Aktualitātes

Aizvadītas Jelgavas NVO sporta spēles 2017

2017-09-24

Šodien, 24.septembrī Jelgavas nevalstisko organizāciju pārstāvji - pieaugušie, jaunieši un bērni piedalījās pasākumā „Jelgavas NVO Sporta spēles 2017”, kas notika Jelgavas Sporta hallē. Mērķi un uzdevumi Sporta spēlēm arī šogad palika nemainīgi - noskaidrot sportiskāko, draudzīgāko un izturīgāko biedrības komandu, popularizējot aktīvu dzīvesveidu nevalstisko organizāciju biedru, viņu draugu un atbalstītāju vidū, kā arī veicināt cilvēku ar īpašām vajadzībām integrēšanos sabiedrībā.

Lasīt vairāk

Aizvadīti Vecpilsētas ielas svētki “BRĪVĪBAS PULSS”

2017-09-16

Pagājušās nedēļas nogalē izskanējuši Vecpilsētas ielas svētki “BRĪVĪBAS PULSS”, ko organizēja biedrība “Jelgavā 21.gadsimts” un JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde, sadarbībā ar Jelgavas Latviešu biedrību un biedrību „Vecpilsētas ielas kvartāls”. Pasākumu atklāja Jelgavas Latviešu biedrības amatierteātra uzvedums “Brīvības pulss”, kurā režisore Vija Zelmene caur teātra mākslu klātesošiem pavēstīja par tautas brīvlaišanas 200 gadadienas ieskandināšanu, parādot kādas svētdienas rītu 19.gadsimta sākumā Vecpilsētā, kad ierodas Kurzemes guberņas gubernators, lai paziņotu tautai priecīgo vēsti, ka ķeizars Aleksandrs I parakstījis pavēli par dzimtbūšanas atcelšanu Kurzemes guberņā.

Lasīt vairāk

Multikulturālā teātra studija „Pasaka” uzsāk jauno sezonu

2017-09-14

Jaunajā 2017./2018. mācību gadā Sabiedrības integrācijas pārvaldē darbu atsāk multikulturālā teātra studija „Pasaka”. Dalībai teātra studijā aicinām gan tos, kuri jau iepriekš darbojušies studijā, gan arī jaunos topošos māksliniekus, kuri vēlas iepazīties ar interesanto un aizraujošo aktiermākslu.

Lasīt vairāk

Kristapa Grasmaņa fotoizstāde “Izgaršo pasauli sajūtās un krāsās”

2017-09-11

No 12.septembra Sabiedrības integrācijas pārvaldē visi interesanti varēs apskatīt Kristapa Grasmaņa fotoizstādi “Izgaršo pasauli sajūtās un krāsās” Kā stāsta pats fotoizstādes autors: “Lielu daļu sava brīvā laika pavadu vecvecāku mājās “Pļaviņās”. Tieši šeit arī ieraudzīju skaistumu, kas ir mums apkārt, kas tiek mums dots bez maksas. Sāku šo skaistumu iemūžināt ar savu telefonu, likās, ka sanāk labas un skaistas fotogrāfijas. . .

Lasīt vairāk

Projekta “Jelgava jauniešiem” noslēguma aktivitāte ir klāt!

2017-09-04

Jelgavas pilsētas pašvaldība īsteno projektu “Jelgava jauniešiem”, lai sasniegtu Jaunatnes likumā noteikto mērķi – uzlabot jauniešu dzīves kvalitāti, veicinot viņu iniciatīvas, darba tikumu un patriotismu, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, kā arī atbalstot darbu ar jaunatni. Projektā piedalījās Jelgavas pilsētas jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, īpaši jaunieši no sociālās atstumtības riska grupām: jaunieši no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, jaunieši ar zemiem ienākumiem u.c., kā arī jaunatnes darbinieki, NVO pārstāvji, pašvaldību institūciju darbinieki, jauniešu līderi utt.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2014