Aktualitātes

Lielā Talka Jelgavā

2018-04-12

Kā katru gadu, arī šogad nevalstisko organizāciju pārstāvji piedalīsies Lielajā Talkā. Šoreiz talcinieki strādās Lielupes krastmalā, posmā, kas atrodas Palīdzības ielas galā. Tur notiks pilsētas labiekārtošanas un sakopšanas darbi. Strādājot kopā, centīsimies radīt saliedētības, pozitīvisma un labi padarīta darba sajūtu! Talkā piedalīsies biedrības „Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” biedrību biedri, apvienības „Brīvprātīgie Jelgavai” jaunieši un JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldes darbinieki.

Lasīt vairāk

Katiņas upuru atceres dienām veltīts pasākums

2018-04-09

Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļa sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas pārvaldi sestdien, 14.aprīlī, plkst.14.00 pārvaldes konferenču zālē (Skolotāju iela 8, 3.stāvs) organizē pasākumu, kas veltīts Katiņas upuru atceres dienām. Programmā visi klātesošie varēs iepazīties ar vēsturisku referātu par Katiņas notikumiem, ko lasīs vēsturnieks no Polijas Pjotrs Boroņs, pasākuma tēmu turpinās tikšanās ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes Mg. med. vet., docentu emeritus Oļģertu Parčiņski.

Lasīt vairāk

Akordeonistu koncerts

2018-04-06

Šā gada 12.aprīlī plkst.17:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Skolotāju iela 8) notiks Jelgavas Mūzikas vidusskolas akordeonistu ikgadējais koncerts. Koncertā uzstāsies dažādu vecumu audzēkņi no 1.klases līdz pat vidusskolai. Audzēkņi sevi parādīs gan kā solisti, gan kā dažādu ansambļu un arī akordeonistu orķestra dalībnieki.

Lasīt vairāk

Noslēdzies radošais vēstures konkurss “LATVIJAI - 100”

2018-04-06

Vakar, 5.aprīlī, Sabiedrības integrācijas pārvaldē noritēja skolēnu radošais vēstures konkurss „Latvijai – 100”. Šis konkurss sekmēja jauniešu piederības sajūtu Latvijai, tajā skaitā lokālpatriotismu un dzimtās Jelgavas pilsētas vēstures izzināšanu Latvijas 100-gades kontekstā, kā arī veicināja iesaistīto skolēnu zināšanas par 20., 21.gadsimta spilgtākajiem notikumiem un personībām, kas saistīti ar Jelgavu un Latviju.

Lasīt vairāk

Starptautiskajai romu (čigānu) dienai veltīts koncerts

2018-03-29

Nākamnedēļ Jelgavā, 7.aprīlī plkst.16:30 Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē, 3.stāvā (Skolotāju iela 8) notiks Starptautiskajai Romu (čigānu) dienai veltīts koncerts “Ugunīga roze”

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018