Jūnijs

Norisinājās otrais “Basta Football" sacensību posms

2015-06-25

25.jūnijā norisinājās otrais "Basta Football" sacensību posms, kas notika Jelgavas 6.vidusskolas stadionā. Otrajā posmā piedalījās 25 ielu futbolistu komandas: 9 - vecākajā grupā (17 - 25 g.v.) un 16 - jaunākajā grupā (līdz 16 g.v.). Pasākums noritēja ļoti raiti un pozitīvā gaisotnē, lai gan laika apstākļi nelutināja.

Lasīt vairāk


Andra Tomašūna jaunākās grāmatas „Jelgava 1941.gada vasara – Holokausts” prezentācija

2015-06-15

Šo svētdien, 14.jūnijā Sabiedrības integrācijas pārvaldē notika Dr.paed., pedagogs, vēsturnieks un Latvijas vēstures mācību grāmatu autora Andra Tomašūna jaunākās grāmatas „Jelgava 1941.gada vasara – Holokausts” un NVO “ICEJ Latvija” un Izraēlas vēstniecības Latvijā piedāvātās izstādes “Vairāk nekā bērnu spēles” prezentācijas pasākums.

Lasīt vairāk


Pludmales volejbola turnīrs "TĒ kauss"

2015-06-15

Tērvetes novada jauniešu iniciatīvu centrs organizē pludmales volejbola turnīru "TĒ kauss". Turnīrs norisināsies 27.jūnijā plkst.11:00 (reģistrācija no 10:00 līdz 10:50) Augstkalnes vidusskolas volejbola laukumā un volejbola laukumā pie Augstkalnes ezera.

Lasīt vairāk


Norisinājās pirmais “Basta Football" sacensību posms

2015-06-11

Vakar, 10.jūnijā Jelgavā norisinājās pirmais "Basta Football" sacensību posms, kas notika Jelgavas 6.vidusskolas stadionā. Pirmajā posmā piedalījās deviņpadsmit ielu futbolistu komandas, kuras tika sadalītas un cīnījās divās grupās.

Lasīt vairāk


Uzsākts projekts kopā ar Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centra audzēkņiem

2015-06-10

Pateicoties apvienības “Brīvprātīgie Jelgavai” jauniešu iniciatīvai, ir uzsākts labiekārtošanas projekts Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centra telpās un centra pagalmā (Zirgu ielā 47a). Projekta gaitā plānots ienest ēku interjerā nelielas izmaiņas, dekorējot un saliekot vizuālus akcentus, personalizējot centra telpas, padarīt tās omulīgākas.

Lasīt vairāk


“Basta football” Jelgavā

2015-06-05

Jelgavas pilsētas pašvaldība administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs” un LFF Zemgales futbola centru no 2015.g. 10.jūnijā līdz 20. augustam Jelgavas 6. vidusskolas stadionā organizēs sešus futbola turnīrus “Basta football”. Aktivitāšu mērķis ir īstenot neformālās izglītības aktivitātes jauniešiem, lai attīstītu dzīvei un darba tirgum nepieciešamās kompetences, popularizētu veselīgu dzīves veidu, lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, kā arī iesaistītu jauniešus brīvprātīgajā darbā.

Lasīt vairāk


Krievu kultūras nedēļa Jelgavā

2015-06-03

Krievu kultūras nedēļas Jelgavā kļuvušas par tradīciju, kas notiek ik gadu, tās palīdz izzināt krievu tautas tradīcijas un kultūru. Šogad, no 8.jūnija līdz 11.jūnijam tiek plānoti pasākumi, kas popularizēs krievu kultūru, piedāvājot visiem pilsētas iedzīvotājiem un viesiem apmeklēt Krievu kultūras nedēļā iecerētos pasākumus.

Lasīt vairāk


Irmas Lasčenko rokdarbu izstāde “Iedvesmas mirkļi”

2015-06-02

2.jūnijā plkst. 16:00, Sabiedrības integrācijas pārvaldē notiks rokdarbnieces Irmas Lasčenko krustdūrienā izšūtu gleznu izstādes “Iedvesmas mirkļi” atklāšana. Irma Lasčenko vislielākā kaislība ir izšūšana.

Lasīt vairāk


A.Tomašūna grāmatas „Jelgava 1941.gada vasara – Holokausts” un izstādes “Vairāk nekā bērnu spēles” prezentācijas pasākums

2015-06-01

14.jūnijā plkst.12:30 Sabiedrības integrācijas pārvaldē notiks Andra Tomašūna grāmatas „Jelgava 1941.gada vasara – Holokausts” un izstādes “Vairāk nekā bērnu spēles” prezentācijas pasākums. “Grāmata „Jelgava 1941. gada vasara – Holokausts” ir tapusi pētījuma rezultātā, noskaidrojot atbildi uz jautājumu, kā Jelgava Otrā pasaules kara laikā pazaudēja vienu no savam lielākajām minoritātēm – ebrejus.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019