Aktualitātes

Aizvadīts otrais “Basta Football" sacensību posms

2018-06-29

   Vakar, 28.jūnijā Jelgavā norisinājās otrais "Basta Football" sacensību posms, kas notika Jelgavas 6.vidusskolas stadionā un tajā piedalījās 23 ielu futbolistu komandas.

    Rezultāti otrajam posmam:

  • jaunākajā grupā (2007.-2017.g.dz.): 1.vieta «Monako», 2. vieta – «FK Birovska», 3. vieta – «100%fināls»;
  • vidējā grupā (2002.-2006.g.dz.): 1.vieta – «Samuraji », 2. vieta – «Papa Petrow», 3. vieta – «FC Joma»;
  • vecākajā grupā (1993.-2001.g.dz.): 1.vieta – «FK RAF », 2. vieta – «Wild Wolfs” », 3. vieta – «Tatransgāze».

   Nākamais posms notiks turpat, Jelgavas 6.vidusskolas stadionā, 12.jūlijā no plkst.16:00 (reģistrācija sākas vienu stundu ātrāk), kā arī „Basta Football” sacensības vasaras periodā vēl noritēs 26.jūlijā un 9., 23.augustā.

   Sacensībās var piedalīties jebkurš Latvijas vai citas valsts iedzīvotājs, kurš atbalsta „Basta Football” spēles principus, ir aktīvs pasākuma dalībnieks un ievēro sacensību Nolikuma prasības (http://sip.jelgava.lv/lv/aktualitates/basta-football-jelgava-1684/ ).

    Šo sacensību mērķis ir īstenot neformālās izglītības aktivitātes jauniešiem, lai attīstītu dzīvei un darba tirgum nepieciešamās kompetences, popularizētu veselīgu dzīves veidu, lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, tādā veidā sekmējot šo jauniešu pilnveides iespējas un sociālo iekļaušanu, kā arī iesaistītu jauniešus brīvprātīgajā darbā.

   Sacensības organizē JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Latvijas futbola federācijas Zemgales futbola centru. Izsakām pateicību trenerim un Basta Football galvenajam tiesnesim Kasparam Tiltiņam par atsaucību, iniciatīvu un sekmīgu sadarbību. Paldies arī visiem brīvprātīgajiem jauniešiem, kuri iesaistījās Basta Football spēļu organizēšanā, īstenošanā un turpinās to darīt arī turpmāk.
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019