Aktualitātes

Noslēgusies labdarības akcija „Ar prieku pretī zināšanām!”

2017-08-17

Kāda sena gudrība vēsta, ka tas, kurš dara labu citam, daudz vairāk dara labu pats sev - ne tajā nozīmē, ka viņu par to gaidītu balva, bet gan tajā, ka apziņa par padarītu labu darbu sniedz lielu gandarījumu. Šodien, 17.augustā, noslēdzās labdarības akcija „Ar prieku pretī zināšanām”, kuru organizēja Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde. Akcija notika jau desmito gadu pēc kārtas. Arī šogad labdarības akcijas mērķis bija palīdzēt divdesmit vienam mazam Jelgavas skolēnam...

Lasīt vairāk


Piedzīvojumu pārgājiens pa Ziemassvētku kauju vietām

2017-08-11

Realizējot projektu “Kopīgi soļi”, biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” aicina jauniešus piedalīties divu dienu piedzīvojumu pārgājienā pa Ziemassvētku kauju vietām Zemgalē. Pasākuma ideja ir jauniešu saliedētība praktiskā darbā, pārvarot grūtības, kā arī līdzdarbojoties rast kopīgas vērtības un vienotas vēstures izpratni.

Lasīt vairāk


Inovatīvs veids romu bērnu izglītībai un aprūpei: TOY metodes iekļaušanai

2017-08-10

Projekta mērķis: veicināt ES Padomes ieteikuma par efektīviem romu integrācijas pasākumiem dalībvalstīs īstenošanu ar inovatīvām metodēm, organizējot speciālus agrās bērnības izglītības un aprūpes pasākumus.

Lasīt vairāk


Bezmaksas sagatavošanas apmācības personām, kuras vēlas iegūt Latvijas Republikas pilsonību naturalizācijas kārtībā

2017-08-07

Turpinot realizēt projektu “Uzdrošinies!”, biedrība “Jelgavā 21.gadsimts” aicina pieteikties un apmeklēt bezmaksas sagatavošanas kursus Pilsonības likumā noteiktai zināšanu pārbaudei (naturalizācijas eksāmenam), kas notiks no 2017.gada 5.septembra līdz 26.oktobrim.

Lasīt vairāk


Izsludināta pieteikšanās Latvijas mazākumtautību amatiermākslas kolektīvu un individuālo izpildītāju konkursam

2017-07-11

Izsludināta pieteikšanās Latvijas mazākumtautību amatiermākslas kolektīvu un individuālo izpildītāju konkursam dalībai Starptautiskajā folkloras festivālā “Baltica - 2018” un XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos. Konkursa mērķis ir sniegt iespēju kolektīvam vai individuālajam izpildītājam kļūt par Festivāla un/vai Svētku dalībnieku.

Lasīt vairāk


Jauniešus aicina piedalīties Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferencē

2017-07-11

Biedrība "Latvijas Jaunatnes padome” (LJP) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Jauniešu galvaspilsētu 2017 – Liepājas pilsētas domi – aicina jauniešus piedalīties Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferencē – diskusijā par jaunatnes jomas prioritātēm Latvijā un Eiropā. Atklāšanas konference notiks š.g. 25. jūlijā Liepājā.

Lasīt vairāk


Otrais “Pludmales festiņš” Jelgavā

2017-07-07

Jau šo svētdien, 9.jūlijā no pulksten 12 līdz 15 Lielupes promenādē jelgavnieki aicināti uz otro šīs vasaras “Pludmales festiņu” – atraktīvu vasaras pasākumu ģimenei un draugiem, ko organizē Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību „Kultūras un mākslas centrs „Nātre””.

Lasīt vairāk


Labdarības akcija skolēniem „Ar prieku pretī zināšanām”

2017-07-06

Labais, ko sniedzam citiem – ir labums, kuru dāvājam paši sev un līdzcilvēkiem. Labdarība ir mīlestības izpausme, kādu cilvēks var sniegt ne tikai attiecībā pret viņam tuviem cilvēkiem, bet arī pret citiem, negaidot neko pretī, jo tieši tā var saņemt gandarījumu, kas silda sirdi visilgāk. JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde šī gada augustā jau septīto gadu organizē ikgadējo labdarības akciju „Ar prieku pretī zināšanām”, lai sarūpētu bērniem, kuru ģimenēm ir materiālās grūtības iegādāties nepieciešamos skolas mācību piederumus jaunajam skolas gadam.

Lasīt vairāk


Norisinājās trešais “Basta Football" sacensību posms

2017-06-30

Vakardien, 29.jūnijā Jelgavā norisinājās trešais "Basta Football" sacensību posms, kas kā ierasti notika Jelgavas 6.vidusskolas stadionā. JPDA Sabiedrības integrācijas pārvaldes un Latvijas futbola federācijas Zemgales futbola centra sadarbībā organizētājā aktivitātē šoreiz piedalījās 17 ielu futbolistu komandas: 4 - vecākajā grupā (1992.-2000.g.dz.), 9 - vidējā grupā (2001.-2005.g.dz.) un 4 - jaunākajā grupā (2006.-2010.g.dz.).

Lasīt vairāk


Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas diena

2017-06-29

Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas dienā Sabiedrības integrācijas pārvalde un Jelgavas ebreju biedrība aicina visus, kuri jūt līdzi ebreju tautai, pulcēties š.g. 4.jūlijā plkst.17:00 pie Ebreju tautas genocīda piemiņas akmens Zālītes ielā, Jelgavā, lai godinātu ebrejus, kas cietuši Otrā pasaules kara laikā. Klātesošos uzrunās Jelgavas pilsētas domes pārstāvis, Jelgavas ebreju biedrības vadītāja Lidija Ribkina.

Lasīt vairāk

Kalendārs

«

»
P
O
T
C
P
S
Sv
Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2014