Aktualitātes

Aizvadīti otrais un trešais “Basta Floorball" sacensību posmi

2018-07-09

21.jūnijā norisinājās otrais un 5.jūlijā trešais "Basta Floorball" sacensību posmi, kas notika Jelgavas 5.vidusskolas stadionā. Šogad uzsāktās sacensības “Basta Floorball" tika radītas ar mērķi dot jauniešiem iespēju sportiski pavadīt brīvo laiku vasaras sezonā no 2018.gada jūnija līdz augustam. Ar ielu florbola palīdzību jauniešu vidū tiks veicināts aktīvs un veselīgs dzīvesveids, laika pavadīšana bez apreibinošu vai atkarību izraisošo vielu lietošanas.

Lasīt vairāk


Labdarības akcija skolēniem „Ar prieku pretī zināšanām”

2018-07-03

Kā vēsta dzīves gudrība un pieredze, daudz vairāk mēs gūstam dodot. Tas tiešām strādā, jo gandarījums, ko iegūstam dodot, ir daudz lielāks nekā tad, kad cilvēks ir koncentrējies tikai uz sevi. JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde šī gada augustā jau vienpadsmito gadu organizē ikgadējo labdarības akciju „Ar prieku pretī zināšanām”, lai sarūpētu bērniem, kuru ģimenēm ir materiālās grūtības iegādāties nepieciešamos skolas mācību piederumus jaunajam skolas gadam.

Lasīt vairāk


Aizvadīts pirmais šīs vasaras “PLUDMALES FESTIŅŠ” Jelgavā

2018-07-03

Neskatoties uz stipro vēju un šaubīgajiem laikapstākļiem, sestdien, 30. jūnijā Jelgavas promenāde bija cilvēku pilna, jo tajā norisinājās pirmais no trim šīs vasaras pozitīvajiem un atraktīvajiem pasākumiem ģimenēm - “Pludmales festiņš 2018”. Tajā vairāk nekā 500 dalībniekiem bija iespēja pavadīt lielisku brīvdienu kopā ar draugiem un ģimeni, aktīvi darbojoties, sportojot, piedaloties dažādās radošajās darbnīcās un lekcijās, kā arī novērtēt savu veselības stāvokli. “Pludmales festiņu” organizē Jelgavas pilsēta un Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre””.

Lasīt vairāk


Jelgavas mazākumtautību biedrību pašdarbības kolektīvi XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos

2018-07-03

Latvijas valsts simtgadē visus Latvijas iedzīvotājus pāršalc XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kas norisināsies Rīgā no 30.jūnija līdz 8.jūlijam. Svētku atklāšana notika 2018. gada 1.jūlijā ar Dziesmu un deju svētku karogu cildināšanu, virsdiriģentu un virsvadītāju godināšanu, garīgās mūzikas koncertu „ES esmu...” un svētku dalībnieku gājienu pa Rīgas pilsētas ielām, uz kuru ieradās vairāk kā 40 tūkstoši dalībnieku no dažādām Latvijas pašvaldībām, kā arī no latviešu kopienām pasaulē, kur tiek uzturēta dzīva latviešu Dziesmu un deju svētku tradīcija.

Lasīt vairāk


Noslēdzās bērnu nometne „Multikulturālā nedēļa Jelgavā 2018”

2018-07-02

Pagājušajā nedēļā sekmīgi aizvadīta izglītojoši attīstošā dienas nometne bērniem „Multikulturālā nedēļa Jelgavā 2018” , kuru realizēja biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” sadarbībā ar JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldi. Ar gandarījumu nometnes noslēguma pasākuma uzklausījām bērnu un viņu vecāku pateicības un augsto novērtējumu ieguldītajam darbam.

Lasīt vairāk


Vasaras izglītojošās un attīstošās aktivitātes Jelgavas pilsētas romu kopienas bērniem

2018-06-29

Jau trešo gadu pēc kārtas, jūnija mēnesī Jelgavas pilsētas romu kopienas bērni aktīvi mācījās un lietderīgi pavadīja gan saulainās, gan ne tik vasarīgās dienas pilnveidojotiet. No 3. līdz 29. jūnijam, trīs reizes nedēļā, Jelgavas pilsētas romu kopienas bērni apmeklēja izglītojošās un attīstošās aktivitātes, kas norisinājās JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Skolotāju iela 8).

Lasīt vairāk


Aizvadīts otrais “Basta Football" sacensību posms

2018-06-29

Vakar, 28.jūnijā Jelgavā norisinājās otrais "Basta Football" sacensību posms, kas notika Jelgavas 6.vidusskolas stadionā un tajā piedalījās 23 ielu futbolistu komandas.

Lasīt vairāk


Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas diena

2018-06-27

Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas dienā* Sabiedrības integrācijas pārvalde un Jelgavas ebreju biedrība aicina visus, kuri jūt līdzi ebreju tautai, pulcēties š.g. 4.jūlijā plkst.14:00 pie Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas akmens Zālītes ielā, Jelgavā, lai godinātu ebrejus, kas cietuši Otrā pasaules kara laikā. Klātesošos uzrunās Jelgavas pilsētas domes vadības pārstāvji un Jelgavas ebreju biedrības priekšsēdētaja Lidija Ribkina.

Lasīt vairāk


Pasākums “Dzīva atmiņa – dzīva tauta”

2018-06-25

Īstenojot projektu “Kopīgi soļi-II” biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” ir realizējusi pasākumu “Dzīva atmiņa – dzīva tauta”, kas norisinājās š.g. 21.jūnijā. Šīs aktivitātes ietvaros jaunieši apmeklēja divas Latvijas vēsturei un kultūrai nozīmīgas vietas - Edvarta Virzas un Elzas Stērstes memoriālo māju “Billītes”* un pirmā Latvijas prezidenta Jāņa Čakstes memoriālo muzeju “Auči”**, paplašināja savu redzesloku par latviešu kultūru, literatūru un valsts politikas tapšanā nozīmīgām personībām, kā rezultātā jauniešu vidū veidojās vienotas Latvijas vēstures un kultūras izpratne un tas sekmēja jaunās paaudzes saliedētību.

Lasīt vairāk


Ģimenes pasākums “PLUDMALES FESTIŅŠ 2018” atgriežas Jelgavā

2018-06-21

Sākoties vasaras sezonai, Jelgavas pilsētā atgriežas “Pludmales festiņš” - atraktīvs pasākums visai ģimenei, kā arī bērniem un jauniešiem, lai pozitīvā gaisotnē aktīvi darbotos, sportotu, izglītotos, baudītu veselības kokteiļus un pavadītu laiku kopā. Arī šovasar “Pludmales festiņš” notiks vienu reizi mēnesī Jelgavas promenādē un pludmalē - 30.jūnijā, 15.jūlijā un 18.augustā no pulksten 12:00 līdz 15:00. “Pludmales festiņu” organizē Jelgavas pilsēta un Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre””. Dalība pasākumā – bez maksas.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018