Aktualitātes

Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus “Cits bazārs”

2019-01-11

Arī šogad visi interesenti tiek gaidīti Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgus reģionālajā pasākumā “Cits bazārs”, kas šogad norisināsies 23.janvārī no plkst.14:00 tirdzniecības centrā “Pilsētas Pasāža” (Driksas iela 4), kur jaunajiem uzņēmējiem būs nodrošināta iespēja prezentēt saražotās inovatīvās preces un produktus. Šobrīd tirdziņam pieteikušies jau vairāk kā astoņdesmit skolēnu mācību uzņēmumi no tādām Jelgavas pilsētas izglītības iestādēm kā Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola, Jelgavas 4.vidusskola, Interesi par dalību reģionālajā pasākumā “Cits bazārs” Jelgavā, izradījuši arī vairāki SMU no Rīgas ...

Lasīt vairāk

Koncerts “Pareizticīgo Ziemassvētki”

2018-12-18

Par godu pareizticīgo Ziemassvētkiem, kas tiek svinēti naktī no 6. uz 7.janvāri, iesāksim jauno gadu ar tradicionālo koncertu “Pareizticīgo Ziemassvētki”, uz kuru visi interesenti gaidīti 2019.gada 12.janvārī plkst.14:00 Jelgavas pilsētas Kultūras nama Lielajā zālē.

Lasīt vairāk

Jelgavā īstenotā novatoriskā ideja gūst atzinību Eiropā

2018-12-17

2018.gada 19.decembrī Jelgavā, Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē, Skolotāju ielā 8, plkst.13:00, notiks spēļu centra - rotaļlietu bibliotēkas „Ringla” pirmā darba gada svinēšanas svētki, kurus rīko Izglītības iniciatīvu centrs. Spēļu centrs - rotaļlietu bibliotēka „Ringla” ir izveidots projekta "TOY iekļaušanai: Inovatīvs veids romu bērnu izglītībai un aprūpei" ietvaros. Projekta laikā tika atvērti astoņi spēļu centri septiņās Eiropas Savienības valstīs, tai skaitā arī Latvijā, kur, ar Jelgavas pašvaldības atbalstu, spēļu centrs „Ringla” savas durvis maziem un lieliem jelgavniekiem atvēra šī gada janvārī.

Lasīt vairāk

Ziemassvētku izrāde bērniem “Jaungada piedzīvojumi ”

2018-12-12

Aicinām Jelgavas pilsētas bērnus vecumā no 4 - 10 gadiem uz Jaungada izrādi bērniem “Jaungada piedzīvojumi ” (“Новогодние приключения”), kas notiks svētdien, 23.decembrī, JPPJ Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē (Skolotāju iela 8, 3.stāvs). Jau tradicionāli, lai sagaidītu Jauno gadu ar prieku, bērniem ir sarūpēti jautrības pilni svētki ar jaunu teatrālu uzvedumu no Rīgas teātra trupas „Poteha”, kuru vada Vladimirs Astapenko.

Lasīt vairāk

Ziemassvētku sarīkojums “Senlatviešu Ziemassvētki ienāk Vecpilsētā”

2018-12-11

Nākamo piektdien, 21.decembrī plkst.18:00 aicinām visus jelgavniekus un pilsētas viesus uz Ziemassvētku sarīkojumu “Senlatviešu Ziemassvētki ienāk Vecpilsētā”, kas norisināsies Jelgavā, Vecpilsētas ielā. Pasākuma mērķis ir sekmēt latviešu kultūras mantojuma saglabāšanu, popularizēt un iepazīstināt ar senajām tradīcijām, kā arī veicināt mijiedarbību un sadarbību starp dažādu tautību pārstāvjiem, veidojot labvēlīgu kultūras un informācijas vidi Jelgavas pilsētas iedzīvotājiem. Pasākumā ieskandināsim Ziemassvētkus senlatviešu tradīcijās. Jūs jautāsiet, ar ko ierastie Ziemassvētki atšķiras no senatnē svinētajiem ziemas saulgriežiem?

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019