Aprīlis

Mēs zinām, ka Jelgavas “JAUNIEŠI VAR”!

2016-04-29

Jelgavas pilsētas dome izsludina jauniešu iniciatīvu projektu konkursu “JAUNIEŠI VAR”, kurā aicinātas piedalīties Jelgavas pilsētas neformālās jauniešu iniciatīvu grupas ( grupā vismaz 2 personas) - jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem (ieskaitot), lai gūtu finansiālu atbalstu jauniešu iniciatīvu projektiem līdz 350 euro apmērā.

Lasīt vairāk


Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieki atzīmē 30.gadskārtu

2016-04-28

Šogad aprit 30 gadi kopš Ukrainā notika traģiskā Černobiļas atomelektrostacijas avārija. Lai pieminētu šīs traģēdijas upurus un pateiktos visiem tiem, kuri piedalījās avārijas seku likvidēšanas darbos, arī šogad Jelgavas pilsētas, Jelgavas un Ozolnieku novadu pašvaldības organizē Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieku godināšanas un upuru piemiņas pasākumu

Lasīt vairāk


Projektā izstrādā inovatīvu materiālu romu integrēšanai Jelgavā

2016-04-27

«Šis noteikti ir projekts, kuram nepieciešams turpinājums,» tā projekta «Atbalsta sistēmas uzlabošana romu bērniem un jauniešiem» vadītāja Kristīne Liepiņa, izvērtējot projekta realizācijas gaitu un ieguvumus. Projekts Jelgavā tika īstenots kopš pagājuša gada 1. maija, un šodien Izglītības pārvaldē norisinājās tā noslēguma pasākums.

Lasīt vairāk


Seminārs par vides pieejamību Jelgavā

2016-04-22

JPDA Sabiedrības integrācijas pārvaldē š.g. 27.aprīlī plkst.13:00 notiks seminārs “Vides pieejamība Jelgavā”, kurā apvienības “Apeirons” pārstāvji informēs par rīcības programmu “Pieejamā pašvaldība” projekta “Universālais Dizains nākotnei” ietvaros.

Lasīt vairāk


Orientēšanās un piedzīvojumu sacensības „Mana, tava Mītava”

2016-04-22

Kā katru gadu, arī šogad aicinām 4.-6. klašu skolēnus pieteikties orientēšanās un piedzīvojumu sacensībām „Mana, tava Mītava”, kas norisināsies 2016.gada 14.maijā. Sacensību mērķis - lietderīga brīvā laika pavadīšana, paaudžu solidaritātes veicināšana, Jelgavas izzināšana un pilsētas popularizēšana.

Lasīt vairāk


Pasākumu cikls "Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem"

2016-04-21

Šoreiz cikla pasākuma tēma ir veselība. Kaut arī mūsdienu sabiedrībā arvien krasāk mainās izpratne par vērtībām, veselība ir un paliek viena no tām jomām, par kuras nozīmību šaubu nav. Lai pastāstītu par aktualitātēm veselības jomā, 26.aprīlī plkst.13:30 Sabiedrības integrācijas pārvaldē uz informatīvu tikšanos aicina SIA “Jelgavas poliklīnika” vadītāja Gunta Arnīte.

Lasīt vairāk


Krāsojot esam saliedēti

2016-04-20

Šodien, 20.aprīlī Sabiedrības integrācijas pārvaldē norisinājās pasākums, kas veicināja romu un citu tautību bērnu un jauniešu sadarbību, mazināja stereotipus par romiem un sekmēja lokālpatriotisma jūtas. Pasākumā piedalījās dažādu tautību bērni un jaunieši no Jelgavas - mazākumtautību biedrībām, izglītības iestādēm. Pasākuma laikā katrs dalībnieks pašrocīgi veidoja zīmējumu uz T-krekla ar savai tautai raksturīgiem rakstiem

Lasīt vairāk


Aizvadīta konkursa „Jelgavas jauniešu talanti 2016” atlases kārta

2016-04-18

Sestdien, 16.aprīlī notika konkursa „Jelgavas jauniešu talanti 2016” atlases kārta, kas norisinājās deju centrā „Cukurfabrika”. Arī šogad jaunieši izradīja interesi par šo konkursu, kopumā tika saņemti divdesmit divi pieteikumi un atlases kārtā savus talantus prezentēja četrdesmit astoņi jaunieši. Konkursa laikā jaunieši demonstrēja vokālus, instrumentālus, kustību un deju priekšnesumus, kā arī klausītajiem bija iespēja novērtēt skatuves runas mākslu.

Lasīt vairāk


Konkursa „Jelgavas jauniešu talanti 2016” nominācija „Labākais roku darbs”

2016-04-15

Sabiedrības integrācijas pārvalde un neformālās izglītības programmas „PilnveidojiES” jaunieši aicina Jelgavā dzīvojošos, studējošos, strādājošos utt. jauniešus piedalīties konkursa „Jelgavas jauniešu talanti 2016” nominācijā „Labākais roku darbs”. Konkursa nominācijai var pieteikties jaunieši no 13-25.gadu vecumam. Katram dalībniekam ir iespēja iesniegt tikai vienu darbu.

Lasīt vairāk


Lielā Talka Jelgavā

2016-04-13

Kā katru gadu, arī šogad mazākumtautību nevalstisko organizāciju pārstāvji aicināti piedalīties Lielajā Talkā. Šogad talcinieki strādās pie Valdekas pils, kur sakops pilij pieguļošo teritoriju. Kopdarbošanās radīs saliedētības, pozitīvisma un labi padarīta darba sajūtu!

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019