Oktobris

Radošs brīvlaiks

2015-10-30

Brīvlaikā no 26. līdz 30.oktobrim Sabiedrības integrācijas pārvaldē apvienības “Brīvprātīgie Jelgavai” jaunieši kopā ar Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centra audzēkņiem izveidoja divpadsmit pašdarinātus auduma paklājiņus.

Lasīt vairāk


Pārvērtības Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centrā

2015-10-30

Skolēnu rudens brīvlaikā no 26. līdz 30.oktobrim apvienības “Brīvprātīgie Jelgavai” jaunieši kopā ar profesionālajiem interjeristiem Ilonu un Ilmāru Drīliņiem turpina labiekārtošanas projektu Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centra telpās

Lasīt vairāk


Baltkrievu kultūras dienas Jelgavā 2015

2015-10-23

Mazākumtautību kultūras dienas ir nozīmīgs pasākumu kopums nacionālā kultūras mantojuma un identitātes saglabāšanai, kā arī tolerances un starpkultūru dialoga vecināšanai. Baltkrievu kultūras dienas Jelgavā notiek jau septīto gadu pēc kārtas un arī šogad oktobra vidū tiek plānota virkne pasākumu, kas popularizēs un veicinās baltkrievu kultūras attīstību Jelgavā.

Lasīt vairāk


Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem - "Oktobris - Veselības mēnesis”

2015-10-22

29.oktobrī plkst.14:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē visiem interesentiem būs iespēja noklausīties jaunā un talantīgā pavāra Haralda Sauša lekciju-meistarklasi par veselīgiem ēdieniem, kā arī nodegustēt svaigi pagatavotus ēdienus no sezonas produktiem.

Lasīt vairāk


Noslēdzās Karjeras nedēļa

2015-10-21

Šogad no 12. līdz 16.oktobrim Karjeras nedēļa notika vienlaicīgi 20 Latvijas pilsētās, ko jau ceturto reizi pēc kārtas organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām un izglītības pārvaldēm. To atbalsta Eiropas Komisijas programma Erasmus+ Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance ietvaros.

Lasīt vairāk


“Ziedi baltkrievu tautas ornamentos”

2015-10-20

Šodien, 20.oktobrī Sabiedrības integrācijas pārvaldē notika Larisas Strižakas un Natālijas Horoļskas akvareļu gleznu izstādes “Mēs mīlam ziedus” atklāšana un meistarklase “Ziedi baltkrievu tautas ornamentos”. Mākslinieces absolvējušas Baltkrievijas Valsts teātra un mākslas institūtu, specializējoties grafiskajā dizainā.

Lasīt vairāk


„Gada brīvprātīgais Jelgavā 2015”

2015-10-19

Lai veicinātu Jelgavas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmētu jauniešu iesaistīšanos brīvprātīgā darba veikšanā, Jelgavas pilsētas dome aicina valsts un pašvaldības iestādes, reliģiskās un nevalstiskās organizācijas līdz 2015.gada 15.novembrim izvirzīt brīvprātīgā darba veicēju kandidātus nominācijai „Gada brīvprātīgais Jelgavā 2015”.

Lasīt vairāk


Kultūras ministrija aicina pieteikties Latvijas mazākumtautību forumam

2015-10-16

Šā gada 13.-14. novembrī Ventspilī jau trešo reizi notiks Latvijas mazākumtautību forums, kuru organizē Kultūras ministrija. Forums ir iespēja mazākumtautību pārstāvjiem iegūt jaunāko informāciju par sasniegto un apmainīties ar pieredzi dažādās dzīves jomās – kultūrā, izglītībā, jauniešu līdzdalības veicināšanā un pašu aktīvākā līdzdalībā.

Lasīt vairāk


Izcilie baltkrievi - Francisks Skorina

2015-10-15

19.oktobrī Baltkrievu kultūras dienu ietvaros aicinām visus uz grāmatu izstādes atklāšanu un literāri - muzikālo vakaru, kas veltīts Baltkrievu zinātnieka, austrumslāvu grāmatu izdevniecības dibinātāja Franciska Skorina 525.jubilejai. Pasākumā visus klātesošos uzrunās Jelgavas baltkrievu biedrības “Ļanok” pārstāvji.

Lasīt vairāk


Labie darbi Jelgavas bērniem

2015-10-14

Šodien, 14.oktobrī Sabiedrības integrācijas pārvalde, rokdarbnieku klubs „Zelta rokas” un brīvprātīgo jauniešu apvienība “Brīvprātīgie Jelgavai” pasniedza Jelgavas pilsētas slimnīcas Bērnu nodaļas bērniem pašu rokām gatavotās rotaļlietas, kas tika izveidotas Leokādijas Rinkūnas meistarklases laikā.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019