Aktualitātes

Noritēja akcijas “Brīvprātīgi, pamatīgi, mūsdienīgi…” kārtējais posms

2016-08-26

Vakarvakarā noritēja brīvprātīgās akcijas “Brīvprātīgi, pamatīgi, mūsdienīgi…” kārtējais posms, kas norisinājās Palīdzības ielas daudzdzīvokļu mājas pagalmā. Šoreiz akcijas organizatori, Jelgavas brīvprātīgie un daudzdzīvokļu māju lielie un mazie iedzīvotāji, sapulcējoties kopā, paveica pagalma labiekārtošanas darbus, veidojot pagalmā sakoptu skatu: pilnībā atjaunota bērnu smilšu kaste un soli, apgriezti krūmi, bērniem uz asfalta uzzīmētās vairākas spēles. Aktivitāte popularizēja brīvprātīgo darbu kā pilsoniskās līdzdalības un sociālās iekļaušanās līdzekli, kas veicina sabiedrības aktivitāti un uzlabo vietējās sabiedrības dzīves kvalitāti.

Lasīt vairāk

Noslēgusies labdarības akcija „Ar prieku pretī zināšanām!”

2016-08-23

Šodien, 23.augustā, noslēdzās labdarības akcija „Ar prieku pretī zināšanām”, kuru organizēja Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde. Akcija notika jau vienpadsmito gadu pēc kārtas, arī šogad labdarības akcijas mērķis bija palīdzēt divdesmit maziem Jelgavas skolēniem

Lasīt vairāk

Ukraiņu kultūras dienas Jelgavā 2016

2016-08-22

Jelgava ir multinacionāla pilsēta, kurā draudzīgi sadzīvo dažādu tautību cilvēki. Pilsētas kultūrvidi veido gan latviešu, gan cittautu kultūras mantojums un tradīcijas. Katru gadu Jelgavas mazākumtautību nevalstiskās organizācijas priecē pilsētas iedzīvotājus ar spilgtiem savas nacionālās kultūras pasākumiem. Šoreiz augusta beigās, atzīmējot Ukrainas Republikas neatkarības 25.gadadienu, uz saviem kultūras pasākumiem aicina Jelgavas ukraiņu kultūras centrs “Džerelo”.

Lasīt vairāk

Labestības skrējiens „Nes cerību 2016”

2016-08-15

Sekmējot ģimeņu kopā būšanu, lietderīgu un sportisku brīvā laika pavadīšanu sieviešu biedrība „Harmonija” sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas pārvaldi 28.augustā Jelgavas Stacijas parkā no plkst.10:00 līdz 12:00 (dalībnieku reģistrācija no plkst.10:00 līdz 10:30) organizē simbolisku labestības skrējienu „Nes cerību 2016”

Lasīt vairāk

Starptautiskās Jaunatnes dienas svinības Jelgavā

2016-08-06

12.augustā biedrība "Latvijas Jaunatnes padome" sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Jelgavas pilsētas domi, Jelgavas 6.vidusskolas teritorijā rīkos Starptautiskās Jaunatnes dienas svinības.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2014