Aktualitātes

Jaunās telpās durvis plaši vēris Jelgavas Jauniešu centrs

2017-12-11

Šodien, 11.decembrī Sabiedrības integrācijas pārvaldes Jauniešu centrs sagaidīja Jelgavas pilsētas jauniešus un viesus uz centra atklāšanas svētkiem jaunās telpās – Skolotāju ielā 8, 3.stāvā. Tagad speciāli jauniešiem ir izveidotas trīs aprīkotas telpas “Chill”, “Active” un “Relax”, kur katrai ir sava loma un atbalsta persona.

Lasīt vairāk

Pasākums „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”

2017-12-11

Sabiedrības integrācijas pārvalde turpina īstenot pasākumu ciklu „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”. Šoreiz tā ietvaros visiem interesentiem piedāvājam apmeklēt lekciju par aktuālāko veselības aprūpes un veselības veicināšanas jomā, kā arī par sociālas rehabilitācijas un atbalsta pasākumiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām mājokļa pielāgošanai.

Lasīt vairāk

Rokdarbnieku kluba “Zelta rokas” radošo rokdarbu izstāde “Es tagad protu tā”

2017-12-06

Rokdarbnieku klubs “Zelta rokas” no š.g. maija līdz novembrim realizēja projektu “Līdzdarbojies”, kuram finansējums saņemts Jelgavas domes “Biedrību un nodibinājumu atbalsta programmā”. Šī projekta mērķis bija dalīties pieredzē, rādīt, mācīt rokdarbnieku prasmes un zināšanas sociāli mazaizsargātām personām, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un citiem interesentiem, mazinot sociālās atstumtības risku un sekmējot šo personu iesaisti sabiedriskajā dzīvē.

Lasīt vairāk

Par godu Starptautiskajai brīvprātīgo dienai tiks godināti brīvprātīgā darba veicēji Jelgavas pilsētā

2017-12-05

Šodien, 5.decembrī plkst.17:00 Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldē tika godināti brīvprātīgā darba veicēji Jelgavas pilsētā. Svinīgais pasākums tiks veltīts Starptautiskai brīvprātīgo dienai, kas tiek atzīmēta tieši šodien, 5.decembrī.

Lasīt vairāk

Jauniešu forums „Es un Jelgava”

2017-12-04

2017.gada 30.novembrī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā notika desmitais Jauniešu forums „Es un Jelgava”. Uz kopīgu paneļdiskusiju un sadarbības veidošanu pulcējās 112 jaunietis no Jelgavas izglītības iestādēm, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Jelgavas jauniešu NVO, kā arī pārstāvji no Jelgavas pilsētas pašvaldības, deputāti un citi pieaicinātie eksperti, lai atklāti diskutētu par jauniešiem aktuālām tēmām un kopīgiem spēkiem meklētu iespējamos risinājumus vairākiem izaicinājumiem jauniešu ikdienā.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2014