Aktualitātes

Annas Džibuti personālizstāde "Senas pasakas mūsdienu izpildījumā"

2018-11-26

    Jelgavas krievu biedrība "Istok" ielūdz uz fotomākslinieces Annas Džibuti personālizstādes "Senas pasakas mūsdienu izpildījumā" atklāšanas pasākumu T/C "Pilsētas Pasāža" 2.stāvā š.g. 1.decembrī plkst.17:30.

    Izstādi veido divpadsmit unikāli foto attēli, kuri simbolizē kādu no gada divpadsmit mēnešiem. Tajos iemūžināti mūsdienu bērni mākslinieces uzburtā pasaku pasaulē. Izstādes mērķis ir veicināt bērnu ar īpašām vajadzībām veiksmīgu integrāciju sabiedrībā, parādot to, ka viņi īpaši neatšķiras no citiem – veseliem – bērniem. Tieši tāpēc gandrīz visi izstādes varoņi ir tā dēvētie “īpašie” bērni jeb bērni ar dažādām ģenētiskām saslimšanām – autismu, Dauna sindromu u.c. Māksliniece atklāj, ka, neraugoties uz savām diagnozēm, šie bērni ir ļoti talantīgi. Viņi lieliski iejutās modeļu lomās, atklājot foto objektīvam pasaku pasaules, kuru viņiem uz mirkli uzbūra māksliniece, krāšņo un vienlaikus noslēpumaino dabu.

     No 1. līdz 14.decembrim izstāde apskatāma T/C  “Pilsētas pasāža”, bet no 15. līdz 21.decembrim JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Skolotāju iela 8) 1.stāva foajē.

    Izstādi Jelgavā organizē Jelgavas Krievu biedrība "Istok" kopā ar JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldi, atbalsta Svētās Sofijas bērnu centrs, labdarības fonds “Ticība. Cerība. Mīlestība”.

    Izstādes ietvaros gūtie ziedojumi tiks novirzīti Jelgavas pilsētas bērniem, kas ir augstākminētā labdarības fonda aizbildniecībā.

    Pasākuma laikā notiks ar organizatoriem saskaņota filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt izmatots bez ierobežojuma.

 

 

 
Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019