Aktualitātes

Aizvadīts piektais “Basta Floorball" sacensību posms

2018-08-06

2.augustā norisinājās piektais "Basta Floorball" sacensību posms, kas notika Jelgavas 5.vidusskolas stadionā. Sacensības “Basta Floorball" tika uzsāktās ar mērķi dot jauniešiem iespēju sportiski pavadīt brīvo laiku vasaras sezonā no 2018.gada jūnija līdz augustam. Ar ielu florbola palīdzību jauniešu vidū tiks veicināts aktīvs un veselīgs dzīvesveids, laika pavadīšana bez apreibinošu vai atkarību izraisošo vielu lietošanas.

Lasīt vairāk

Aizvadīts ceturtais “Basta Football" sacensību posms

2018-07-27

Vakar, 26.jūlijā Jelgavā norisinājās ceturtais "Basta Football" sacensību posms, kas notika Jelgavas 6.vidusskolas stadionā un tajā piedalījās 19 ielu futbolistu komandas. Rezultāti ceturtajam posmam:

Lasīt vairāk

Aizvadīts ceturtais “Basta Floorball" sacensību posms

2018-07-20

19.jūlijā norisinājās ceturtais "Basta Floorball" sacensību posms, kas notika Jelgavas 5.vidusskolas stadionā. Šogad uzsāktās sacensības “Basta Floorball" tika radītas ar mērķi dot jauniešiem iespēju sportiski pavadīt brīvo laiku vasaras sezonā no 2018.gada jūnija līdz augustam. Ar ielu florbola palīdzību jauniešu vidū tiks veicināts aktīvs un veselīgs dzīvesveids, laika pavadīšana bez apreibinošu vai atkarību izraisošo vielu lietošanas.

Lasīt vairāk

Aizvadīts otrais šīs vasaras “PLUDMALES FESTIŅŠ” Jelgavā (ar fotoarhīvu)

2018-07-16

Jelgavas ģimenes tika aicinātas uz lielisku kopā būšanu un brīvdienas pavadīšanu “Pludmales festiņā”. Tas ir atraktīvs pasākums visai ģimenei un draugiem, ko organizē Jelgavas pilsēta un Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar biedrību “Kultūras un mākslas centrs “Nātre””. Svētdien, 15.jūlijā Jelgavas promenāde atkal bija cilvēku pilna, jo tajā norisinājās otrais no trim šīs vasaras pozitīvajiem un atraktīvajiem pasākumiem ģimenēm - “Pludmales festiņš 2018”.

Lasīt vairāk

Aicinām piedalīties zīmējumu konkursā “Mana Vecpilsētas iela”

2018-07-16

Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde (SIP) sadarbībā ar Jelgavas Latviešu biedrību organizē zīmējumu konkursu “Mana Vecpilsētas iela”, kurā aicināti piedalīties bērni un jaunieši no 5 līdz 15 gadu vecumam. Tā mērķi ir vērst sabiedrības uzmanību uz Jelgavas Vecpilsētas kvartāla kultūrvēsturisko vērtību caur tēlotājas mākslas prizmu, rosinot Jelgavas bērnus un jauniešus iepazīt Vecpilsētas kvartālu. Pakārtots mērķis ir sekmēt patriotisko audzināšanu un veicināt lokālpatriotismu un saliedētas sabiedrības attīstību Jelgavā un Latvijā kopumā.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018