Marts

Forumteātris Jelgavā

2015-03-23

Izglītojot un informējot Jelgavas jauniešus, 2015.gada 30.martā plkst.16:00 JPDA Sabiedrības integrācijas pārvaldē notiks forumteātra nodarbība par cilvēktirdzniecību. Gan jauniešiem, gan pedagogiem un jaunatnes darbiniekiem praktiski ir iespēja izspēlēt cilvēktirdzniecības procesu, apgūstot ar to saistītos riskus un attīstīt iemaņas savas drošības uzturēšanai.

Lasīt vairāk


Jelgavas nacionālo kultūras biedrību pašdarbības kolektīvu labdarības koncerti

2015-03-18

Nesot prieku saulainajās pavasara dienās un dāvinot sirds siltumu pirms gaišām Lieldienām, Sabiedrības integrācijas pārvalde organizē labdarības koncertus. 24.martā plkst.14:00 Valsts sociālā aprūpes centra „Zemgale” filiālē „Jelgava” koncertu sniegs Jelgavas krievu biedrības „Istok” koris „Slavjanočka” un Ukraiņu kultūras centra „Džerelo” folkloras ansamblis.

Lasīt vairāk


Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem - "Starpkonfesionāla ekumēniska integrācija"

2015-03-18

30.martā plkst.14:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē notiks informatīvs pasākums „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”. Ziemai lēnām atkāpjoties, garās, tumšās naktis kļūst īsākas, līdz beidzot diena ir pastiepusies tikpat gara kā nakts, tuvojas Lieldienas. Pirms svētkiem ir grēku nožēlošanas laiks, Lielais gavēnis un Lieldienas - līksmības diena. Šoreiz tikšanās tēma būs Starpkonfesionāla ekumēniska integrācija un Lieldienas kristīgo cilvēku pasaulē.

Lasīt vairāk


Jelgavā notika diskusija par bezdarba problēmām

2015-03-16

Valsts kanceleja sadarbībā ar nodibinājumu „Baltic Institute of Social Sciences” ir uzsākusi darbu pie projekta „Pētījums par administratīvā sloga samazināšanas iespējām un inovatīvām pieejām ilgstošā bezdarba problēmu risināšanā”. Lai identificētu būtiskākās jomas un prioritāri risināmos uzdevumus ilgstošā bezdarba mazināšanā, viena no projekta aktivitātēm ir diskusijas ar speciālistiem no nodarbinātības veicināšanā iesaistītajām institūcijām.

Lasīt vairāk


Noslēdzies konkurss „Riti raiti, valodiņa”

2015-03-09

Vakar, 9.martā, noslēdzās Starptautiskai dzimtās valodas dienai veltītais daiļlasītāju konkurss „Riti raiti, valodiņa” bērniem, kuru dzimtā valoda nav latviešu valoda. Konkursu ikgadēji organizē JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde.

Lasīt vairāk


Konkurss „Jelgavas jauniešu talanti 2015” (Pagarināts pieteikuma termiņš)

2015-03-02

Esi talantīgs un gribi parādīt savu talantu citiem, tad šis konkurss ir tieši Tev! Sabiedrības integrācijas pārvalde un neformālās izglītības programmas „PilnveidojiES” jaunieši trešo gadu organizē konkursu „Jelgavas jauniešu talanti”. Šogad, konkursa atlases kārta notiks 15.aprīlī plkst.16:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē...

Lasīt vairāk


Dzeja un mūzika - tas viss jums, mīļās dāmas!

2015-02-27

Š.g. 6.martā plkst.16:00 Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē (Sarmas ielā 4) notiks literāri-muzikāls vakars, kas veltīts Starptautiskajai Sieviešu dienai „Viss sievietēm!”. Pasākuma laikā klātesošie varēs baudīt liriskus priekšnesumus baltkrievu, krievu, latviešu, poļu, ukraiņu un čigānu valodā, kā arī grupas „TirkizBand” dalībnieki dāvās skatītājiem brīnišķīgu muzikālo noskaņu.

Lasīt vairāk


Margaritas Aļabjevas-Vaišļas personālizstāde „Pavasaris”

2015-02-24

No 2. līdz 31.martam Jelgavā apskatāma mākslinieces Margaritas Aļabjevas-Vaišļas personālizstāde „Pavasaris”. Māksla Margaritai ir ne tikai radošs un skaists process, bet arī iedvesma citiem ikdienas darbiem un mirklis sev, kurā aizmirsties.

Lasīt vairāk


Ozolnieku novada PII „Saulīte” viesojās tuvi un tāli meteņbērni

2015-02-20

Masļeņica ir vieni no skanīgākajiem, jautrākajiem un «garšīgākajiem» slāvu tautas svētkiem, kuri mūsdienu kalendārā ir atnākuši no seniem laikiem. Šie svētki ir lieliska tradīcija - trokšņaini, jautri, ar dziesmām un dejām pavadīt ziemu un sagaidīt pavasari. Šie svētki sasaucas ar latviešu Meteņiem, kad cilvēki līksmi pavada ziemu un sagaida ilgi gaidīto pavasari. Galvenais mērķis svinēšanā bija pielabināt dabu, lai tā dotu bagātīgu ražu. Iet gadi, mainās dzīve, veidojas jauni svētki, bet Masļeņica turpina pastāvēt!

Lasīt vairāk


Sākusies pieteikšanās konkursam „Riti raiti, valodiņa”

2015-01-20

21.februārī tiek atzīmēta Starptautiskā dzimtās valodas diena. Tās ietvaros, 9.martā plkst.13:00, Sabiedrības integrācijas pārvalde organizē daiļlasītāju konkursu „Riti raiti, valodiņa” Jelgavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem no 5 gadu vecuma (pilni 5 gadi uz konkursa norises dienu) un skolēniem no 1. – 9. klasei, kuru dzimtā valoda nav latviešu valoda.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019