Aktualitātes

Lieldienu labdarības koncerti

2018-03-16

Sabiedrības integrācijas pārvalde katru gadu kopā ar mazākumtautību biedrībām sagaida Lieldienas pacilātā gaisotnē, jo tas ir laiks, kad varam darīt labu, kad varam ieprecināt līdzcilvēkus un līdz ar to arī savu dvēseli. Kā laba tradīcija, kas aizsākta jau pirms vairākiem gadiem, ir Lieldienu labdarības koncerti sociālās aprūpes centros Jelgavā un Ozolniekos.

Lasīt vairāk

Informatīva tikšanās “Atbildēsim uz Jums interesējošiem jautājumiem”

2018-03-15

21.martā plkst.15:00 JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldē (1.stāvā) notiks informatīva tikšanās “Atbildēsim uz Jums interesējošiem jautājumiem”, kuras laikā notiks tikšanās ar Rīgas austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Biķernieki” gerontoloģijas centra vadītāju ārstu – gerontologu Dainu Zepu, kura informēs par veselīgas novecošanas pamatprincipiem, organisma novecošanas cēloņiem un likumsakarībām. Klātesošos iepazīstinās ar sabiedrības novecošanas sociālajiem aspektiem un sociālajām izmaiņām, kā arī par psihes īpatnībām un senioru slimībām.

Lasīt vairāk

Pasākums bērniem “Lieldienu jampadracis”

2018-03-12

Lieldienas ir nozīmīgākie svētki kristiešu pasaulē, kad tiek godināta Kristus augšāmcelšanās. Lieldienās pastāv neskaitāmas tradīcijas, kuras tiek piekoptas jau kopš seniem laikiem, tas ir notikums, kas dāvā mūžīgās dzīvības cerību. Dažas no tām tiek ievērotas arī mūsdienās, piemēram. Ir grūti solīt brīnumus Lieldienās, bet ja tiem no sirds ticēsi Lieldienu laikā, tie piepildīsies. Lai sagaidītu Lieldienas ar prieku, Jelgavas bērniem ir sarūpēti jautrības pilni svētki ar jaunu teatrālu programmu ...

Lasīt vairāk

Radošais vēstures konkurss “LATVIJAI - 100”

2018-03-06

Sabiedrības integrācijas pārvalde aicina Jelgavas pilsētas izglītības iestāžu 8. klašu audzēkņus piedalīties intelektuālā un radošā vēstures konkursā “LATVIJAI - 100”, konkurss sekmēs jauniešu piederības sajūtu Latvijai, tajā skaitā lokālpatriotismu un dzimtās Jelgavas pilsētas vēstures izzināšanu Latvijas 100-gades kontekstā, kā arī veicinās iesaistīto skolēnu zināšanas par 20., 21.gadsimta spilgtākajiem notikumiem un personībām, kas saistīti ar Jelgavu un Latviju.

Lasīt vairāk

Pavasarīgs koncerts "Viss sievietēm!"

2018-03-05

Dzeja un mūzikas melodiju burvība šo trešdien, 7.martā plkst. 17:00 ieskaus visas dāmas, kuras būs atnākušas uz Sabiedrības integrācijas pārvaldi, lai izbaudītu literāri-muzikālo vakars "Viss sievietēm!", kas veltīts Starptautiskajai sieviešu dienai.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018