Augusts

Noritēja 10.Jelgavas velobrauciens

2015-08-31

Pagājušajā svētdienā, 30.augustā, noritēja 10.Jelgavas velobrauciens, kuru organizēja nodibinājums „Jelgava 21.gadsimtā” un JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde. Velobrauciena uzdevums bija veicināt Jelgavas velokustības attīstību un veselīgu dzīvesveidu, velobraucienā tika aicināts ikviens, kurš grib un prot braukt ar velosipēdu. Šogad piedalījās vairāk kā 600 dalībnieku, līdz ar to ir uzstādīts jauns Jelgavas velobrauciena rekords.

Lasīt vairāk


„Brīvprātīgie Jelgavai” piedalījās 13.Piena paku laivu regatē

2015-08-29

29.augustā Jelgavā norisinājās 13.Piena paku laivu regate, kurā jau ceturto gadu piedalījās arī jaunieši no neformālas apvienības „Brīvprātīgie Jelgavai”. Piecpadsmit jaunieši, izmantojot aptuveni 1000 piena pakas, divas nedēļas cītīgi strādā pie brīvprātīgo plosta projektēšanas un izgatavošanas. Jauniešu ideja bija izgatavot glābšanas riņķi, kas simbolizētu brīvprātīgo vēlmi palīdzēt citiem.

Lasīt vairāk


Noslēgusies labdarības akcija „Ar prieku pretī zināšanām!”

2015-08-26

Kāda sena gudrība vēsta, ka tas, kurš dara labu citam, daudz vairāk dara labu pats sev - ne tajā nozīmē, ka viņu par to gaidītu balva, bet gan tajā, ka apziņa par padarītu labu darbu sniedz lielu gandarījumu. Šodien, 26.augustā, noslēdzās labdarības akcija „Ar prieku pretī zināšanām”, kuru organizēja Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde. Akcija notika jau desmito gadu pēc kārtas, arī šogad labdarības akcijas mērķis bija palīdzēt divdesmit pieciem maziem Jelgavas skolēniem.

Lasīt vairāk


Atzīmēsim Ukraiņu Republikas Neatkarības gadadienu

2015-08-25

Jelgavas ukraiņu kultūras centrs „Džerelo” sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas pārvaldi aicina atzīmēt Ukrainas Republikas neatkarības proklamēšanas 24.gadadienu (Ukraina neatkarību deklarēja 1991.gada 24.augustā). Svinīgs pasākums notiks 29.augustā plkst.17:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Sarmas 4).

Lasīt vairāk


Noskaidroti futbola turnīra „Basta Football” uzvarētāji

2015-08-21

Ir klāt vasaras pēdējās dienas un tuvojas jaunais mācību gads. Vakardien, 20.augustā Jelgavas 6.vidusskolas stadionā aizvadīta pēdējā šī gada „Basta Football” spēle, kurā noskaidroti 2015.gada „Basta Football” uzvarētāji. Ielu futbolistu komandas sacentās divās grupās: jaunākā grupā no 13 (bija arī jaunāki futbola spēles fani) līdz 16 gadiem un vecākā grupā no 17 līdz 25 gadiem. Apkopojot visus rezultātus par šīs vasaras „Basta Football” sezonu noskaidroti sekojoši rezultāti...

Lasīt vairāk


Ir klāt jubilejas - 10.Jelgavas velobrauciens

2015-08-17

Ikviens veloentuziasts aicināts uz ikgadējo nu jau 10.Jelgavas velobraucienu! Ir klāt vasaras nogale un, lai aizrautīgi un ar prieku aizvadītu vasaru, aicinām Jūs pēdējā vasaras svētdienā, 30.augustā plkst. 16:00 (no plkst.15:00 reģistrācija) lielus vai mazus, jaunus vai pieredzējušus, individuāli vai kopā ar ģimeni, draugiem, kolektīvu, bet galvenais ar velosipēdu - piedalīties desmitajā Jelgavas velobraucienā!

Lasīt vairāk


Tuvojas noslēgumam „Basta Football” Jelgavā

2015-08-10

Tuvojas noslēgumam „Basta Football” Jelgavā, visu vasaru Jelgavas jaunieši vārēja sacensties futbola turnīros. Kopumā visas vasaras garumā bija plānoti seši sacensību posmi un nu ir klāt pēdējā „Basta Football” spēle, kas norisināsies 20.augustā plkst.16:00 (reģistrācija no pklst.15:00) Jelgavas 6.vidusskolas stadionā un, kurā tiks noskaidroti šī gada „Basta Football” uzvarētāji.

Lasīt vairāk


Personālizstāde „Dzīvesprieks krāsās”

2015-07-31

Pirmdien, 17.augustā plkst.17:00 māksliniece Ivita Skudiķe ielūdz uz savas personālizstādes „Dzīvesprieks krāsās” atklāšanu. Kā stāsta pati māksliniece Ivita Skudiķe: “Jau kopš bērnības esmu saistījusi savu dzīvi ar mākslu – mācījusies gan mākslas skolā, gan piedalījusies mākslas olimpiādēs. Pabeidzu amatniecības vidusskolu – tekstila un dizaina jomu.

Lasīt vairāk


Labdarības akcija skolēniem „Ar prieku pretī zināšanām”

2015-07-10

Ikviens var darīt labu negaidot neko pretī, jo tieši tā mēs varam saņemt gandarījumu, kas sildīs mūsu sirdis vēl ilgi. Arī šogad Sabiedrības integrācijas pārvalde, tāpat kā citus gadus, rīko labdarības akciju Jelgavas bērniem.

Lasīt vairāk


“Basta football” Jelgavā

2015-06-05

Jelgavas pilsētas pašvaldība administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs” un LFF Zemgales futbola centru no 2015.g. 10.jūnijā līdz 20. augustam Jelgavas 6. vidusskolas stadionā organizēs sešus futbola turnīrus “Basta football”. Aktivitāšu mērķis ir īstenot neformālās izglītības aktivitātes jauniešiem, lai attīstītu dzīvei un darba tirgum nepieciešamās kompetences, popularizētu veselīgu dzīves veidu, lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, kā arī iesaistītu jauniešus brīvprātīgajā darbā.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019