Aktualitātes

Ziemassvētku izrāde bērniem “Jaungada piedzīvojumi ”

2018-12-12

Aicinām Jelgavas pilsētas bērnus vecumā no 4 - 10 gadiem uz Jaungada izrādi bērniem “Jaungada piedzīvojumi ” (“Новогодние приключения”), kas notiks svētdien, 23.decembrī, JPPJ Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē (Skolotāju iela 8, 3.stāvs). Jau tradicionāli, lai sagaidītu Jauno gadu ar prieku, bērniem ir sarūpēti jautrības pilni svētki ar jaunu teatrālu uzvedumu no Rīgas teātra trupas „Poteha”, kuru vada Vladimirs Astapenko.

Lasīt vairāk


Ziemassvētku sarīkojums “Senlatviešu Ziemassvētki ienāk Vecpilsētā”

2018-12-11

Nākamo piektdien, 21.decembrī plkst.18:00 aicinām visus jelgavniekus un pilsētas viesus uz Ziemassvētku sarīkojumu “Senlatviešu Ziemassvētki ienāk Vecpilsētā”, kas norisināsies Jelgavā, Vecpilsētas ielā. Pasākuma mērķis ir sekmēt latviešu kultūras mantojuma saglabāšanu, popularizēt un iepazīstināt ar senajām tradīcijām, kā arī veicināt mijiedarbību un sadarbību starp dažādu tautību pārstāvjiem, veidojot labvēlīgu kultūras un informācijas vidi Jelgavas pilsētas iedzīvotājiem. Pasākumā ieskandināsim Ziemassvētkus senlatviešu tradīcijās. Jūs jautāsiet, ar ko ierastie Ziemassvētki atšķiras no senatnē svinētajiem ziemas saulgriežiem?

Lasīt vairāk


Gada brīvprātīgais Jelgavā 2018

2018-12-05

Šodien, 5.decembrī plkst.17:30 Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejā tiks godināti brīvprātīgā darba veicēji Jelgavas pilsētā. Konkursu “Gada brīvprātīgais Jelgavā ” organizē Jelgavas pilsētas pašvaldība.

Lasīt vairāk


Zigrīdas Cīrules gleznu izstāde „Baltā ziema”

2018-12-01

No 1.decembra līdz 18.janvārim Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē (3.stāvs), būs apskatāma gleznotājas Zigrīdas Cīrules darbu izstāde „Baltā ziema”. Jelgavniece Zigrīda Cīrule mācījusies zīmēšanu un glezniecību Latvijas Mākslas akadēmijā, kā arī pie tādiem māksliniekiem kā E.Jurķelis, J.Petraškēvičs un citiem.

Lasīt vairāk


Jauniešu forums „Jaunieši var!”

2018-11-30

Vakar, 29.novembrī Melno Cepurīšu Balerijā notika vienpadsmitais Jauniešu forums „Jaunieši var!”. Uz kopīgu diskusiju un sadarbības veidošanu pulcējās 112 jaunieši no Jelgavas izglītības iestādēm, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Jelgavas jauniešu NVO, kā arī pārstāvji no Jelgavas pilsētas pašvaldības, deputāti un citi pieaicinātie eksperti, lai atklāti diskutētu par jauniešiem aktuālām tēmām un kopīgiem spēkiem meklētu iespējamos risinājumus vairākiem izaicinājumiem jauniešu ikdienā.

Lasīt vairāk


Informatīvi izglītojošs pasākums senioriem

2018-11-26

Šodien, 26.novembrī, pensionāru klubs “Siltā māja” JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldē pulcēja interesentus pasākumam, lai runātu par aktuāliem jautājumiem. Jau visa gada garumā klubs ir organizējis vairākus informatīvus pasākumus par aktuālām tēmām, pieaicinot dažādu nozaru speciālistus. Šoreiz klātesošie varēja uzzināt par sirds asinsvadu slimību profilaksi

Lasīt vairāk


Annas Džibuti personālizstāde "Senas pasakas mūsdienu izpildījumā"

2018-11-26

Jelgavas krievu biedrība "Istok" ielūdz uz fotomākslinieces Annas Džibuti personālizstādes "Senas pasakas mūsdienu izpildījumā" atklāšanas pasākumu T/C "Pilsētas Pasāža" 2.stāvā š.g. 1.decembrī plkst.17:30. Izstādi veido divpadsmit unikāli foto attēli, kuri simbolizē kādu no gada divpadsmit mēnešiem. Tajos iemūžināti mūsdienu bērni mākslinieces uzburtā pasaku pasaulē.

Lasīt vairāk


Projekta noslēguma koncerts "Kultūru kaleidoskops"

2018-11-26

1.decembrī plkst.15:00 Jelgavas novada domes zālē, Pasta ielā 37, notiks Jelgavas krievu biedrības "Istok" 2018.gada projekta noslēguma koncerts "Kultūru kaleidoskops". Koncerta īpašie viesi: Jēkabpils krievu biedrības "Rodņik" vokālie ansambļi "Ukrainočka" un "Rodņik", kā arī biedrības deju kolektīvs. Projekta mērķis ir veicināt mazākumtautību identitātes un kultūras mantojuma saglabāšanu un attīstību, iesaistot dažādu paaudžu pārstāvjus.

Lasīt vairāk


Starptautiskajai Invalīdu dienai veltīts pasākums „Ar sauli sirdī”

2018-11-15

Šī gada 30.novembrī, atzīmējot Starptautisko Invalīdu dienu, uz jauku koncertu “Ar sauli sirdī” aicina JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde un JPPI „Jelgavas sociālo lietu pārvalde”. Koncerts notiks plkst.14:00 Jelgavas 4.vidusskolas Aktu zālē, Akmeņu ielā 1. Koncertā mīļi gaidīti visi Jelgavas pilsētas iedzīvotāji ar īpašām vajadzībām – gan tie, kuri apvienojušies nevalstiskajās organizācijās, gan individuāli.

Lasīt vairāk


H.Smilgas fotoizstāde "Vīzija"

2018-11-15

Otrdien, 27.novembrī plkst.15:00 jelgavnieks, foto entuziasts Haralds Smilga, atzīmējot savu dzimšanas dienu, aicina visus fotomākslas cienītājus uz savas izstādes „Vīzija” atklāšanu, kas notiks Sabiedrības integrācijas pārvaldē, Skolotāju iela 8, 1.stāvā.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018