Septembris

Senioru kluba pasākums “Rudens ražas svētki”

2015-09-25

Sabiedrības integrācijas pārvaldes paspārnē jau vairākus gadus darbojas neformāls pensionāru klubs "Siltā māja". Klubu izveidoja un no tā pirmsākumiem vadīja Olga Čaikina, bet no 2006.gada kluba vadību pārņēma Tamāra Tkačenko. Kluba mērķis ir apvienot slāvu izcelsmes Jelgavas seniorus, padarot viņu ikdienu interesantāku, organizējot dažādus pasākumus un seminārus noderīgu zināšanu apguvei.

Lasīt vairāk


Lietuviešu valodas kursi

2015-09-24

Jelgavas lietuviešu biedrība „Vītis” aicina apgūt lietuviešu valodu gan pieaugušos, gan skolēnus, gan pirmsskolas vecuma bērnus.

Lasīt vairāk


Pētījums "Mazākumtautību skolu skolēni Latvijā un Integrācijas politikas pamatnostādnes"

2015-09-24

Šodien, 24.septembrī Jelgavas pilsētas domes Sabiedrības integrācijas komisijas ietvaros norisinājās seminārs - diskusija par šā gada pirmajā pusē prezentēto aktuālo pētījumu integrācijas jomā "Mazākumtautību skolu skolēni Latvijā un Integrācijas politikas pamatnostādnes".

Lasīt vairāk


Pasākumu cikls “Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”

2015-09-22

Pēc vasaras pārtraukuma atsāksies ikmēneša cikla pasākumi "Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem" . Septembra pasākuma tēma ir saistīta ar veselību. Lai izvairītos no nopietnām veselības problēmām nākotnē, liela vērība jau tagad jāpievērš rehabilitācijas pasākumiem.

Lasīt vairāk


Sabiedriskās organizācijas aicinātas pieteikties projektu konkursam

2015-09-21

Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludina projekta konkursu „Biedrību un nodibinājumu atbalsta programma” 2015.gadam 2. kārtu. Konkursa mērķis ir sekmēt iedzīvotāju aktivitāti un iesaistīšanos pilsētas attīstības un sociālo problēmu risināšanā, veicināt labdarības tradīcijas un sadarbību starp Jelgavas pilsētas pašvaldību un biedrībām un nodibinājumiem, kuras darbojas Jelgavas pilsētas teritorijā.

Lasīt vairāk


Fotoizstāde “Latvija no gruzīnietes skatu punkta”

2015-09-20

21. un 22. septembrī Sabiedrības integrācija pārvaldē ir apskatāma Nanas Nikabadzes fotoizstāde “Latvija no gruzīnietes skatu punkta”. Nana ir brīvprātīgā darba veicēja no Gruzijas, kas darbojas Zemgales NVO atbalsta centrā programmas Erasmus + “Eiropas Brīvprātīgais darbs” ietvaros. Kā saka pati Nana: “Sevi es raksturotu kā fotoamatieri, kas vēlas notvert mirkli un izveidot atmiņu krātuvi.

Lasīt vairāk


Noritēja Jelgavas NVO sporta spēles 2015

2015-09-19

Šodien, 19.septembrī Jelgavas nevalstisko organizāciju pieaugušie, jaunieši un bērni piedalījās pasākumā „Jelgavas NVO Sporta spēles 2015”, kas notika Jelgavas Sporta hallē. Mērķi un uzdevumi Sporta spēlēm bija nemainīgi - noskaidrot sportiskāko, draudzīgāko un izturīgāko biedrības komandu, popularizējot aktīvu dzīvesveidu nevalstisko organizāciju biedru un viņu draugu, atbalstītāju vidū.

Lasīt vairāk


Uzzini, kur ir tava laimes zeme!

2015-09-18

Vai zini, kas ir laime? Kur tā mājo un kur to sastapt? Vai zini, kura ir vislaimīgākā vieta uz zemes? Tie ir jautājumi, uz kuriem meklēsim atbildes mazākumtautību biedrību koncertā “Mana laimes zeme” š.g. 23.septembrī Kultūras namā pulksten 18:00.

Lasīt vairāk


Poļu valodas klubs uzņem jaunus dalībniekus

2015-09-18

Jau tradicionāli Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļa dod iespēju apgūt poļu valodas pamatzināšanas, kā arī iepazīt poļu kultūru un tradīcijas poļu valodas klubā. Arī šogad kluba nodarbībās tiks pilnveidotas poļu valodas zināšanas gan pieaugušajiem, gan skolēniem, jo poļu valodu zināšanas palīdz cilvēkam labāk izprast poļu tautu, iepazīt tās kultūru, ka arī gūt spilgtu un jaunu skatījumu uz Poliju.

Lasīt vairāk


Gleznu izstāde „Peonijas”

2015-09-14

Kavējoties atmiņās par aizvadīto vasaru, 28.septembrī pl.17:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē, tiks atklāta gleznotājas Zigrīdas Cīrules darbu izstāde „Peonijas”. Jelgavniece Zigrīda Cīrule mācījusies zīmēšanu un glezniecību Latvijas Mākslas akadēmijā, kā arī pie tādiem māksliniekiem kā E.Jurķelis, J.Petraškēvičs un citiem.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019