Šī mēneša pasākumi


Aktualitātes

XXVIII Sporta svētki „Vienoti Sportā”

2017-04-24

Aizvadītajā nedēļā, 23.aprīlī Elektrum Olimpiskā centrā notika Latvijā dzīvojošo dažādu tautību bērnu un jauniešu Sporta svētki “Vienoti sportā”, kur piedalījās mazie jelgavnieki no Ukraiņu kultūras centra “Džerelo”, Jelgavas krievu biedrības “Istok”, Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļas un Jelgavas baltkrievu biedrības ”Ļanok”. Sporta svētku mērķis gadu gadiem paliek nemainīgs - veicināt republikā dzīvojošo dažādu tautību bērnu un jauniešu kopību sportā un draudzību vienotā Latvijā.

Lasīt vairāk

Bezmaksas seminārs jauniešiem “Jauniešu iespējas Eiropas Savienībā”

2017-04-21

Šī gada 10.maijā plkst.13:00 JPDA Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Sarmas iela 4) norisināsies EURES (Eiropas darba mobilitātes portāls) bezmaksas seminārs “Jauniešu iespējas Eiropas Savienībā”.

Lasīt vairāk

Pasākumu cikls “Atbildēsim uz Jums interesējošiem jautājumiem”

2017-04-19

Pavasaris ir laiks, kad mostas daba, saule sāk spīdēt spožāk, bet diemžēl pēc ziemas perioda cilvēkiem, kuri saskaras ar kaut nelielām problēmām, pastāv augstāks risks kļūt grūtsirdīgam un saskarties ar depresiju. “Kādēļ rodas depresija?”, “Kā laicīgi to pamanīt un kā labāk ārstēt…”, par to šajā pasākuma cikla sērijā pastāstīs Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Sociālo lietu pārvalde” psiholoģe Lilita Barševska.

Lasīt vairāk

Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieku atceres pasākums

2017-04-18

Šogad 25.aprīlī pulksten 14.00 (reģistrācija – no pulksten 13.30) Jelgavas novada domes aktu zālē Pasta ielā 37, notiks ikgadējais Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieku atceres pasākums, lai pateiktos visiem, kuri piedalījās avārijas seku likvidēšanas darbos.

Lasīt vairāk

Lieldienu labdarības koncerti

2017-04-13

Tuvojas Lieldienas, svētki, kuros tiek svinēta Jēzus Kristus augšāmcelšanās pēc krustā sišanas. Lai padarītu šo svētku gaidīšanas laiku gaišāku un dalītos savā sirds siltumā, Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Jelgavas krievu biedrības “Istok” ansambli “Slavjanočka” un Ukraiņu kultūras centra “Džerelo” ansambli, Jelgavas baltkrievu biedrības pašdarbības kolektīvu “Ļanok” un Jelgavas ebreju biedrības deju kolektīvu “Simha” 22.aprīlī sniegs Lieldienu labdarības koncertus ...

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2014