Aktualitātes

Gleznu izstāde „Dabas krāšņums” (atklāšanas pasākums ir atcelts)

2019-03-07

Pavasaris ir viens no visskaistākajiem gadalaikiem. Tas ir laiks, kad daba mostas un atdzīvojas no ziemas bargā sala un saule iepriecina ikvienu ar sildošiem, žilbinošiem stariem. 18.martā pl.17:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē, tiks atklāta gleznotājas Zigrīdas Cīrules darbu izstāde „Dabas krāšņums”.

Lasīt vairāk

Pavasarīgs koncerts "Viss sievietēm!"

2019-02-27

Kopā ar siltajiem saules stariem jūtam pavasara atnākšanu, kad dzīvības sulas sāk ritēt straujāk un visapkārt vērojama dabas atmošanās. Arī cilvēkos vērojama atmoda, kad domas kļūst gaišākas un ikdienas solis top mundrāks un gribās dalīties pozitīvām domām un sajūtām. Sabiedrības integrācijas pārvalde aicina ceturtdien, 7.martā plkst. 17:00 uz pasākumu, kurā dzeja un mūzikas melodiju burvība ieskaus visas dāmas, kuras būs atnākušas uz Skolotāju ielu 8, lai izbaudītu literāri-muzikālo pēcpusdienu "Viss sievietēm!", kas veltīta Starptautiskajai sieviešu dienai.

Lasīt vairāk

Noslēdzies konkurss „Riti raiti, valodiņa!”

2019-02-22

21.februārī Sabiedrības integrācijas pārvaldē noslēdzās konkurss „Riti raiti, valodiņa!”. Otrajā konkursa dienā savas prasmes prezentēja 32 skolēni, trijās vecuma grupās: 5. - 6.klases, 7. - 9.klases un 10. – 12.klases, pārstāvot sekojošas Jelgavas pilsētas izglītības iestādes: Jelgavas 2.pamatskolu, Jelgavas 2.internātpamatskolu, Jelgavas 4.sākumskolu, Jelgavas 4.vidusskolu, Jelgavas 5.vidusskolu, Jelgavas 6.vidusskolu un Jelgavas Valsts ģimnāziju, kā arī biedrības - Ukraiņu kultūras centru “Džerelo” un Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļu.

Lasīt vairāk

Aizvadīta konkursa „Riti raiti, valodiņa!” pirmā diena

2019-02-20

Šodien, 20.februārī noslēgusies konkursa „Riti raiti, valodiņa!” pirmā diena, kurā savas prasmes prezentēja bērni trīs vecuma grupās - pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņi, 1. - 2.klašu un 3. - 4.klašu skolēni. Pirmajā konkursa dienā piedalījās 55 bērni, pārstāvot sekojošas Jelgavas pilsētas izglītības iestādes: PII “Gaismiņa”, PII „Ķipari”, PII „Lācītis”, PII „Pasaciņa”, PII “Pīlādzītis”, PII “Sprīdītis”, PII “Vārpiņa”, PII „Zemenīte”, PII „Zvaigznīte”, Jelgavas 2.pamatskola, Jelgavas 4.sākumskola, Jelgavas 4.vidusskola, Jelgavas 5.vidusskola, Jelgavas 6.vidusskola, Lazdiņas privātā pamatskola “Punktiņš”, kā arī bērnus pieteica biedrības - Ukraiņu kultūras centrs “Džerelo” un Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļa.

Lasīt vairāk

Latviešu valodas klubs “Vienkārši runājam”

2019-02-13

Latviešu valodas klubs “Vienkārši runājam” ir domāts jauniešiem, kas vēlas neformālā gaisotnē pilnveidot savas latviešu valodas zināšanas. Kluba tikšanās laikā Sabiedrības integrācijas pārvaldes jaunatnes lietu speciālisti neformālā gaisotnē kopā ar Jelgavas pilsētas skolēniem pilnveidos jauniešu (no 13 gadu vecuma) latviešu valodas zināšanas. Kluba mērķauditorija ir konkrētu izglītības iestāžu skolēni, bet, tā kā nodarbības plānotas arī Pārlielupes bibliotēkā, klubu var apmeklēt arī citi interesenti.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2019