Jūlijs

2015.gada 15. - 19. jūlijā Latvijā notiks Starptautiskais folkloras festivāls „Baltica 2015”

2015-07-20

Festivāls „Baltica” ir Baltijas tautām un valstīm nozīmīgs notikums, kas demonstrē tradicionālās kultūras vērtības - dziesmas, instrumentālo mūziku, stāstījumus, rotaļas, dejas, kā arī dažādu tautu lietišķo mākslu, amatniecību, un citas kultūras vai mākslas izpausmes formas. Šogad festivālā Jelgavu pārstāvēs ne tikai latviešu kolektīvi un individuālie izpildītāji, bet arī mazākumtautību biedrību pašdarbības kolektīvi.

Lasīt vairāk


Norisinājās trešais “Basta Football" sacensību posms

2015-07-09

9.jūlijā norisinājās trešais "Basta Football" sacensību posms, kas notika Jelgavas 6.vidusskolas stadionā. Trešajā posmā piedalījās 21 ielu futbolistu komandas: 8 - vecākajā grupā (17 - 25 g.v.) un 13 - jaunākajā grupā (līdz 16 g.v.). Pasākums noritēja ļoti raiti un pozitīvā gaisotnē.

Lasīt vairāk


Jelgavas jauniešu apvienības “Brīvprātīgie Jelgavai” dalība Jelgavas nakts pusmaratonā

2015-07-06

Jau otro gadu pēc kārtas Jelgavā notiek nakts pusmaratons. Šogad tas notiks 11.jūlijā. Visām distancēm starts tiks dots plkst.22:00, izņēmums būs bērnu skrējiens (vecumā no 2 līdz 10 gadiem), kas sāksies plkst.20:00. Sacensības norisināsies marķētā trasē Jelgavas pilsētas ielās.

Lasīt vairāk


Brīvprātīgo dalība projektā “Mans budžets”

2015-07-03

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas sociālo lietu pārvalde” šogad īsteno Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015.gada projektu konkursā “Atbalsts sociālās atstumtības riskam pakļauto jauniešu, kas pabeiguši ilgtermiņa kursus, organizēto projektu – iniciatīvu īstenošanai, kas nodrošina gan šo jauniešu iesaistīšanos dažādās pašiniciētās aktivitātēs, gan līdzdalību vietējos un reģiona līmeņa demokrātijas procesos”.

Lasīt vairāk


Vasaras nometne jauniešiem Strenčos

2015-07-01

Jaunatnes organizācija “Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai” no 3. līdz 9.augustam rīko ikgadējo vasaras nometni jauniešiem Strenčos, kuri vēlas attīstīt savas prasmes dažādos virzienos, paplašināt redzesloku par Eiropas Savienībā aktuāliem jautājums, bet pats galvenais – aizraujoši pavadīt laiku.

Lasīt vairāk


Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas diena

2015-06-25

Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas dienā Sabiedrības integrācijas pārvalde un Jelgavas ebreju biedrība aicina visus, kuri jūt līdzi ebreju tautai, pulcēties š.g. 4.jūlijā plkst.12:00 pie Ebreju tautas genocīda piemiņas akmens Zālītes ielā, Jelgavā, lai godinātu ebrejus, kas cietuši Otrā pasaules kara laikā.

Lasīt vairāk


Izsludināts mazo projektu konkurss Zemgales nevalstiskajām organizācijām

2015-06-19

Zemgales NVO Centrs izsludina Zemgales NVO projektu programmu, kuras mērķis ir veicināt Zemgales plānošanas reģionā pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas, iedzīvotāju līdzdalību un starpkultūru dialogu, tai skaitā mazākumtautību aktivitātes.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019