Janvāris

Konkurss „Jelgavas jauniešu talanti 2015” (Pagarināts pieteikuma termiņš)

2015-03-02

Esi talantīgs un gribi parādīt savu talantu citiem, tad šis konkurss ir tieši Tev! Sabiedrības integrācijas pārvalde un neformālās izglītības programmas „PilnveidojiES” jaunieši trešo gadu organizē konkursu „Jelgavas jauniešu talanti”. Šogad, konkursa atlases kārta notiks 15.aprīlī plkst.16:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē...

Lasīt vairāk


Aicinām pieteikties piedzīvojumu pārgājienam „Jelgavas Ledus taka 2015”

2015-02-12

2015.gada 27.februāra vakarā un 28. februāra naktī JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde un biedrības „Post Scriptum” un „Remoss” organizē piedzīvojumu pārgājienu “Jelgavas Ledus taka 2015”. Piedzīvojumu pārgājiena mērķis ir popularizēt aktīvu, veselīgu un videi draudzīgu dzīvesveidu, pilnveidot komandas sadarbības prasmes un protams, noskaidrot labākās komandas. Sacensības norisināsies Jelgavā un Jelgavas novada apvidū.

Lasīt vairāk


Pasākums par godu Lietuvas Republikas neatkarības 97.gadadienai

2015-02-02

Arī šogad, turpinot iesākto tradīciju, Jelgavā atzīmēsim Lietuvas Republikas neatkarības gadadienu. Jelgavas lietuviešu biedrība „Vītis” un Sabiedrības integrācijas pārvalde aicina uz svinīgu pasākumu, kas veltīts Lietuvas Republikas neatkarības 97.gadadienai! Šajā pasākumā visus klātesošos uzrunās Jelgavas pilsētas domes vadība, Jelgavas lietuviešu biedrības „Vītis” priekšsēdētājs Aļģimants Burba un pieaicinātie goda viesi. . .

Lasīt vairāk


Mazbērni sveica savas vecmāmiņas un vectētiņus

2015-01-25

Jau piekto gadu Latvijas Poļu savienības Jelgavas nodaļas mazbērni sveica savus mīļos - vecmāmiņas un vectētiņus - viņu svētkos, jo šonedēļ 21.janvārī Polijā atzīmē „Vecmāmiņas dienu” ("Dzien babci") (ideja svinēt šo dienu bija pasniegta 1964.gadā žurnālā "Kobieta i Žycie") un 22.janvārī „Vectētiņa dienu” "Dzien Dziadka".

Lasīt vairāk


Sākusies pieteikšanās konkursam „Riti raiti, valodiņa”

2015-01-20

21.februārī tiek atzīmēta Starptautiskā dzimtās valodas diena. Tās ietvaros, 9.martā plkst.13:00, Sabiedrības integrācijas pārvalde organizē daiļlasītāju konkursu „Riti raiti, valodiņa” Jelgavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem no 5 gadu vecuma (pilni 5 gadi uz konkursa norises dienu) un skolēniem no 1. – 9. klasei, kuru dzimtā valoda nav latviešu valoda.

Lasīt vairāk


Latviešu gleznotāju Gruzijas plenēra izstāde „Pārlidojums”

2015-01-20

Pirmdien, 26.janvārī plkst.17:00 Nugzars Paksadze un citi Latvijas mākslinieki aicina visus mākslas cienītājus uz izstādes „Pārlidojums” atklāšanu Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvaldē, Sarmas ielā 4. Divas nedēļas - 2014. gada augusta beigās un septembra sākumā 12 Latvijas gleznotāji piedalījās plenērā Adžārijas Autonomās Republikas galvaspilsētā Batumi...

Lasīt vairāk


Pasākums bērniem „Brīnumi turpinās”

2015-01-19

Lai paildzinātu Ziemassvētku laikā gūtās sirsnīgās un mīlestības pilnās sajūtas, 19.janvārī Sabiedrības integrācijas pārvaldē norisinājās koncerts bērniem „Brīnumi turpinās”, kur aktīvi piedalījās apvienības „Brīvprātīgie Jelgavai” jaunieši un brīvprātīgā rīdziniece Irina Utkina.

Lasīt vairāk


Pasākuma cikls „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”

2015-01-19

26.janvārī plkst.14:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē notiks tikšanās no pasākuma cikla „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”. Šoreiz tikšanās tēma būs - Jelgavas 750 gadu jubileja. Tikšanās laikā Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes „Kultūra” vadītāja vietniece Inta Englande informēs klātesošos par kultūras pasākumiem, kas plānoti šogad par godu mūsu pilsētas jubilejai.

Lasīt vairāk


Pasākums senioriem „Gaišie Ziemassvētki”

2015-01-16

Aukstajās ziemas dienās, kad gaišās dienas laiks ir tiks īss, kristieši visā pasaulē atzīmē vissirsnīgākos, siltākos un iecerēm pilnākos svētkus - Ziemassvētkus. Atzīmējot šos gaišos Ziemassvētkus, neformālais pensionāru klubs „Siltā māja”, kas darbojas Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācijas paspārnē, 16.janvārī organizēja pasākumu – „Gaišie Ziemassvētki”.

Lasīt vairāk


Multikulturālā teātra studija bērniem „Pasaka” gaida Tevi!

2015-01-16

Iespēja pievienoties un kļūt par mākslinieku! Iesākot jauno 2015.gadu, Sabiedrības integrācijas pārvalde pilnā sparā turpina multikulturālās teātra studijas „Pasaka” darbību un aicina pievienoties jaunos māksliniekus, kuri vēlas iepazīties ar interesanto un aizraujošo aktiermākslu. Studijā uzņem 1.- 4.klašu skolēnus no Jelgavas izglītības iestādēm gan ar latviešu, gan ar krievu valodas apmācību. Bērniem tiek piedāvāti dažādas teātra miniatūras, kurās bērni tiks iepazīstināti ar cittautu un latviešu kultūru...

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019