Augusts

Sirsnīgā pozitīvisma gaisotnē aizvadīts labestības pasākums „Nes cerību 2016”

2016-08-29

Š.g. 28.augustā Stacijas parkā norisinājās labestības pasākums „Nes cerību 2016”, kura mērķis bija integrēt sabiedrībā cilvēkus ar īpašām vajadzībām, pievērst sabiedrības uzmanību viņu problēmām un ikdienai, uzsverot, ka mēs visi varam darboties kopā un nav nozīmes ne nacionalitātei, ne vecumam, ne veselības stāvoklim, jo visi esam līdzvērtīgi cilvēki.

Lasīt vairāk


Noritēja akcijas “Brīvprātīgi, pamatīgi, mūsdienīgi…” kārtējais posms

2016-08-26

Vakarvakarā noritēja brīvprātīgās akcijas “Brīvprātīgi, pamatīgi, mūsdienīgi…” kārtējais posms, kas norisinājās Palīdzības ielas daudzdzīvokļu mājas pagalmā. Šoreiz akcijas organizatori, Jelgavas brīvprātīgie un daudzdzīvokļu māju lielie un mazie iedzīvotāji, sapulcējoties kopā, paveica pagalma labiekārtošanas darbus, veidojot pagalmā sakoptu skatu: pilnībā atjaunota bērnu smilšu kaste un soli, apgriezti krūmi, bērniem uz asfalta uzzīmētās vairākas spēles. Aktivitāte popularizēja brīvprātīgo darbu kā pilsoniskās līdzdalības un sociālās iekļaušanās līdzekli, kas veicina sabiedrības aktivitāti un uzlabo vietējās sabiedrības dzīves kvalitāti.

Lasīt vairāk


Noslēgusies labdarības akcija „Ar prieku pretī zināšanām!”

2016-08-23

Šodien, 23.augustā, noslēdzās labdarības akcija „Ar prieku pretī zināšanām”, kuru organizēja Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde. Akcija notika jau vienpadsmito gadu pēc kārtas, arī šogad labdarības akcijas mērķis bija palīdzēt divdesmit maziem Jelgavas skolēniem

Lasīt vairāk


Ukraiņu kultūras dienas Jelgavā 2016

2016-08-22

Jelgava ir multinacionāla pilsēta, kurā draudzīgi sadzīvo dažādu tautību cilvēki. Pilsētas kultūrvidi veido gan latviešu, gan cittautu kultūras mantojums un tradīcijas. Katru gadu Jelgavas mazākumtautību nevalstiskās organizācijas priecē pilsētas iedzīvotājus ar spilgtiem savas nacionālās kultūras pasākumiem. Šoreiz augusta beigās, atzīmējot Ukrainas Republikas neatkarības 25.gadadienu, uz saviem kultūras pasākumiem aicina Jelgavas ukraiņu kultūras centrs “Džerelo”.

Lasīt vairāk


Brīvprātīgo labie darbi

2016-08-22

Kopš brīža, kad Jelgavas pilsētas brīvprātīgie pavadīja savu brīvo laiku kopā ar krīzē nonākušajām ģimenēm ir pagājis vairāk kā gads. Savstarpēji vienojoties, reizi nedēļā brīvprātīgie palīgi pavadīja dažas stundas kopā ar atbalstāmajām ģimenēm, kopīgi plānojot un saturīgi pavadot brīvo laiku. Šo tikšanos mērķis bija parādīt vecākiem, kā vienkārši un interesanti var pavadīt laiku kopā ar bērniem.

Lasīt vairāk


Labestības skrējiens „Nes cerību 2016”

2016-08-15

Sekmējot ģimeņu kopā būšanu, lietderīgu un sportisku brīvā laika pavadīšanu sieviešu biedrība „Harmonija” sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas pārvaldi 28.augustā Jelgavas Stacijas parkā no plkst.10:00 līdz 12:00 (dalībnieku reģistrācija no plkst.10:00 līdz 10:30) organizē simbolisku labestības skrējienu „Nes cerību 2016”

Lasīt vairāk


Starptautiskās Jaunatnes dienas svinības Jelgavā

2016-08-06

12.augustā biedrība "Latvijas Jaunatnes padome" sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Jelgavas pilsētas domi, Jelgavas 6.vidusskolas teritorijā rīkos Starptautiskās Jaunatnes dienas svinības.

Lasīt vairāk


Bezmaksas sagatavošanas kursi personām, kuras vēlas iegūt Latvijas Republikas pilsonību naturalizācijas kārtībā

2016-08-04

Biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” uzsāk īstenot projektu „Iesaisties!”, kura ietvaros no 2016.gada 1.septembra līdz 25.oktobrim notiks bezmaksas sagatavošanas kursi Pilsonības likumā noteiktai zināšanu pārbaudei (naturalizācijas eksāmenam).

Lasīt vairāk


Sākusies uzņemšana bezmaksas mācībām Jauniešu garantijas profesionālās izglītības programmās

2016-08-01

Jūnijā sākusies uzņemšana Jauniešu garantijas izglītības programmās, kurās gada vai pusotra gada laikā bez maksas var iegūt darba tirgū pieprasītu profesiju. Mācības rudenī aicina uzsākt 37 profesionālās izglītības iestādes visā Latvijā, piedāvājot apgūt turpat 100 dažādas profesijas.

Lasīt vairāk


“Brīvprātīgi, pamatīgi, mūsdienīgi…”

2016-07-28

Pirmā akcija “Brīvprātīgi, pamatīgi, mūsdienīgi…” jeb šoreiz “Vecpilsētas kvartāla prišināšana” norisināsies 2.augustā no plkst.16:00 Jelgavas vecpilsētas kvartālā. Akcijas ietvaros visi interesenti - lielie un mazie, individuāli vai kopā ar ģimeni vai draugiem aicināti apvienoties, labu darbu veikšanā Jelgavas Vecpilsētas ielu kvartālā. Kopā darbojoties mēs labiekārtosim kvartāla teritoriju: nocirtīsim krūmus, nopļausim zāli un veiksim citus nepieciešamos darbus.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019