Aktualitātes

Aizvadīti otrais un trešais “Basta Floorball" sacensību posmi

2018-07-09

21.jūnijā norisinājās otrais un 5.jūlijā trešais "Basta Floorball" sacensību posmi, kas notika Jelgavas 5.vidusskolas stadionā. Šogad uzsāktās sacensības “Basta Floorball" tika radītas ar mērķi dot jauniešiem iespēju sportiski pavadīt brīvo laiku vasaras sezonā no 2018.gada jūnija līdz augustam. Ar ielu florbola palīdzību jauniešu vidū tiks veicināts aktīvs un veselīgs dzīvesveids, laika pavadīšana bez apreibinošu vai atkarību izraisošo vielu lietošanas.

Lasīt vairāk

Jelgavas mazākumtautību biedrību pašdarbības kolektīvi XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos

2018-07-03

Latvijas valsts simtgadē visus Latvijas iedzīvotājus pāršalc XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kas norisināsies Rīgā no 30.jūnija līdz 8.jūlijam. Svētku atklāšana notika 2018. gada 1.jūlijā ar Dziesmu un deju svētku karogu cildināšanu, virsdiriģentu un virsvadītāju godināšanu, garīgās mūzikas koncertu „ES esmu...” un svētku dalībnieku gājienu pa Rīgas pilsētas ielām, uz kuru ieradās vairāk kā 40 tūkstoši dalībnieku no dažādām Latvijas pašvaldībām, kā arī no latviešu kopienām pasaulē, kur tiek uzturēta dzīva latviešu Dziesmu un deju svētku tradīcija.

Lasīt vairāk

Aizvadīts pirmais šīs vasaras “PLUDMALES FESTIŅŠ” Jelgavā

2018-07-03

Neskatoties uz stipro vēju un šaubīgajiem laikapstākļiem, sestdien, 30. jūnijā Jelgavas promenāde bija cilvēku pilna, jo tajā norisinājās pirmais no trim šīs vasaras pozitīvajiem un atraktīvajiem pasākumiem ģimenēm - “Pludmales festiņš 2018”. Tajā vairāk nekā 500 dalībniekiem bija iespēja pavadīt lielisku brīvdienu kopā ar draugiem un ģimeni, aktīvi darbojoties, sportojot, piedaloties dažādās radošajās darbnīcās un lekcijās, kā arī novērtēt savu veselības stāvokli. “Pludmales festiņu” organizē Jelgavas pilsēta un Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre””.

Lasīt vairāk

Noslēdzās bērnu nometne „Multikulturālā nedēļa Jelgavā 2018”

2018-07-02

Pagājušajā nedēļā sekmīgi aizvadīta izglītojoši attīstošā dienas nometne bērniem „Multikulturālā nedēļa Jelgavā 2018” , kuru realizēja biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” sadarbībā ar JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldi. Ar gandarījumu nometnes noslēguma pasākuma uzklausījām bērnu un viņu vecāku pateicības un augsto novērtējumu ieguldītajam darbam.

Lasīt vairāk

Aizvadīts otrais “Basta Football" sacensību posms

2018-06-29

Vakar, 28.jūnijā Jelgavā norisinājās otrais "Basta Football" sacensību posms, kas notika Jelgavas 6.vidusskolas stadionā un tajā piedalījās 23 ielu futbolistu komandas.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018