Februāris

Notika piedzīvojuma pārgājiens „Jelgavas Ledus Taka 2015”

2015-02-28

27. un 28.februārī Jelgavā notika piedzīvojuma pārgājiens „Jelgavas Ledus Taka 2015”, kurā piedalījās 11 komandas no Jelgavas, Vecumnieku novada, Rundāles novada, Jaunjelgavas, Iecavas, Ogres, Pļaviņām, Elejas un Rīgas.

Lasīt vairāk


Vidusskolēnu radošo darbu konkursa „ REIZ JELGAVĀ...” noslēguma pasākums

2015-02-26

Šodien, 26.februārī, Jelgavas 2.pamatskolas telpās noritēja vidusskolēnu radošo darbu konkursa „Reiz Jelgava...” noslēguma pasākums. Konkursa dalībnieki prezentēja Jelgavas pilsētu jauniešu acīm. Šoreiz dalībnieku uzdevums bija pastāstīt par pilsētu tā, lai cilvēks, kurš Jelgavā ir pirmo reizi, saņemtu visu pamatinformāciju par pilsētu un sajūtām, ka Jelgava ir burvīgākā pilsēta, kurā viņš vēlētos atgriezties vēlreiz.

Lasīt vairāk


Norisinājās skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus

2015-02-23

23.februārī visi interesenti varēja apmeklēt Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgū „Starts biznesā”, kas notika Tirdzniecības centrā „Pilsētas pasāža” (2.stāvs) no pl.14:00 līdz 17:00. Šogad tirdziņā piedalījās trīsdesmit astoņi skolēnu mācību uzņēmumi no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas, Jelgavas 5.vidusskolas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas un Jelgavas 4.sākumskolas. Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgū skolēni prezentēja un pārdeva sava uzņēmuma preci. Gadatirgū apmeklētāji varēja gan iepazīties ar jauniešu idejām, gan iegādāties iepatikušos preci.

Lasīt vairāk


Starptautiskajai dzimtās valodas dienai veltīts pasākums

2015-02-13

Atzīmējot Starptautisko dzimtās valodas dienu, kura pasaulē ar dažādiem pasākumiem tiek aizvadīta 21.februārī, Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Jelgavas Zinātnisko bibliotēku un Ādolfa Alunāna memoriālo muzeju 19.februārī plkst.15:00 organizē pasākumu trešo klašu skolēniem.

Lasīt vairāk


Šodien Jelgavā notiek Ēnu diena

2015-02-11

Šodien Latvijā notiek Ēnu diena. Lai gūtu kaut nelielu ieskatu, iespējams, savā nākotnes profesijā, šodien skolēni kļuvuši par «ēnām» dažādu profesiju pārstāvjiem, lai izzinātu viņu darbu. Vairāk nekā 50 skolēnu šodien «ēnoja» Jelgavas domes vadību un pašvaldības iestāžu speciālistus. Jaunieši kļuvuši par policistu, juristu, arhitekta, kartogrāfa un vairāku ārstu, medicīnas māsu «ēnām».

Lasīt vairāk


Grāmatai „Mūsu mantojums” veltītā fotoizstāde

2015-02-10

Kulinārijas žurnāla un portāla „Četras Sezonas” komanda kopā ar idejas autori Signi Meirāni laidusi klajā mantojumu nākamajām paaudzēm – grāmatu ar omīšu un opīšu senajām receptēm, kas papildinātas ar dzīvesstāstiem, skaistām bildēm un Latvijas reģionu kulināro tradīciju raksturojumiem.

Lasīt vairāk


Slāvu svētki „Masļeņica”

2015-02-09

Svinot slāvu svētkus „Masļeņica”, atvadīsimies no ziemas un sveiksim pavasara atnākšanu! „Masļeņica” ir seni slāvu svētki ar daudzveidīgām paražām un tradīcijām, kas saglabājušās cauri gadsimtiem līdz mūsdienām. Jautrības pilnie, atraktīvie svētki „Masļeņica” norisināsies 2015.gada 21.februārī plkst.13:00 Jelgavas pilsētas Kultūras nama Deju zālē, mazos jelgavniekus ar jaunu programmu priecēs teātra studija „Poteha” ...

Lasīt vairāk


Jauniešu apvienība „Brīvprātīgie Jelgavai” aktīvi darbojas festivālā

2015-02-09

No 6.-8.februārim Jelgavā norisinājās XVII Starptautiskais ledus skulptūru festivāls, uz kuru jau tradicionāli tika aicināti darboties arī Jelgavas brīvprātīgie jaunieši. Kā katru gadu, arī šogad bija liela atsaucība brīvprātīgo vidū, jo tā ir lieliska iespēja jauniešiem iegūt jaunu pieredzi un uzzināt, kā notiek lielu pasākumu organizēšana. Festivālā darbojās trīsdesmit brīvprātīgie no Sabiedrības integrācijas pārvaldes organizētās jauniešu apvienības „Brīvprātīgie Jelgavai”.

Lasīt vairāk


Brīvprātīgie palīdzēs ģimenēm, kuras nonākušas krīzes situācijā

2015-02-02

Šī gada 2.februārī noslēdzās apmācības Jelgavas brīvprātīgajiem, kuri ir nolēmuši kļūt par atbalstu sociālā dienesta redzeslokā esošajām ģimenēm. Šobrīd tās ir dažas ģimenes, kuras ar savu rīcību ir parādījušas, ka tiešām vēlas kaut ko mainīt dzīvē un attieksmē pret saviem bērniem. Krīzes situācijā nonākušajām ģimenēm noteikti veiksies labāk, ja līdzās atradīsies saprotošs, atbalstošs, draudzīgi noskaņots cilvēks.

Lasīt vairāk


Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus „Starts biznesā”

2015-01-21

Pirmdien, 23.februārī, visi interesenti tiek gaidīti Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgū „Starts biznesā”, kas notiks tirdzniecības centrā „Pilsētas pasāža” (2.stāvs) no pl.14:00 līdz 17:00. Skolēnu mācību uzņēmumiem dalībai tirdziņā jāpiesakās līdz 19.01.2015., atsūtot uz e-pastu: Jelena.grisle@dome.jelgava.lv: SMU nosaukumu, dalībnieku skaitu, klasi, piedāvāto preci un skolotājas-konsultantes vārdu un uzvārdu.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019