Aktualitātes

Ziemassvētku izrāde bērniem “Jaungada piedzīvojumi ”

2018-12-12

Aicinām Jelgavas pilsētas bērnus vecumā no 4 - 10 gadiem uz Jaungada izrādi bērniem “Jaungada piedzīvojumi ” (“Новогодние приключения”), kas notiks svētdien, 23.decembrī, JPPJ Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē (Skolotāju iela 8, 3.stāvs). Jau tradicionāli, lai sagaidītu Jauno gadu ar prieku, bērniem ir sarūpēti jautrības pilni svētki ar jaunu teatrālu uzvedumu no Rīgas teātra trupas „Poteha”, kuru vada Vladimirs Astapenko.

Lasīt vairāk

Jauniešu forums „Jaunieši var!”

2018-11-30

Vakar, 29.novembrī Melno Cepurīšu Balerijā notika vienpadsmitais Jauniešu forums „Jaunieši var!”. Uz kopīgu diskusiju un sadarbības veidošanu pulcējās 112 jaunieši no Jelgavas izglītības iestādēm, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Jelgavas jauniešu NVO, kā arī pārstāvji no Jelgavas pilsētas pašvaldības, deputāti un citi pieaicinātie eksperti, lai atklāti diskutētu par jauniešiem aktuālām tēmām un kopīgiem spēkiem meklētu iespējamos risinājumus vairākiem izaicinājumiem jauniešu ikdienā.

Lasīt vairāk

Projekta noslēguma koncerts "Kultūru kaleidoskops"

2018-11-26

1.decembrī plkst.15:00 Jelgavas novada domes zālē, Pasta ielā 37, notiks Jelgavas krievu biedrības "Istok" 2018.gada projekta noslēguma koncerts "Kultūru kaleidoskops". Koncerta īpašie viesi: Jēkabpils krievu biedrības "Rodņik" vokālie ansambļi "Ukrainočka" un "Rodņik", kā arī biedrības deju kolektīvs. Projekta mērķis ir veicināt mazākumtautību identitātes un kultūras mantojuma saglabāšanu un attīstību, iesaistot dažādu paaudžu pārstāvjus.

Lasīt vairāk

Annas Džibuti personālizstāde "Senas pasakas mūsdienu izpildījumā"

2018-11-26

Jelgavas krievu biedrība "Istok" ielūdz uz fotomākslinieces Annas Džibuti personālizstādes "Senas pasakas mūsdienu izpildījumā" atklāšanas pasākumu T/C "Pilsētas Pasāža" 2.stāvā š.g. 1.decembrī plkst.17:30. Izstādi veido divpadsmit unikāli foto attēli, kuri simbolizē kādu no gada divpadsmit mēnešiem. Tajos iemūžināti mūsdienu bērni mākslinieces uzburtā pasaku pasaulē.

Lasīt vairāk

Informatīvi izglītojošs pasākums senioriem

2018-11-26

Šodien, 26.novembrī, pensionāru klubs “Siltā māja” JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldē pulcēja interesentus pasākumam, lai runātu par aktuāliem jautājumiem. Jau visa gada garumā klubs ir organizējis vairākus informatīvus pasākumus par aktuālām tēmām, pieaicinot dažādu nozaru speciālistus. Šoreiz klātesošie varēja uzzināt par sirds asinsvadu slimību profilaksi

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018