku ieskaņas pasākumu “Dažādais vieno”

2016-12-04

Ceturtdien, 15.decembrī Jelgavā, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (Svētes ielā 33) notiks Ziemassvētku ieskaņas pasākums “Dažādais vieno”, kurā varēs iepazīt vairāku tautu Ziemassvētku sagaidīšanas un svinēšanas tradīcijas. Ikviens interesents no plkst. 15.00 līdz 17.30 aicināts piedalīties radošajās darbnīcās un plkst. 18.00 – apmeklēt krāšņu koncertu.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019