Aktualitātes

Godināšanas ceremonija „Gada brīvprātīgais Jelgavā 2016”

2016-12-05

“Mēs esam paraduši domāt, ka tas, ko mēs darām, ir tikai pilīte okeānā. Bet okeāns bez šīs trūkstošās pilītes taču būtu mazāks! Ar katru jūsu paveikto darbu cilvēki un pasaule kļūst labāki. Ne katrs no mums ir spējīgs darīt lielas lietas. Taču ikviens no mums var darīt mazas lietas ar lielu mīlestību.” - māte Terēze.

Lasīt vairāk

Ceremonijā „Gada brīvprātīgais 2016” godināti 2016. gada aktīvākie brīvprātīgā darba veicēji

2016-12-05

Atzīmējot Starptautisko brīvprātīgo dienu, īpašā ceremonijā tika godināti un apbalvoti 2016. gada aktīvākie brīvprātīgie, kas veikuši ievērojamu darbu sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās nevalstiskās organizācijas un pašvaldības no visas Latvijas.

Lasīt vairāk

Notika ikgadējais koncerts „Ar sauli sirdī”, kas veltīts Starptautiskajai Invalīdu dienai

2016-12-02

Jau tradicionāli, atzīmējot Starptautisko invalīdu dienu Jelgavā, JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar JPPI „Jelgavas sociālo lietu pārvalde”, aicina visus Jelgavas pilsētas iedzīvotājus ar īpašām vajadzībām 2.decembrī uz svinīgu koncertu „Ar sauli sirdī”. Tā ir diena, kurā cilvēki visā pasaulē vienojas, lai mazinātu atstumtību un veicinātu sociālo iekļaušanos cilvēkiem ar invaliditāti un tās mērķis ir pievērst uzmanību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, viņu ikdienai, tiesībām un problēmām.

Lasīt vairāk

Heijā, heijā, pulkā nāc!

2016-11-28

Sestdien, 3.decembrī Jelgavas sporta hallē (Mātera iela 44a) notiks ikgadējie sporta svētki pirmsskolas vecuma bērniem un viņu ģimenēm "Heijā, heijā, pulkā nāc!". Pasākumā aicināti piedalīties pirmsskolas vecuma bērni un viņu ģimenes. Reģistrēšanās pasākuma norises vietā no pulksten 10:00, sacensību sākums pulksten 11:00.

Lasīt vairāk

“Jemeļas Jaungada piedzīvojumi” pasākums bērniem

2016-11-23

Tici brīnumam – un tas piepildīsies! Ziemassvētku laiks ir brīnumu laiks! Brīnumainas lietas notiks arī mūsu Ziemassvētku pasākumā! Aicinām Jelgavas pilsētas bērnus vecumā no 4 - 12 gadiem uz pasākumu “Jemeļas Jaungada piedzīvojumi” (“Новогоднее приключение Емели”), kas notiks svētdien, 18.decembrī, Jelgavas 2.pamatskolas Aktu zālē (Sarmas iela 2).

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2014