Aktualitātes

Aicinām piedalīties zīmējumu konkursā “Mana Vecpilsētas iela”

2018-07-16

     Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde (SIP) sadarbībā ar Jelgavas Latviešu biedrību organizē zīmējumu konkursu “Mana Vecpilsētas iela”, kurā aicināti piedalīties bērni un jaunieši no 5 līdz 15 gadu vecumam. Tā mērķi ir vērst sabiedrības uzmanību uz Jelgavas Vecpilsētas kvartāla kultūrvēsturisko vērtību caur tēlotājas mākslas prizmu, rosinot Jelgavas bērnus un jauniešus iepazīt Vecpilsētas kvartālu. Pakārtots mērķis ir sekmēt patriotisko audzināšanu un veicināt lokālpatriotismu un saliedētas sabiedrības attīstību Jelgavā un Latvijā kopumā.

    Zīmējumu konkurss “Mana Vecpilsētas iela” notiks Jelgavā no 2018.gada 17.jūlija līdz 7.septembrim. Konkursam iesniegtie zīmējumi būs apskatāmi izstādē Vecpilsētas ielas svētkos 15.septembrī.

    Pēc visu konkursa darbu saņemšanas, tiks pieaicināta kompetenta žūrija, kas izvērtēs konkursantu sniegumu un atlasīs trīs labākos zīmējumus katrā tēmā. Jāpiemin, ka konkursam ir noteiktas 3 tēmas:

  • Jelgavas Vecpilsēta pirms 100 gadiem.
  • Jelgavas Vecpilsēta šodien.
  • Jelgavas Vecpilsēta pēc 100 gadiem.

   Rezultātā pirmo trīs vietu ieguvēji katrā tēmā tiks apbalvoti, bet citi darbu autori saņems veicināšanas balvas jau minētajā pasākumā “Vecpilsētas ielas svētki” š.g. 15.septembrī, bet veiksmīgākie iesniegtie darbi tiks publicēti Sabiedrības integrācijas pārvaldes mājas lapā.

     Papildinformācija konkursa NOLIKUMĀ  

Zimejumu konkurss_Mana Vecpilsetas iela_NOLIKUMS.pdf
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019