Maijs

Dzejas vakars “Ar mīlestību Jelgavai”

2015-06-03

Šo trešdien, 3.jūnijā plkst.17:00 uz dzejas vakaru, kas veltīts Jelgavas 750 gadu jubilejai aicina visus dzejas mīļotājus, lai tiktos ar Jelgavas dzejniekiem un ar vienu no iecienītākajiem krievu dzejniekiem Pjotru Antropovu. Pasākumā atzīstoties mīlestība savai pilsētai ar savas dzejas lasījumiem uzstāsies dzejnieki – jelgavnieki.

Lasīt vairāk


Labestības skrējiens „Nes cerību 2015”

2015-06-01

Veicinot ģimeņu lietderīgu un sportisku brīvā laika pavadīšanu, popularizējot veselīgu dzīvesveidu, sieviešu biedrība „Harmonija” sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas pārvaldi organizē simbolisku labestības skrējienu „Nes cerību 2015”. Pasākums notiks 6.jūnijā Jelgavas Stacijas parkā, plkst.10:00 – 13:00 (dalībnieku reģistrācija no plkst.10:00 līdz 10:30). Labestības skrējiena mērķis ir cilvēkus ar īpašām vajadzībām integrēt sabiedrībā, pievēršot uzmanību viņu problēmām un ikdienai, uzsverot, ka mēs visi varam darboties kopā, nav nozīmes nacionalitātei, vecumam, veselības stāvoklim, jo visi esam līdzvērtīgi cilvēki.

Lasīt vairāk


Nacionālo kultūras biedrību prezentācija “Roku rokā draugu lokā”

2015-05-26

Šajā nedēļas nogalē Jelgavas 750. jubilejas svinības ieskanēsies pilnā krāšņumā pilsētas svētku daudzveidīgajā pasākumu piedāvājumā. Arī Jelgavas mazākumtautību nacionālās kultūras biedrības nepaliks maliņā, bet aicinās visus jelgavniekus un pilsētas viesus uz Vecpilsētas laukumu, kur 30.maijā no plkst.11:00 līdz 15:00 notiks nacionālo kultūras biedrību prezentācijas pasākumu kopums “Roku rokā draugu lokā”, kas ietvers skanīgu koncertu, garšas niansēm bagātas nacionālo virtuvju degustācijas, radošās darbnīcas bērniem un citas aktivitātes.

Lasīt vairāk


Romu kopienas Mātes dienai veltīts pasākums

2015-05-25

Šodien, 25.maijā, Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Jelgavas pilsētas un rajona čigānu biedrību "Romanu čačipen" organizēja Mātes dienai veltītu sirsnīgu pasākumu Romu kopienai. Pats skaistākais vārds pasaulē ir māmiņa.

Lasīt vairāk


Pirmssvētku konkurss “Varavīksne pār Jelgavu”

2015-05-25

Svētku organizatori aicina svinēt Sarmas ielas svētkus kopā, ne vien apmeklējot pasākumus, bet arī radoši piedaloties ar savu dziesmu par Jelgavu. Jums tikai jāpiedalās konkursā, uzrakstot pašsacerētu dziesmas tekstu/liriku par tēmu “Varavīksne pār Jelgavu”, jāiesniedz to “Sarmas ielas svētku 2015” organizatoriem un Jums ir visas iespējas uzstāties publikas priekšā ar paša sacerēto dziesmu.

Lasīt vairāk


Informatīvi izglītojošs pasākums bērniem “Finanšu skola bērniem”

2015-05-24

Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas ietvaros aicinām apmeklēt informatīvi izglītojošo pasākumu “Finanšu skola bērniem”. Vecāki bieži no bērniem dzird frāzi “Iedod lūdzu naudiņu…”, tādēļ viņiem ir būtiski zināt atbildes uz to, kā iemācīt bērnam pareizi rīkoties ar naudu un izprast naudas vērtību. Sniedzot palīdzību vecākiem, speciālists no projekta “Finanšu zināšanu skola” ar rotaļnodarbības palīdzību mācīs bērniem: kas ir nauda, kāda ir tās vērtība, kā pret naudu jāizturas, kāpēc svarīgi pareizi plānot savus izdevumus un tērēt naudu tā, lai ieekonomētu un sasniegtu lielākus mērķus...

Lasīt vairāk


Jelgavas Jauniešu talanti 2015 - FINĀLS

2015-05-23

Turpinot jaunu tradīciju, arī šogad Jelgavā norisinājās konkurss „Jelgavas jauniešu talanti”. Konkursa fināls noritēja 23.maijā, kur talantīgie pilsētas jaunieši prezentēja savus talantus četrās dažādās kategorijās. Finālā savu talantu ar dažādiem priekšnesumiem rādīja astoņpadsmit jaunieši, kuri tika vērtēti šādās kategorijās: vokāls, instrumentāli priekšnesumi, runas māksla un rokdarbi.

Lasīt vairāk


Noslēdzies konkurss „Mana vecmāmiņa prot visu”

2015-05-20

Lai stiprinātu ģimenes saiknes, Sabiedrības integrācijas pārvalde izsludināja konkursu „Mana vecmāmiņa prot visu” un šodien, 20.maijā notika noslēguma pasākums konkursam „Mana vecmāmiņa prot visu”. Konkursa mērķis palika nemainīgs, popularizēt ģimenes vērtības, veicināt sabiedrības cieņu pret vecāko paaudzi, celt godā vecmāmiņu viedumu un prasmes.

Lasīt vairāk


Noslēgušās orientēšanās un piedzīvojumu sacensības „Mana, tava Mītava”

2015-05-16

Atzīmējot Starptautisko Muzeju dienu arī šogad, 16.maijā norisinājās orientēšanās un piedzīvojumu sacensības „Mana, tava Mītava”. Tajās piedalījās 4.,5., un 6. klašu skolēni kopā ar skolotājiem un vecākiem. Šogad kopumā piedalījās septiņpadsmit komandas.

Lasīt vairāk


„Cepuma” sezonas noslēgumā – „Ghetto Games” dibinātājs Raimonds Elbakjans

2015-05-11

Sarunu cikla „Cepums ar slavenību” otrās sezonas noslēguma pasākums ir klāt, tāpēc 19. maijā plkst. 17:00 jaunieši un citi interesenti laipni aicināti uz tikšanos ar lielākās ielu kultūras un jauniešu kustības Latvijā - "Ghetto Games” dibinātāju Raimondu Elbakjanu. Tikšanās kafejnīcas „Silva” 2. stāvā.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019