Aktualitātes

„Ēnas” Jelgavas pilsētas pašvaldībā

2019-01-21

„Ēnu diena”* ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni reizi gadā apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro, uzdod jautājumus un reizēm praktiski iemēģina savu roku interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienā.

Lasīt vairāk

Radošo darbu izstāde “Ziemas brīnumi”

2019-01-18

Burvīgā ziemas vakarā rokdarbnieku klubs „Zelta rokas” aicina visus interesentus apmeklēt radošo darbu izstādes “Ziemas brīnumi” atklāšanu, kas notiks 2019.gada 21.janvārī plkst.17:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Skolotāju iela 8). Jelgavas rokdarbnieces nebeidz pārsteigt ar savu izdomu, darbu krāšņumu un cītību. Izstādē būs iespēja apskatīt rokdarbnieka kluba meistaru jaunākos rokdarbus, kas gatavoti visdažādākajās tehnikās – dekupāža, filcēšana, pērļošana, adījumi, tamborējumi u.c.

Lasīt vairāk

Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus “Cits bazārs”

2019-01-11

Arī šogad visi interesenti tiek gaidīti Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgus reģionālajā pasākumā “Cits bazārs”, kas šogad norisināsies 23.janvārī no plkst.14:00 tirdzniecības centrā “Pilsētas Pasāža” (Driksas iela 4), kur jaunajiem uzņēmējiem būs nodrošināta iespēja prezentēt saražotās inovatīvās preces un produktus. Šobrīd tirdziņam pieteikušies jau vairāk kā astoņdesmit skolēnu mācību uzņēmumi no tādām Jelgavas pilsētas izglītības iestādēm kā Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola, Jelgavas 4.vidusskola, Interesi par dalību reģionālajā pasākumā “Cits bazārs” Jelgavā, izradījuši arī vairāki SMU no Rīgas ...

Lasīt vairāk

Koncerts “Pareizticīgo Ziemassvētki”

2018-12-18

Par godu pareizticīgo Ziemassvētkiem, kas tiek svinēti naktī no 6. uz 7.janvāri, iesāksim jauno gadu ar tradicionālo koncertu “Pareizticīgo Ziemassvētki”, uz kuru visi interesenti gaidīti 2019.gada 12.janvārī plkst.14:00 Jelgavas pilsētas Kultūras nama Lielajā zālē.

Lasīt vairāk

Jelgavā īstenotā novatoriskā ideja gūst atzinību Eiropā

2018-12-17

2018.gada 19.decembrī Jelgavā, Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē, Skolotāju ielā 8, plkst.13:00, notiks spēļu centra - rotaļlietu bibliotēkas „Ringla” pirmā darba gada svinēšanas svētki, kurus rīko Izglītības iniciatīvu centrs. Spēļu centrs - rotaļlietu bibliotēka „Ringla” ir izveidots projekta "TOY iekļaušanai: Inovatīvs veids romu bērnu izglītībai un aprūpei" ietvaros. Projekta laikā tika atvērti astoņi spēļu centri septiņās Eiropas Savienības valstīs, tai skaitā arī Latvijā, kur, ar Jelgavas pašvaldības atbalstu, spēļu centrs „Ringla” savas durvis maziem un lieliem jelgavniekiem atvēra šī gada janvārī.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019