Šī mēneša pasākumi


Aktualitātes

Jauniešus aicina piedalīties Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferencē

2017-07-11

Biedrība "Latvijas Jaunatnes padome” (LJP) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Jauniešu galvaspilsētu 2017 – Liepājas pilsētas domi – aicina jauniešus piedalīties Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferencē – diskusijā par jaunatnes jomas prioritātēm Latvijā un Eiropā. Atklāšanas konference notiks š.g. 25. jūlijā Liepājā.

Lasīt vairāk

Izsludināta pieteikšanās Latvijas mazākumtautību amatiermākslas kolektīvu un individuālo izpildītāju konkursam

2017-07-11

Izsludināta pieteikšanās Latvijas mazākumtautību amatiermākslas kolektīvu un individuālo izpildītāju konkursam dalībai Starptautiskajā folkloras festivālā “Baltica - 2018” un XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos. Konkursa mērķis ir sniegt iespēju kolektīvam vai individuālajam izpildītājam kļūt par Festivāla un/vai Svētku dalībnieku.

Lasīt vairāk

Piedzīvojumu pārgājiens pa Ziemassvētku kauju vietām

2017-07-11

Realizējot projektu “Kopīgi soļi”, biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” aicina jauniešus piedalīties divu dienu piedzīvojumu pārgājienā pa Ziemassvētku kauju vietām Zemgalē. Pasākuma ideja ir jauniešu saliedētība praktiskā darbā, pārvarot grūtības, kā arī līdzdarbojoties rast kopīgas vērtības un vienotas vēstures izpratni.

Lasīt vairāk

Otrais “Pludmales festiņš” Jelgavā

2017-07-07

Jau šo svētdien, 9.jūlijā no pulksten 12 līdz 15 Lielupes promenādē jelgavnieki aicināti uz otro šīs vasaras “Pludmales festiņu” – atraktīvu vasaras pasākumu ģimenei un draugiem, ko organizē Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību „Kultūras un mākslas centrs „Nātre””.

Lasīt vairāk

Norisinājās trešais “Basta Football" sacensību posms

2017-06-30

Vakardien, 29.jūnijā Jelgavā norisinājās trešais "Basta Football" sacensību posms, kas kā ierasti notika Jelgavas 6.vidusskolas stadionā. JPDA Sabiedrības integrācijas pārvaldes un Latvijas futbola federācijas Zemgales futbola centra sadarbībā organizētājā aktivitātē šoreiz piedalījās 17 ielu futbolistu komandas: 4 - vecākajā grupā (1992.-2000.g.dz.), 9 - vidējā grupā (2001.-2005.g.dz.) un 4 - jaunākajā grupā (2006.-2010.g.dz.).

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2014