Šī mēneša pasākumi


Aktualitātes

Pasākumu cikls senioriem un cilvēkiem ar īpašam vajadzībām „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”

2016-10-21

Veselība pēc savas būtības ir fiziska, garīga un sociāla labklājība, un tā ir viena no augstākajām cilvēka un arī sabiedrības vērtībām. Attīstot, pilnveidojot un informējot sabiedrību, Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar JPPI "Jelgavas sociālo lietu pārvalde" aicina uz cikla pasākumu „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”, kas norisināsies pirmdien, 31.oktobrī plkst.14:00.

Lasīt vairāk

Ar mūsdienu darba tirgus daudzveidību Jelgavā iepazinušies 8114 jaunieši

2016-10-19

Šogad vairāk kā 8114 jaunieši iepazinušies ar Jelgavas pilsētas darba tirgu un profesijām, piedalījušies ekskursijās un konkursos, tematiskajās stundās, konsultācijās un citās aktivitātēs. Kopumā Jelgavā Karjeras nedēļas laikā notika 250 pasākumi gan skolās, gan ārpus tām, lai palīdzētu jauniešiem savas karjeras izvēlē pirms tālākās izglītības uzsākšanas.

Lasīt vairāk

Informatīvi izzinošs pasākums “Dialogs ar politiķiem”

2016-10-18

Aicinām visus interesentus uz informatīvi izzinošu pasākumu “Dialogs ar politiķiem”, kurā ikviens sabiedrības loceklis varēs diskutēt par aktuāliem jautājumiem izglītības un uzņēmējdarbības veicināšanas jomā kopā ar politiķiem. Šī pasākuma mērķis ir veidot dialogu starp lēmuma pieņēmējiem un sabiedrību aktuālu jautājumu apspriešanai un izpratnes veicināšanai, kā arī skaidrot, kā ikviens iedzīvotājs var būt pilsoniski aktīvs, kā var veicināt pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgu attīstību un NVO sektora iesaisti demokrātijas veicināšanas procesos.

Lasīt vairāk

Ieskandinātas Baltkrievu kultūras dienas Jelgavā 2016

2016-10-17

Baltkrievu kultūras dienas Jelgavā aizsākas ar burvīgas tautas lietišķās mākslas izstādes “Dzimtās puses talantu dzidrais avots” (“Жывая крыніца талентаў роднага краю”) atklāšanu, kas norisinājās 17.oktobrī Sabiedrības integrācijas pārvaldē. Izstādē eksponēti izstrādājumi no salmiem, baltkrievu pītās jostas, nacionālie tērpi, izšuvumi, keramikas un podniecības izstrādājumi. Pamatā izstādē eksponēti baltkrievu tautas lietišķās mākslas meistaru Tatjanas Holodokas un Marijas Sarnavskas darbi, kas papildināti ar Tamaras Stanislavčikas (tradicionālais kostīms), Natālijas Molokovičas (tradicionālie izšuvumi), Tatjanas Kovaļevas (baltkrievu keramika) un Irīnas Dobrjanskas (baltkrievu podniecība) radošiem tautas mākslas izstrādājumiem.

Lasīt vairāk

Pilnā sparā norit „Karjeras nedēļa Jelgavā 2016”

2016-10-12

Šo pirmdien, 10.oktobrī Jelgavā startēja Karjeras nedēļa 2016, kas šogad norisināsies no 10. līdz 14.oktobrim. Karjeras nedēļa ir lieliska iespēja jauniešiem uzzināt vairāk par karjeras iespējām un atlasīt interesantākās un perspektīvākās iespējas tieši sev. Karjeras nedēļa Jelgavā 2016 pulcē jauniešus sākot jau no 5.klases līdz pat studentiem ieskaitot.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2014