Aktualitātes

Notika skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus “Cits bazārs”

2018-02-13

12.februārī tirdzniecības centrā “VIVO centrs” no plkst.14:00 visi interesenti varēja apmeklēt skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgu reģionālo pasākumu “Cits bazārs”. Šogad tirdziņā piedalījās septiņdesmit viens skolēnu mācību uzņēmums no tādām Jelgavas pilsētas izglītības iestādēm kā Spīdolas ģimnāzija, 5.vidusskola, Tehnoloģiju vidusskola, 4.vidusskola, 6.vidusskola, Valsts ģimnāzija, kā arī vairāki SMU no Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas.

Lasīt vairāk

Lietuvas Republikas proklamēšanas 100.gadadienai veltīts pasākums

2018-02-12

Turpinot iesākto tradīciju, arī šogad, Jelgavā atzīmēsim Lietuvas Republikas neatkarības gadadienu. Par godu tai, Jelgavas lietuviešu biedrība “Vītis” sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas pārvaldi rīkos Lietuvas Republikas proklamēšanas 100.gadadienai veltītu pasākumu.

Lasīt vairāk

Apstiprināto „Ēnotāju” saraksts Jelgavas pilsētas pašvaldībā

2018-02-09

JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde ciešā sadarbībā ar biznesa izglītības biedrību Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) organizē pasākumu „„Ēnas” Jelgavas pilsētas pašvaldībā”, kura laikā Jelgavas jaunieši, sākot no 6.klases, var kļūt par sev interesējošo profesiju speciālistu „ēnām” un iepazīties ar viņu darba niansēm un ikdienu.

Lasīt vairāk

Jelgavā viesosies izstāde “Viss par mīlestību”

2018-02-01

12.februārī Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvaldē notiks starptautiskā mākslas projekta “In art project” “prezentācija un mākslinieku darbu izstāde "Viss par mīlestību”. Kā stāsta izstādes kuratore Alesja Kolontaj: “Šī video eksperimentālā prezentācija “Viss par mīlestību” ir starptautiskā mākslas projekta “In art project”, kas apvieno cilvēkus no 16 dažādām valstīm, pirmie augļi. Šie cilvēki ir apvienojušies, lai ar sava talanta palīdzību paustu to, ka mīlestība ir spēks. Tas ir visaptverošs spēks, kas apvieno un padara pasauli labāku un tam nav šķēršļu - ne valoda, ne attālums, ne kas cits, jo mīlestības valodā runā sirdis, tā ir sajūta, kuru pazīst ikkatrs.”

Lasīt vairāk

„Ēnas” Jelgavas pilsētas pašvaldībā

2018-01-25

„Ēnu diena”* ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni reizi gadā apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro, uzdod jautājumus un reizēm praktiski iemēģina savu roku interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienā.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018