Aktualitātes

XXIX Sporta svētki „Vienoti Sportā”

2018-04-23

Aizvadītajā nedēļā, 22.aprīlī Elektrum Olimpiskā centrā notika Latvijā dzīvojošo dažādu tautību bērnu un jauniešu Sporta svētki “Vienoti sportā”, kur piedalījās mazie jelgavnieki no Ukraiņu kultūras centra “Džerelo” un Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļas. Sporta svētku mērķis gadu gadiem paliek nemainīgs - veicināt republikā dzīvojošo dažādu tautību bērnu un jauniešu kopību sportā un draudzību vienotā Latvijā. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, svētkos piedalījās bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 14 gadiem, kā arī viņu ģimenes locekļi, draugi, līdzjutēji un atbalstītāji.

Lasīt vairāk

Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieku atceres pasākums

2018-04-13

Šogad aprit 32 gadi kopš Ukrainā notika traģiskā Černobiļas atomelektrostacijas avārija. Kā katru gadu arī šoreiz Jelgavas pilsētas, Jelgavas un Ozolnieku novadu pašvaldības 24.aprīlī plkst.14:00 (reģistrācija – no plkst.13:30) Jelgavas novada domes aktu zālē Pasta ielā 37, organizē ikgadējo Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieku atceres pasākumu, lai pateiktos visiem, kuri piedalījās avārijas seku likvidēšanas darbos.

Lasīt vairāk

Lielā Talka Jelgavā

2018-04-12

Kā katru gadu, arī šogad nevalstisko organizāciju pārstāvji piedalīsies Lielajā Talkā. Šoreiz talcinieki strādās Lielupes krastmalā, posmā, kas atrodas Palīdzības ielas galā. Tur notiks pilsētas labiekārtošanas un sakopšanas darbi. Strādājot kopā, centīsimies radīt saliedētības, pozitīvisma un labi padarīta darba sajūtu! Talkā piedalīsies biedrības „Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” biedrību biedri, apvienības „Brīvprātīgie Jelgavai” jaunieši un JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldes darbinieki.

Lasīt vairāk

Katiņas upuru atceres dienām veltīts pasākums

2018-04-09

Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļa sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas pārvaldi sestdien, 14.aprīlī, plkst.14.00 pārvaldes konferenču zālē (Skolotāju iela 8, 3.stāvs) organizē pasākumu, kas veltīts Katiņas upuru atceres dienām. Programmā visi klātesošie varēs iepazīties ar vēsturisku referātu par Katiņas notikumiem, ko lasīs vēsturnieks no Polijas Pjotrs Boroņs, pasākuma tēmu turpinās tikšanās ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes Mg. med. vet., docentu emeritus Oļģertu Parčiņski.

Lasīt vairāk

Aprīļa aktualitātes rotaļlietu bibliotēkā Jelgavā

2018-04-06

Kopš šī gada janvāra, Jelgavā, Sabiedrības integrācijas pārvaldes telpās Skolotāju ielā 8, darbojas pirmā un pagaidām Latvijā vienīgā rotaļlietu bibliotēka. Rotaļlietu bibliotēku „Ringla” Jelgavas iedzīvotājiem izveidojis „Izglītības iniciatīvu centrs” ar Jelgavas pilsētas pašvaldības atbalstu. Bibliotēka ir atvērta jebkuram bērnam un viņa ģimenes locekļiem.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018