Aktualitātes

Jelgavā jau sesto reizi notiks Karjeras nedēļa

2016-09-27

Jau sesto reizi pēc kārtas Jelgavā no 10. līdz 14. oktobrim notiks Karjeras nedēļa, kuras tēma šogad visā Latvijā ir “ES BŪŠU darba tirgū”. Vairāku dienu garumā jaunieši dažādos pasākumos skolās un ārpus tām varēs apzināt tālākās izglītības un karjeras izvēles iespējas mūsdienu darba tirgū. Karjeras nedēļa Jelgavā tiks atklāta 10. oktobrī, plkst. 18:00, bistro “Silva” (Driksas iela 9) pasākumā Neformālā tikšanās “Cepums ar slavenību”.

Lasīt vairāk

Aizvadītas Jelgavas NVO sporta spēles 2016

2016-09-26

Šodien, 25.septembrī Jelgavas nevalstisko organizāciju pārstāvji - pieaugušie, jaunieši un bērni piedalījās pasākumā „Jelgavas NVO Sporta spēles 2016”, kas notika Jelgavas Sporta hallē. Mērķi un uzdevumi Sporta spēlēm arī šogad palika nemainīgi - noskaidrot sportiskāko, draudzīgāko un izturīgāko biedrības komandu, popularizējot aktīvu dzīvesveidu nevalstisko organizāciju biedru, viņu draugu un atbalstītāju vidū, kā arī veicināt cilvēku ar īpašām vajadzībām integrēšanos sabiedrībā.

Lasīt vairāk

Aktualitātes no Romu integrācijas politikas īstenošanas konsultatīvās padomes sēdes

2016-09-23

22.septembrī JPDA Sabiedrības integrācijas pārvades pārstāvis un Jelgavas pilsētas un rajona čigānu biedrības "Romanu čačipen" pārstāvji piedalījās Romu integrācijas politikas īstenošanas konsultatīvās padomes sēdē, kura norisinājās LR Kultūras Ministrijā, Rīgā. Darba kārtībā tika pārrunāti aktuālie jautājumi par īstenotajiem un plānotajiem valsts atbalsta pasākumiem romu izglītības veicināšanai, par aktualitātēm romu integrācijas jomā Latvijā, kā arī par projektā "Latvijas romu platforma I...

Lasīt vairāk

Starptautiskā veco ļaužu diena Jelgavā

2016-09-23

JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde, sveicot visus seniorus, godinot viņu ieguldījumu jaunās paaudzes audzināšanā un pieredzes nodošanā, svētdien, 2.oktobrī plkst.14:00 dāvina visiem pilsētas senioriem brīnišķīgu koncertprogrammu „Dzejnieka mīla”, tādejādi kopā atzīmējot Starptautisko veco ļaužu dienu.

Lasīt vairāk

Senioru kluba pasākums “Rudens ražas svētki”

2016-09-22

Iesākot jauno sezonu, 22.septembrī klubā notika pasākums “Rudens ražas svētki”, kura laikā kluba “radošās dvēseles” prezentēja savus radošos darbus no dabas materiāliem, ko dāvājis šis burvīgais rudens. Pasākumā skanēja dažādu tautu ticējumi par dabas parādībām, klātesošie dalījās ar savām zināšanām par ārstniecības augiem un par to iedarbību uz organismu, kā arī nobaudīja garšīgu zāļu tēju.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2014