Aprīlis

Pieredzes apmaiņas brauciens “Es un jaunatne man apkārt”

2015-04-29

29.aprīlī Sabiedrības integrācijas pārvaldē norisinājās viena no projekta “Es un jaunatne man apkārt” aktivitātēm, kur visi ieinteresētie jaunieši iepazinās ar Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvaldi un ieguva informāciju par Jelgavas Jauniešu centra darbu. Jaunatnes lietu speciāliste Jeļena Grīsle vienkāršā un atraktīvā veidā pastāstīja, kā darbs ar jauniešiem norit Jelgavā...

Lasīt vairāk


Konkursa „Jelgavas jauniešu talanti 2015” nominācija „Labākais roku darbs”

2015-04-28

Sabiedrības integrācijas pārvaldes Jelgavas jauniešu centra jaunieši aicina Jelgavā dzīvojošos, studējošos, strādājošos utt. jauniešus piedalīties konkursa „Jelgavas jauniešu talanti” nominācijā „Labākais roku darbs”. Konkursa nominācijai var pieteikties jaunieši no 13-25.g. vecumam. Katram dalībniekam ir iespēja iesniegt tikai vienu darbu...

Lasīt vairāk


Pasākumu cikls "Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem"

2015-04-23

Šoreiz cikla pasākuma tēma ir veselība. Lai izvairītos no nopietnām veselības problēmām nākotnē, liela vērība rehabilitācijas pasākumiem jāpievērš jau tagad. Pie mums viesosies rehabilitācijas centra "Tērvete" galvenā ārste Ļubova Butlere, kura pastāstīs par centra piedāvājumu un galvenajiem darbības virzieniem. Centrs piedāvā medicīnisko rehabilitāciju domātu gan pulmonoloģisko un neiroloģisko saslimšanu pacientiem, gan pacientiem ar kustību-balsta aparāta patoloģiju.

Lasīt vairāk


Iepazīstinās ar programmu „Jauniešu garantijas”

2015-04-21

Piektdien, 24.aprīlī, pulksten 15 tirdzniecības centra “Pilsētas pasāža” 2.stāvā notiks informatīvs pasākums jauniešiem, pedagogiem, vecākiem un citiem interesentiem par iespējām, ko piedāvā programma „Jauniešu garantijas”. Projekta mērķis ir palīdzēt 15 līdz 29 gadus veciem jauniešiem, kuri nemācās un nestrādā, saņemt kvalitatīvu tālākās izglītības, pirmās darba pieredzes un darba piedāvājumu.

Lasīt vairāk


JNKBA dalība XXVI Latvijas bērnu un jauniešu sporta svētkos

2015-04-20

Aizvadītajā nedēļā biedrības „Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” bērni un jaunieši piedalījās XXVI Latvijas bērnu un jauniešu sporta svētkos „Vienoti sportā”, kas notika Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā. Sporta svētku mērķis - veicināt Latvijā dzīvojošo bērnu un jauniešu kopību sportā un draudzību vienotā Latvijā. Svētkos piedalījās Latvijā dzīvojoši dažādu tautību bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 14 gadiem, kā arī viņu ģimenes locekļi, draugi, līdzjutēji un atbalstītāji.

Lasīt vairāk


15.aprīlī notika konkursa „Jelgavas jauniešu talanti 2015” atlases kārta

2015-04-15

15.aprīlī notika konkursa „Jelgavas jauniešu talanti 2015” atlases kārta, kura norisinājās Sabiedrības integrācijas pārvaldē. Šogad tika saņemti divdesmit pieci pieteikumi un savus talantus prezentēja vairāk nekā trīsdesmit divi jaunieši. Konkursa laikā bija iespēja baudīt gan vokālus un instrumentālus, gan kustību priekšnesumus, skatuves runas mākslu.

Lasīt vairāk


Lielā Talka Jelgavā

2015-04-14

Kā katru gadu, arī šogad nevalstisko organizāciju pārstāvji piedalīsies Lielajā Talkā. Šoreiz talcinieki strādās Rūpniecības ielā (ielas posms no Pulkveža Oskara Kalpaka ielas līdz Tērvetes ielai), šeit notiks pilsētas labiekārtošanas un sakopšanas darbi. Centīsimies radīt saliedētības, pozitīvisma un labi padarīta darba sajūtu!

Lasīt vairāk


Ozola spēku un izturību!

2015-04-14

Mūsu pilsētai šis ir jubilejas gads! Lai kuplinātu svētku pasākumus, arī Jelgavas mazākumtautību kultūras biedrības sarūpējušas dāvanu Jelgavas pilsētas 750 gadadienā. Dāvana – “Sarkanais ozols” izvēlēta ar dziļu domu un dāvāta ar sirsnīgiem novēlējumiem. Šis ozols ne tikai liecinās par pilsētas nozīmīgo jubilejas gadu un priecēs iedzīvotājus ar grezno lapu rotu un lapu šalkām, bet būs arī kā simbols tam, ka Jelgava ir brīnišķīga vieta gan latviešiem, gan mazākumtautību pārstāvjiem, kur laist zemē savas saknes, izjust stabilitāti un piederību pilsētai kā koka stumbram un ar zariem tiekties pretī saulei, zināšanām, pozitīvai nākotnei.

Lasīt vairāk


Eiropas Brīvprātīgais darbs

2015-04-13

Eiropas Brīvprātīgais darbs (EBD) ir lieliska iespēja jauniešiem vecumā no 17-30 gadiem doties uz kādu no programmas "Erasmus+” dalībvalstīm! Tā ir iespēja ar savām ideju un darbu palīdzēt uzņēmējorganizācijai realizēt tās mērķus, 2 nedēļas līdz pat 12 mēnešiem veicot brīvprātīgo darbu! Dalība EBD projektā ir lielisks veids iepazīt citas valsts kultūru, pilnveidot personisko izaugsmi.

Lasīt vairāk


Dienas centra „Atbalsts” klientu radošo darbu izstāde „Radošās mākslas pavedienā”

2015-04-13

No 20. līdz 30.aprīlim JPDA Sabiedrības integrācijas pārvaldē būs skatāma dienas centra „Atbalsts” klientu radošo darbu izstāde „Radošās mākslas pavedienā”. Dienas centrs dibināts 1997.gadā kā Jelgavas psihoneiroloģiskās slimnīcas „Ģintermuiža” rehabilitācijas nodaļa.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019