Aktualitātes

Sirsnīgā pozitīvisma gaisotnē aizvadīts labestības pasākums „Nes cerību 2016”

2016-08-29

Š.g. 18.jūnijā Stacijas parkā norisinājās labestības pasākums „Nes cerību 2016”, kura mērķis bija integrēt sabiedrībā cilvēkus ar īpašām vajadzībām, pievērst sabiedrības uzmanību viņu problēmām un ikdienai, uzsverot, ka mēs visi varam darboties kopā un nav nozīmes ne nacionalitātei, ne vecumam, ne veselības stāvoklim, jo visi esam līdzvērtīgi cilvēki.

Lasīt vairāk

Noritēja akcijas “Brīvprātīgi, pamatīgi, mūsdienīgi…” kārtējais posms

2016-08-26

Vakarvakarā noritēja brīvprātīgās akcijas “Brīvprātīgi, pamatīgi, mūsdienīgi…” kārtējais posms, kas norisinājās Palīdzības ielas daudzdzīvokļu mājas pagalmā. Šoreiz akcijas organizatori, Jelgavas brīvprātīgie un daudzdzīvokļu māju lielie un mazie iedzīvotāji, sapulcējoties kopā, paveica pagalma labiekārtošanas darbus, veidojot pagalmā sakoptu skatu: pilnībā atjaunota bērnu smilšu kaste un soli, apgriezti krūmi, bērniem uz asfalta uzzīmētās vairākas spēles. Aktivitāte popularizēja brīvprātīgo darbu kā pilsoniskās līdzdalības un sociālās iekļaušanās līdzekli, kas veicina sabiedrības aktivitāti un uzlabo vietējās sabiedrības dzīves kvalitāti.

Lasīt vairāk

Noslēgusies labdarības akcija „Ar prieku pretī zināšanām!”

2016-08-23

Šodien, 23.augustā, noslēdzās labdarības akcija „Ar prieku pretī zināšanām”, kuru organizēja Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde. Akcija notika jau vienpadsmito gadu pēc kārtas, arī šogad labdarības akcijas mērķis bija palīdzēt divdesmit maziem Jelgavas skolēniem

Lasīt vairāk

Brīvprātīgo labie darbi

2016-08-22

Kopš brīža, kad Jelgavas pilsētas brīvprātīgie pavadīja savu brīvo laiku kopā ar krīzē nonākušajām ģimenēm ir pagājis vairāk kā gads. Savstarpēji vienojoties, reizi nedēļā brīvprātīgie palīgi pavadīja dažas stundas kopā ar atbalstāmajām ģimenēm, kopīgi plānojot un saturīgi pavadot brīvo laiku. Šo tikšanos mērķis bija parādīt vecākiem, kā vienkārši un interesanti var pavadīt laiku kopā ar bērniem.

Lasīt vairāk

Ukraiņu kultūras dienas Jelgavā 2016

2016-08-22

Jelgava ir multinacionāla pilsēta, kurā draudzīgi sadzīvo dažādu tautību cilvēki. Pilsētas kultūrvidi veido gan latviešu, gan cittautu kultūras mantojums un tradīcijas. Katru gadu Jelgavas mazākumtautību nevalstiskās organizācijas priecē pilsētas iedzīvotājus ar spilgtiem savas nacionālās kultūras pasākumiem. Šoreiz augusta beigās, atzīmējot Ukrainas Republikas neatkarības 25.gadadienu, uz saviem kultūras pasākumiem aicina Jelgavas ukraiņu kultūras centrs “Džerelo”.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2014