Aktualitātes

Aizvadīts ceturtais “Basta Floorball" sacensību posms

2018-07-20

19.jūlijā norisinājās ceturtais "Basta Floorball" sacensību posms, kas notika Jelgavas 5.vidusskolas stadionā. Šogad uzsāktās sacensības “Basta Floorball" tika radītas ar mērķi dot jauniešiem iespēju sportiski pavadīt brīvo laiku vasaras sezonā no 2018.gada jūnija līdz augustam. Ar ielu florbola palīdzību jauniešu vidū tiks veicināts aktīvs un veselīgs dzīvesveids, laika pavadīšana bez apreibinošu vai atkarību izraisošo vielu lietošanas.

     Ceturtajā posmā piedalījās 12 ielu florbola komandas, kopumā iesaistot 39 spēlētājus.

Rezultāti trešajam posmam:

  • jaunākajā grupā: 1.vieta FK “Florbolisti”, 2. vieta – “Zemgale”, 3. vieta – “Fantastiskais trijnieks”;
  • vidējā grupā: 1.vieta – “GMT”, 2. vieta – “Naži”, 3. vieta – “Nevarējām izdomāt”;
  • vecākajā grupā: 1.vieta – “IDK”, 2. vieta – “Tušķi un tālāk”, 3. vieta – “Brīvprātīgie”.

      Nākamais posms notiks turpat, Jelgavas 5.vidusskolas stadionā, 2.augustā no plkst.16:00 (reģistrācija sākas vienu stundu ātrāk). Kopumā paredzēti seši florbola posmi. „Basta Floorball” sacensības vasaras periodā noritēs arī 16.augustā.

   Sacensībās var piedalīties jebkurš Latvijas vai citas valsts iedzīvotājs, kurš atbalsta „Basta Floorball” spēles principus, ir aktīvs pasākumu dalībnieks un ievēro sacensību Nolikuma prasības. Spēlētāju un komandu dalība ir bez maksas.

    Florbola spēles laikā plānotas dažādas sportiskas un radošas aktivitātes, lai pēc iespējas vairāk iesaistītu Jelgavas pilsētas bērnus un jauniešus. Viens no šo sacensību mērķiem ir ne tikai nodrošināt kvalitatīvas sporta sacensības, bet arī iesaistīt vietējos jauniešus brīvprātīgajā darbā, palīdzot organizēt pasākumus ar iespēju gūt vērtīgu darba pieredzi, iegūt jaunus draugus un piedalīties citās aktivitātēs, padarot savu ikdienu un pilsētu labāku!

 

    Pasākumu organizē Jelgavas pilsēta, JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību FK “JeNo”.

 

  Organizatori informē - pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma. 
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019