Aktualitātes

Šodien tika aizvadīts 13.Jelgavas velobrauciens – Retro

2018-06-16

16.jūnijā aizvadīts pārsteigumu pilns 13.Jelgavas velobrauciens, kuru organizēja biedrība „Jelgavā 21.gadsimts” un JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde. Ikgadēji velobrauciena uzdevums ir veicināt Jelgavas velokustības attīstību un popularizēt veselīgu dzīvesveidu. Piedalīties velobraucienā tika aicināts ikviens, kurš grib un prot braukt ar velosipēdu. Šogad nedaudz vairāk kā divi simti dalībnieki, policijas pavadībā veica 11 km garu maršrutu, startējot no Vecpilsētas ielas un finišējot Jelgavas bērnu un jauniešu centra "Junda" nometnē "Lediņi".

Lasīt vairāk

Norisinājās pirmais “Basta Football" sacensību posms

2018-06-14

Vakar, 13.jūnijā Jelgavā norisinājās pirmais "Basta Football" sacensību posms, kas notika Jelgavas 6.vidusskolas stadionā. Pirmajā posmā piedalījās 28 ielu futbolistu komanda/s: 6 - vecākajā grupā (1993.-2001.g.dz.), 13 - vidējā grupā (2002.-2006.g.dz.) un 9 - jaunākajā grupā (2007.-2017.g.dz.).

Lasīt vairāk

Piedzīvojums “Izzini Latviju aktīvi līdzdarbojoties”

2018-06-11

Biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” īstenojot projektu “Kopīgi soļi-II” to iesāka ar divu dienu aktivitāti - piedzīvojumu “Izzini Latviju aktīvi līdzdarbojoties”. Piedzīvojuma laikā trīsdesmit jaunieši (Jelgavas pilsētas skolēni vecumā no 13 līdz 18 gadiem) ar neformālās izglītības metodēm aktīvi iesaistoties dažādās izzinošās aktivitātēs, kas saistītas ar Latvijas kultūru, vēsturi un tradīcijām un sportojot, izzināja Latviju caur vienotas vēstures izpratnes veidošanu un kopīgo vērtību kopšanu, kā arī stiprināja piederības sajūtu Latvijai.

Lasīt vairāk

Aizvadīts pirmais “Basta Floorball" sacensību posms

2018-06-08

Iesākot vasaru aktīvi, 7.jūnijā Jelgavā norisinājās pirmais "Basta Floorball" sacensību posms, kas notika Jelgavas 5.vidusskolas stadionā. Šogad uzsāktās sacensības “Basta Floorball" tika radītas ar mērķi dot jauniešiem iespēju sportiski pavadīt brīvo laiku vasaras sezonā no 2018.gada jūnija līdz augustam. Ar ielu florbola palīdzību jauniešu vidū tiks veicināts aktīvs un veselīgs dzīvesveids, laika pavadīšana bez apreibinošu vai atkarību izraisošo vielu lietošanas.

Lasīt vairāk

VI reģionālā Parafiāde Jelgavā

2018-06-04

Jau sesto gadu pēc kārtas ieskandinot vasaru, Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļa sadarbībā ar JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldi, Parafiādas apvienību Varšavā, Polijas Senātu, Polijas vēstniecību Latvijā, Latvijas Poļu Savienību, Jelgavas Bezvainīgās Jaunavas Marijas katedrāli un citiem atbalstītājiem, ir organizējusi Bērnu un Jauniešu Parafiādi Jelgavā. Trīs dienu laikā, no 1.jūnija līdz 3.jūnijam, nometnes dalībnieki aktīvi piedalījās daudzos interesantos un atraktīvos pasākumos.

Lasīt vairāk
Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde © 2018