Aktualitātes

Atzīmēsim Jelgavas pilsētas svētkus kopā

2018-05-22

Jau pavisam drīz Jelgava atzīmēs savu 753.gadskārtu. Jelgavas mazākumtautību nacionālās kultūras biedrības nepaliks maliņā un aktīvi piedalīsies Jelgavas pilsētas svētku ietvaros organizētājos pasākumos. Piektdien, 25.maijā, mazākumtautību biedrību pārstāvji kopā ar ģimenes locekļiem un draugiem kuplā pulkā dosies kopā ar citiem Jelgavas pilsētas aktīviem iedzīvotājiem krāšņajā svētku gājienā, kas šogad sāksies plkst.18:00, bet sestdien, 26.maijā plkst.13:00, pilsētas svētku ietvaros, visi interesenti tiek laipni aicināti uz multikulturālu pasākumu “Draudzības vainags”, kas norisināsies Jelgavas mikrorajonā RAF, laukumā pie T/C “Pērnava”.

Lasīt vairāk

Noslēgušās orientēšanās un piedzīvojumu sacensības „Mana, tava Mītava”

2018-05-21

Saliedējošā un izzinošā garā noslēgušās orientēšanās un piedzīvojumu sacensības „Mana, tava Mītava”, kurās piedalījās 4.,5., un 6. klašu skolēni kopā ar skolotājiem un vecākiem. Kopumā šogad piedalījās piecas komandas. Sacensības tika organizētas ar mērķi izzināt un popularizēt mūsu pilsētu Jelgavu jauniešu vidū, veicināt paaudžu solidaritāti, lokālpatriotismu un saliedētību, kā arī lietderīgi pavadīt brīvo laiku.

Lasīt vairāk

“Basta Football” Jelgavā

2018-05-18

Straujiem soļiem tuvojas skolēnu vasaras brīvlaiks, kad daudzi dosies uz laikiem, tuvāk pie dabas, bet kāds noteikti paliks arī pilsētā. Ko darīt vasarā Jelgavā? Sekot līdzi aktualitātēm un informācijai par pasākumiem, kuros varēs aktīvi piedalīties! Aicinām ikvienu aktīvu jaunieti nepalikt malā un iesaistīties sportiskās aktivitātes, jo arī šovasar RAF mikrorajonā būs Basta Football!

Lasīt vairāk

Mātes dienai veltīts pasākums “Māmiņ, tu vismīļākā”

2018-05-16

Maijs daudziem asociējas ar plaukstošiem ievu un ceriņu ziediem, ar bērnudārzu un skolu izlaidumiem, bet maijs iezīmējas arī ar Māmiņdienu. Mātes diena jeb māmiņdiena ir starptautiski svētki par godu māmiņām, kas Latvijā tiek svinēta otrajā maija svētdienā. Šajā dienā apsveikumus saņem māmiņas atšķirībā no starptautiskās sieviešu dienas 8.martā, kad tiek sveiktas visas sievietes. Mātes dienā tiek sveiktas ne tikai māmiņas, bet arī vecmāmiņas.

Lasīt vairāk

Orientēšanās un piedzīvojumu sacensības «Mana, tava Mītava»

2018-05-11

19.maijā Sabiedrības integrācijas pārvalde 4., 5. un 6. klašu skolēnus kopā ar vecākiem vai skolotājiem aicina piedalīties orientēšanās un piedzīvojumu sacensībās «Mana, tava Mītava». Orientēšanās sacensībās var piedalīties ikviens 4., - 6. klases skolēns, kurš vēlas iepazīt Jelgavu un pierādīt savas prasmes komandas veidošanā. Lai startētu sacensībās, ir jāizveido komanda, kuras sastāvā jābūt sešiem skolēniem un vienam pieaugušajam – skolotājam vai kādam no vecākiem.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018