Aktualitātes

Iepazīsies ar sistēmu darbā ar jauniešiem Pērnavā!

2017-05-22

Aicinām Jelgavas jauniešus, speciālistus darbā ar jauniešiem, nozaru speciālistus, NVO pārstāvjus u.c. pieteikties pieredzes apmaiņas vizītei Pērnavā (Igaunija). Jelgavas pilsētas pašvaldība turpina īstenot projektu “Jelgava jauniešiem”, lai sasniegtu Jaunatnes likumā noteikto mērķi – uzlabot jauniešu, personu vecumā no 13 līdz 25 gadiem, dzīves kvalitāti, veicinot viņu iniciatīvas, darba tikumu un patriotismu, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, kā arī atbalstot darbu ar jaunatni.

Lasīt vairāk

Atzīmēsim Jelgavas pilsētas svētkus kopā

2017-05-22

Kā katru gadu Jelgavas mazākumtautību nacionālās kultūras biedrības nepaliks maliņā un aktīvi piedalīsies Jelgavas pilsētas svētku ietvaros organizētājos pasākumos. Piektdien mazākumtautību biedrību pārstāvji kopā ar ģimenes locekļiem un draugiem kuplā pulkā dosies kopā ar citiem Jelgavas pilsētas aktīviem iedzīvotājiem krāšņajā svētku gājienā...

Lasīt vairāk

Krāšņs multikulturāls pasākumu kopums “Draudzības vainags”

2017-05-22

Pagājušajā nedēļa ar vērienu noslēdzās multikulturālu pasākumu kopums “Draudzības vainags”, kas noritēja Jelgavas mikrorajonā RAF, laukumā pie T/C “Pērnava”. Ieskandinot Jelgavas pilsētas svētku nedēļu un atzīmējot starptautisko Kultūras daudzveidības dialoga un attīstības dienu, biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” kopā ar latviešu un mazākumtautību māksliniekiem sniedza skanīgu koncertu, piedāvāja visiem klātesošajiem gardas nacionālo virtuvju degustācijas, Jelgavā darbojošās mazākumtautību biedrības prezentēja savas biedrības un mazajiem pasākuma dalībniekiem jauniešu apvienība “Brīvprātīgie Jelgavai” piedāvāja interesantas aktivitātes, radošās darbnīcas, kā arī savus rokdarbus un citus izstrādājumus piedāvāja rokdarbnieku kluba “Zelta rokas” meistari.

Lasīt vairāk

“Basta Football” Jelgavā

2017-05-18

Aizvadīts kārtējais mācību gads, draugi aizbraukuši katrs uz savu pusi! Bet, ko tagad darīt man, paliekot pilsētā? Aicinām ikvienu aktīvu jaunieti nepalikt malā bet iesaistīties sportiskās aktivitātes, jo RAF mikrorajonā arī šogad būs Basta Football! JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Latvijas Futbola federācijas Zemgales futbola centru no 2017.gada 1.jūnija līdz 10.augustam Jelgavas 6.vidusskolas stadionā (Loka maģistrālē 29) organizēs sešus futbola turnīrus “Basta Football”.

Lasīt vairāk

Projekts – bērnu nometne „Multikulturālā nedēļa Jelgavā 2017”

2017-05-15

Biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” sākusi realizēt projektu „Multikulturālā nedēļa Jelgavā 2017”. Šī projekta ietvaros plānota izglītojoši attīstoša bērnu nometne bērniem no 8 līdz 12 gadiem. Septiņu dienu laikā paredzēts noorganizēt pasākumu kopumu, kurā katra nometnes diena tiks veltīta kādas tautas – latviešu, baltkrievu, ebreju, poļu, krievu, ukraiņu, čigānu un lietuviešu - kultūras iepazīšanai.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2014